IlişkilerCinsellik

Kocasına yıllarca birlikte yaşamış heyecanlandırmak için?

Yıllarca birlikte yaşadıktan sonra, çiftin ilişkilerinin yepyeni bir seviyeye hareket ediyor. Onların tutku soğutur ve bunlar dışında kayması başlar. Bu baştan çıkarıcı iç çamaşırı ya da yeni bir saç modeli ya da yardımcı olmuyor. Bir kadın sorusunu gündeme önce: "Nasıl kocası heyecanlandırmak için?"

Her şeyden önce, akıllı ve kurnaz olmalı. Eğer eşi sadık açıkça başlarsa, o senin azim korkar. kocasına hiç dikkat etmemeye çalış. Onu kıskandırmak için deneyebilirsiniz. Bu gönderme gibi davran ya sevgilisi SMS almak. Tabii ki, hiçbir garanti bu çalışacağını.

Birlikte tatile gitmeye - harika bir yoldur bir tutku yenilemek. Yalnızca durum - çocuklara olmadan seyahat etmek.

Bir kadın sadece görünümünü izleyin, aynı zamanda onların alışkanlıklarını ve davranışlarını değiştirmek mümkün olmalıdır. Sonuçta, her erkek yeni bir şey istiyor. Hayatımda ilk kez için kendisi belirsiz espriler edelim. Kişisel gevşeklik ilgisini artırmak. Önemli olan - doğru şaka.

Bilmiyorsun kocasını uyandırmak nasıl? erotik filmler ve dergiler tarayın. Bu adam azgın yardımcı olacaktır. Bir partide yaparken, Kilodunun üzerinde koymayı unutmuş kulağına kocana söyle. Size Onun dikkatini hemen artar.

Eşiniz iş yerinde olacaktır zaman onu tam anlamıyla sevişmek arzusu ile yakar gönderin. Kısa bir siyah peignoir ve giyiyorlar belirtmeyi unutmayın topuklu. Şüphesiz o eve heyecanlı gelirdi.

Kocanız bilgisayardaki tüm Boş zaman harcıyor, sadece ona kadar yürümek ve yavaşça göbek altında alana midesini aşağı öpmek başlar. İnan bana, bilgisayar oyunları oynamaya devam etmek mümkün olmayacaktır.

Eşiniz sürprizler atın. Örneğin, onun için hazırlık mum akşam yemeği. Ana durum - heyecanlı bir atmosfer. Masanın üzerinde Eğer deniz ürünleri, avokado, yumurta, muz, mango, badem ve bal olmak zorunda. Bu ürünler arzu uyandırmak için yardımcı olacaktır. şarap ya da bir şişe şampanya unutmayın. Böylece dayanılmaz olması gerekir: bir ön-almak , deniz tuzu ile banyo bir maske, pedikür, manikür yapmak ve parfüm kullandığınızdan emin olun. Yavaş müziği açın ışıkları loş ve dans eşi davet ediyoruz. Ayrıca kabul edilir dans sırasında Sürtünme tedbirli ajan.

Genellikle kocasını övgü ve onu takdir. Sonuçta, erkekler için çok önemlidir! Sadece kavanozun üzerinde sıkı bir kapak açma eşi sormak veya elbisesinin üzerinde fermuar zip. Bu yüzden onların bakımı ve gücünü göstermek mümkün olacak.

Kocamı heyecanlandırmak için nasıl anlamak için, heyecanlı olmalı. Tutkulu kadın kütük gibi davranabilir olamaz.

o en sevdiği şey sevgi bilir ve bunları inkar yoksa Koca karısını heyecanlandırıyor. Eğer beden ve kocasının cesedini keşfetmek için, aşkın konularda yetenekli bir işçi haline gelmelidir, sevdikleri için hayranlığımı ifade emin olun.

Şimdi tam kocasını heyecanlandırmak için nasıl bilgi ile donatılmış olduğunu düşünüyorum. Sadece bunları uygulamaya koymak için kalır. İyi şanslar ve sevgi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.