OtomobilSUV

Yorumlar sahipleri Volvo XC90: avantajları ve arabanın dezavantajları

Volvo XC90 - muhafazakar, katı ve pahalı bir araba, çok iyi sahipleri tepki olduğunu. Bu iş hem saygıdeğer hem kişiler için uygundur ve geniş aileler içindir. Hatta 2003 yılının en erken bültenleri hala çok popüler.

araç Açıklaması

Araba Volvo XC90 2002 yılında Detroit Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı ve dünyanın birçok ülkesinde hala popüler oldu. Onun dış tasarımı ve geniş olanaklar halkın ve uzmanların dikkatini çekti.

hiçbir nüsha ve tekerleklerin mekanik kilitleme çünkü Ancak, yüksek zemin boşluğuna sahip büyük ve ağır yedi İsveçli, off-road araçlar sözde "parke" sınıfına aittir.

Bu sistemde bile kötü bir yolda stabilite ve araç hareket kontrolü sağlayan, takılmıştır. geçitler ve SUV birçok üretici yerleştirilen bu sistem (RSC). olmak için bir yer ve şirket tarafından geliştirilen sistem dinamik denge ve çekiş kontrol (DSTC), ve benzersiz var çekiş kontrolü Volvo XC90 TRACS.

sürücü ve yolcu koltuğunun arasındaki paneli bitişik klima sistemi, GSM telefon, radyo ve tüm yardımcı fonksiyonları ile kontrol paneli düzenlenmiştir.

çocuk yedi yolcu için geniş ve rahat kabin, tutucular ve en gelişmiş otomotiv güvenlik sistemleri her türlü sayısız - Volvo XC90 olduğunu. Yeni modelin fiyatı 3,2 milyon ila 4 ruble makinenin yapılandırmasına bağlı olarak, 2015. 6,5 milyon ruble - tüm olası seçenekleri etkin maliyet en pahalı seçenekte.

Avtomobili erken bültenleri

Rus pazarında, ve yaş fazla on yıldır yollarda modeli vardır. onlar arabanın büyük bir avantaj hala konfor ve güvenilirlik denir olmasına rağmen 2003-2005 sahipleri Volvo XC90 salımının Son yorumlar zaten, onarım adamış.

Ancak 2006 model yılı değişti, görünüşlerine, eski arabaların Değil çok memnun sahipleri.

İlk onarım Volvo XC90, sahiplerine göre - Elektronik kusurları, sensörlerin değiştirilmesi ortadan kaldırılmasıdır.

yakıt pompasını ve yakıt deposu düşük kaliteli benzin tıkanma sorunu aşina eski araba Yurtiçi sahipleri. O pek İsveçli SUV yakıt sisteminin montajı ile ilgisi var.

Birçok kişi üreticisi bir bakım gerektirmeyen ve otomatik şanzıman dahil radyatör, ateş basması olarak açıkladı Otomatik şanzıman yağ değişimi, gözden yazıyorum.

amortisörler ve önden çekişli değiştirilmesi - saygıdeğer yaşı, sadece Volvo XC90 tüm makineler için ortak bir fenomen. Bu arabanın fiyatı 550-650000 ruble arasında değişmektedir.

Otomobil salımının 2006-2011 yıl

onurunun bu "yaş grubu" görünüm oto işaretinin otomobillerin sahipleri. ses kalitesi iç kaplama malzemesinin bir dezavantajı.

sahipleri Volvo XC90 tüm yorumlar mükemmel esere klima sistemi, pano kullanılabilirliğini, sınırlarını aşmak için izin verir iyi korunmuş gövde, yerden yüksekliği, ve ıslak aracın stabilitesini kutluyoruz.

Ama gevşek karda, tek yol Rus sürücülere yokuş yukarı trafik kontrol sistemi sürüş yüzden, onlar geldi. Bütün şehir sürücülerin denir Başka bir dezavantajı, büyük bir dönüm yarıçapı olduğunu. Böyle bir makinenin içinde nerede araçların büyük konsantrasyon park etmek zordur, bu nedenle çocuklar ve köpekler ile büyük bir aile için ülke yaşam için özellikle iyidir.

