HobiFotoğraflar

Güzel sanatlar fotoğrafçısı Tom Arma kostümleri ve inanılmaz

Onlar eğer tüm alt işleri için ödül, gerçekten işlerini beğendiklerini dile getirmektedir. Tom Arma kendi örnekle bu iddiayı doğrulamaktadır. çekirdeğe eserinde aşık yılında dünya çapında ünlü bir gerçek usta haline başardı. Ve söylenmesi gerekir rekabet, her zaman büyük olmuştur.

Uzun bir süre Tom basit tanınmış yayınlar için muhabir olarak çalıştı. İş yerinde, o bile Dzhek Nikolson ve Klint Istvud dahil ünlülerle kesişti. Ama herhangi bir dünya çapında üne veya üstün hizmet olmayan kişileri göstermek onun fotoğraflarını, övdü.

İlham - Çocuklarda

Tom alışılmadık bir düzen girdiğinde. Bebek fotoğraf çekimi onun için o herhangi bir akademik bilgi yoktu tamamen yeni bir meslek oldu. basmakalıp ve Tom güzel resimler yaptı basmakalıp klişeler arınmış - Belkide bu rol oynamıştır. Bu yüzden o çocuklarla çalışmaya devam etmeye karar verdiği sonucunu aldı. Üstelik Tom Arma icat ve fotoğraf çekimleri için çocuk kostümleri büyük serisi oluşturdu.

"Hayvanları kaydet"

En ünlü biri ve tüm dünyada çevrenin korunmasına adamış fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon ekledi. "Hayvanları kurtarmak Lütfen" - tüm kayıtsız Tom Arma çağırdı. Beyaz ve kahverengi ayılar, filler, gergedan, zürafa ve aslan: Kostümler vahşi hayvanların şeklinde yapılır. Sevimli çocuk yüzleri görüntüleyici, korumak, bakım beslemek arzusu neden etkiyi vurgulamak.

Tom çok çalışmalarından ilham edilir ve sonuç onunla çok memnun. Fotoğrafçı hayvanların çeşitli şeklinde çocuk fotoğraf çekimleri için kostümleri çok sayıda oluşturarak, bu yönde yapmaya devam ettiler.

Resimler birkaç gün içinde gezegen üzerindeki tüm dağınık. Uzun yıllar boyunca, çeşitli promosyonlara çevrebilimciler tarafından kullanılmaktadır. Ve Tom bugün takım elbise farklı boyutlarda mevcuttur ve dünya çapında pek çok ülkede satılmaktadır yakalanan fotoğraf çekimine kullanılan.

dut ruh hali

Birçok anneler bebekleri çilek veya şeftali diyoruz. Onlar meyve ve meyve yarattıkları Tom takdir ilk sırada. Fotoğraf sanatçısı, çocuklar parlak peluş kostümler ve şapkalar giyerek girmelerini ister tatlı çilek gibi görünmesini sağlar. Böyle kıyafetler Tom bebekler için ve yardımsız oturabilir çocuklar için yapar.

küçük olanlar için falı

Bu işaretler zodyak adanmış eşit başarı çalışma hacmini sahiptir. Çocuklar Fotoğraf çekimi bir takım sırasıyla burç giymiş, her biri küçük bebekler 12, toplanmış. küçük hayvanların görüntüleri Tom peluş ve suni kürk, fotoğraf çekimi minimalist için zodyak kostümleri kullandıysanız: bunlar parlak kumaşlar, şapka ve aksesuar kısa pantolonu oluşmaktadır.

Bugün bu dizideki kostümleri fotoğrafçılar, çocuk mağazalar, özel butikler ve festival karnaval giysileri için birçok mağazalarında satılmaktadır. gülen çocuklar hareketsiz bir resim kartpostal ve takvimlerde sıklıkla karşılayabilir.

Dino

Tom bugün gezegende yaşamak değil sadece bu hayvanları ilham veriyor. Bu dinozorların şeklinde fotoğraf çekimleri için daha çok ve muhteşem kostümler oluşturur. Dikenler, kanatlar, kornalar, kuyrukları ve en hafif syntepon yapılmış büyük tabak. Bu harika elbiseler yalnızca fotoğrafçılık üzerine serin görüntüler oluşturmak için yardımcı değil, aynı zamanda yeni bilgilerle çocuk olanak vermez.

sualtı dünyası

Tom Arma yarattı Sonraki oluşturma, derin deniz sakinleri adanmıştır. Denizyıldızı, balık, ahtapot, kalamar ilham ustanın kaynağı haline gelmiştir. renkli kostümler içinde Çocuklar, çok şık ve etkileyici görünüyor.

şenlikli görüntüler

dikkat ödenen fotoğraf çekimi Tom Arma çok özel günlerde adanmış. Örneğin, Noel adanmış giysiler bir dizi, bebek için güzel bir elbise bulmak için değil, aynı zamanda unutulmaz fotoğraf çekimi yapmak için sadece izin verir. Bir bebekle Fotoğraf çekim tebrik kartları olarak kullanılabilir.

Son derece popüler ve çiçek fotoğraf çekimi Tom: kabarık yaprakları ile şapkalı Çocuklar genellikle kartpostal ve çeşitli hatıra üretimi yayınlanır.

40 yılı aşkın için çocuklarla çalışan harcanan etti Bugün fotoğrafçı Tom Arma, çocukları alıp onlar için çekici kıyafetler yaratmaya devam ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.