IlişkilerCinsellik

İdeal kadın ne olmalı?

Kaç kadın kendilerini ideal olmak ya da ne olması gerektiği konusunda sorular soruyor ideal kadın. Sorun şu ki, her onun için mükemmel adam olmak ya da sadece kendisi için ideal olmasını isteyip istemediğini karar vermelidir başlamaktır. Ne yazık ki, bu iki idealler birbirleriyle kombine edilemez ve hatta bazen birbirine zıt. Ama yine de ideal kadın ne olması gerektiğini anlamaya deneyebilirsiniz.

Her şeyden önce, her kadının kendi değerini bilmesi gerekir. Sadece dürüstçe kendinizi değerlendirmek, abartmaya gerek yok. Eğer herhangi bir insanın dikkate değer buluyor musunuz: sürekli becerilerini geliştirmek için çaba sen kendine dikkat, diğer insanların saygı, çocuklar gibi affetmek biliyorum. Bu liste sonunda, herkes kusuru vardır, sonsuz, ama hepsi o ustaca gizlemek veya avantaja çevirmek eğer o da kaliteli olduğu için, sen gurur duyabilir.

Buna ek olarak, kendini sevmek zorunda! Nasıl sürekli kendini kötü konuşur kişiye tepki verir? Belki o serin ilgili düşünceleriniz değişmiş gibi. Yani kendilerini sevgi ve saygı, her şeyden önce, size kendinizi ve sonra başkalarından bunu talep gerektiğini fark var.

Çoğu erkek bir kız için hiç de küçük önemi daha ideal ayarları düşünüyorum. Daha net olmak gerekirse: Bu güzel olmalı , ince bacaklar, bakımlı eller, göğüs en az 2 boyut ve uzun saçlar. görünüm gelince, o zaman herkes size makyaj veya başka araçlarla birlikte onların kusurlarını gizlemek için biliyorum sürece, kendi tadı vardır. kızlar için ideal bir yükseklik neydi dış verilerine bağlı olarak 165 ila 175 santimetre. en ideal kadın olmalıdır başka hangi nitelikleri belirlemek için çalışalım?

Her şeyden önce, bu iyi bir aşık olmalıdır. o biraz kaba, ancak herhangi bir insanın gözünde mükemmel kızı sesler Let - bu da yatakta gerçek bir tanrıça. Kadınlar için, bu bir paradoks, o yatakta tüm becerilere sahip olduğunda, aynı zamanda ortaklardan en az (- sadece ve sevilen ideal hiçbiri hiç, yalnızca bir) olmalıdır ancak adamlar seviyorum. Eh, ve bunu başarmak için nasıl, ne ve nerede öğrenmek için - burada herkes yapabilir, dışarı çıkar. Üçüncü için dergi ve kitaplar - - Bazıları için öğretmen internet ve filmler, diğerleri gibi davranan dedikodu arkadaşları ile ve dördüncü ve akıl hocası bir ortak olarak seçildi etmedi. En önemli şey - erkek zevki sunmak ve seks en zevk almak için arzu.

Ya mutfakta ideal kadın olmalıdır? Tabii ki, bu mutfak işinde yetenekli bir işçi olmalıdır. erkekler de bir şeyler pişirmeye ve sevdiklerini mutlu etmek aşk gerçeğini gizlemek olmasa da: diğerleri kendi oluştururken ancak, bir, bir dişinin sıkı gözetimi altında olmalıdır. Bu arada, bir erkeğin kalbini kazanmak için, bayanlar doğaüstü ve garip bir şey icat etmek gerekmez. o en lezzetli yemek pişirmek en düşük maliyetle olup olmadığı yeterlidir.

erkekler-bu karakterin gözünde ideali bir diğer önemli özelliği. Ve sadece herhangi fakat gerçek. Bu konuda ideal kadın ne olmalı? Her zaman olması gereken özgüven duygusu, ama her zaman onun yarısı düşünülmelidir. ailede kararların birlikte alınması gerektiğini unutmayın, ne konuştuk ne olursa olsun. insanlığın güzel yarısı hep onun adamı desteklemeli ve sürekli sevdiği olduğu hatırlatılır.

Erkekler de sevgi tür sözler ve övgü, iltifat ve nezaket. bayan hediyelerle sık sık yaptığımız hediyeler ve sürprizler her türlü yükü seçilecek istiyorsa, o bile küçük kadın bilmeli dikkatini o iki kere cevaplar.

Tabii ki, tüm memnun etmek zor değildir, ama her büyücü şeyi illa şanslı hayatta olduğunu, kendinizi ve karakterini anlamaya tutkularını ve seçilmişler hayallerini bulmak mümkün olacak eğer: sevilen ve onun rüya yaşam pişman gerçekleşmesini Aziz için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.