Yaşına rağmen bu araçların onarımı - bu genellikle kilometre Volvo XC90 uyarınca sarf yerine geçer. modellerin teknik özellikleri genellikle sahipleri tartışmıyoruz. Onlar sadece hızlı bir yolda uzun kamyonların sollama için ilginçtir 160 km / saat ayarlanan hızda, ve yakıt tüketimi hakkında söylenecek. Ekonomik Bu makine isim olmaz, ancak sahipleri söylemek herşey görecelidir. Volvo XC90 2006-2011 model yılları için fiyatlar 700-1250 ruble seviyesinde kurulmuştur.

Otomobil salımının 2012-2014 yıl

Yukarıdaki bu arabalar fiyatları. Onlar bir buçuk milyon ruble biraz fazla zaten.

Yorumlar sahipleri Volvo XC90 büyük bir köşeyi dönerek kutlamak için devam ediyor, ama aynı zamanda küçük monitörde orada yorumlar edildi.

hatırlamada Her şoför bizzat kendisine bir şey daha yakın diyor. Örneğin, sarma boyunca toprak yollar karanlıkta seyahat etmek (sürücü tekerleğin hareketini yapacak kadar ışıklar kısa sürede aracın önüne çevrildiğinde) döner ksenon etkinliğini değerlendirmek zorunda bu araçların, sahipleri. Olumlu frontal damming ve değerlendirilen su geçirmez kaplama masif kapılar için yan camlar, rahat bir salon, güvenlik. Yine de, hatta XC90 2012 sürümü üzerinde yolculuk edenler, güvenilirlik hala çok erken söylemek olduğuna inanıyoruz.

küçük kusurları tartışır: yüksek sesle müzik ses yalıtımı, hiçbir taraftarın açısından yetersiz kapatıcıları cam arka kapı, arka cama fakir silecek, nem arka park sensörleri karşı zayıf koruma.

yeni araba

Yorumlar çok yönden şiirsel Volvo XC90 2015 hevesli sahipleri, ama onlar gerçekten, gibi hala çok küçüktür ve bu tür araçların kendilerini şanslı sahipleri.

kimin acıma Sade şıklık, çekiciliği buzlu İskandinav arabalar, şık minimalizm iç, detaylara, büyük ölçekli dikkat çekicidir - bu otomobil modelleri verilerine layık değil tüm sıfatları bu.

Göteborg konser salonunun akustiğini taklit oniki hoparlörlerle ses sistemi de sahipleri hayal Volvo XC90 etkiler. Test sürüşü makinenin ana işlevleri yeterli araç için yedi düğmeleri toplam işletmek, ve fırsatlar olduğunu kanıtladı. Mark ve benzersiz bir motor başlangıç ilkesi ve izleme hareketi için kızılötesi teknoloji ile Nine Inch Tablet Alp.

Yalnızca dört silindirli benzinli ve dizel motorlar - Volvo XC90 yeni çözümler. Bunun Özellikleri bozulmaz. Dört silindir, bir türbin, kompresör, elektrik dizel motoru 376 l gösterir. a.

Volvo XC90 sahipleri değerlendirme tarafından Genel bulgular

Paslanmaz çelik gövde - kesin bir artı, hatta eski modelleri.

Kötü ortadan kaldırır bulanık farlar, sorunlar var. esas olarak 2005'e yol aldı elektrik arabalarda kırılması sensörleri, Örneği.

arızanın bir belirli bir fraksiyonu mekanik hem de otomatik şanzıman düşer. En kolay yolu dört KP giderilir.

kesinlikle yağ ve diğer sarf değiştirmek gerektiğini Say, radyatörler yıkayın, değmez, ama disiplinli Volvo XC90 Böyle anlarda duyarlıdır. Uzmanlar önleme daha sık pasaportlarına belirtilenden daha bir buçuk kat harcamak gerekli olduğunu söylüyor. Ayrıca, tüm modeller yakıtın kalitesine çok duyarlı olduğunu unutmayın ve kurtarmak için daha iyi değil.

Volvo XC90 - optimize edilmiş ve zaman içinde geliştirilir İsveçli otomobil gelenekleri, geleneklerin uygulama. Bu, güçlü, geniş, konforlu, güvenilir ve büyük olasılıkla en güvenli araba.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.