IlişkilerCinsellik

Afrodizyak ürünlerde erkekler için (liste)

Stres ve çatışma hayatıyla dolu aşırı modern bir modern ilişki genellikle samimi ilişkileri ihlal eder veya karmaşıklaştırır. Bu incecik ve çırpınma sorunlarının çözümü afrodizyak listesinde yer alan bazı ürünler ve yağlarda bulunur. Bütün bu öğeler tamamen dişil ve eril olarak ayrılmıştır. Bu nedenle herkes için aynı olanı kullanmak mantıksızdır. Bugün ürünlerdeki erkekler için afrodizyakların güçlü olduğunu düşünüyor olacağız. Sizin için faydalı yiyeceklerin bir listesini sunacağız.

Erkek afrodizyak

Erkek doğal afrodizyak üreme sisteminin işleyişini yavaşça uyarır ve sorunsuz bir şekilde düzenler. Şehvetin canlanması ve yeni bir yaşam samimi hayatın kazanılması için, A, B1, E ve C vitamini bakımından zengindir besinleri diyetine dahil etmek gerekir. Hangi ürünlerin erkeklerde afrodizyak kullandığını anlamak için, yemek masası gözden geçirilmeli ve nitelikleri erkek cinsel istekliliğini etkilemeye değer bulunmalıdır .

İstiridye, doğal bir çinko kaynağı olup testosteronun sağlıklı üretimini teşvik eder ve daha güçlü seksin üreme sisteminin genel durumunu iyileştirir. Yağlı balı erkek vücuda selenyum sağlamak için inanılmaz bir tedarikçidir ve spermlerin yoğun hareket etmesini sağlar. Salantro ve ayçiçeği tohumları, vücuda B1 vitamini verir, eksikliği veya eksikliği ereksiyonu olumsuz etkiliyor.

Kuşburnu ve turunçgil cinsel hormonların sentezini etkileyen doğal C vitamini temsilcisidir ve dolayısıyla üreme fonksiyonları. Aromatik parçacıklar, özellikle narenciye, cinsel çekimin ideal uyarıcısıdır. Böyle tatlı bir koku dolu akşam yemeği yaklaşan gecenin coşkusunu sağlayacaktır.

Günlük gıda ürünlerinde erkekler için Afrodizyak, yalnızca nesli tükenmek için değil aynı zamanda duygusallığı arttırmak için de ideal bir çözümdür ve bu da yeni mahremiyet ufkuna yol açar. Cinsel menü uygulamasının temel kuralları servis edilen bulguların çeşitliliği ve meyve sıkacağıdır. Çekici bir gıda türü bir erkek libidosunun ilk işaretidir, bu yüzden onunla oynamaya değer.

Sebzeler ve baharatlar

Kokulu sarımsak beynin belirli bölgelerinde bir aktivatör içerir. Bu ışınla birlikte olan bu ürün, erkeklerin hormonal dengesini oldukça geliştirmektedir.

Kereviz yalnızca büyük miktarda androsteron potenti arttırıcı içermekle kalmaz aynı zamanda ek ve efektif bir özelliğe sahiptir: Vücutta tatlı bir feromon olarak kadınlara ter, kereviz davranır. Böylece, sebze çift anlamın bir "aracı".

Şimdi ürünlerdeki erkekler için afrodizyakların nerede olduğu hakkında konuşalım. Baharatlarda bulunurlar - tart kakule, anason ve en iyi tarçın doğru hormon üretimini artırır. Bir bergamot ve mistik görsel efekt romantizmi güçlendiriyor ve en önemlisi romantik bir akşamın tutkusudur. Lavanta, rahatlatıcı etkisi olan bir bitki olarak kabul edilmesine rağmen hala erkek libidosunu heyecanlandırıyor; başka hiçbir şey yok.

Eğer gıdalardaki erkekler için en güçlü afrodizyaklarını tanımlarsanız, bal ve ginseng kökü gibi gıdaları hatırlamanız gerekir . Bal şaşırtıcı bir şekilde potensini artırır ve çam fıstığı olan şirkette erkek üreme sistemi ile inanılmaz mucizeler yaratır. Ginseng, en yüksek tada sahip bir biyoaktivatördür, tentürleri niteliksel olarak cinsel ilişki üzerinde fantastik bir etkiye sahip hem erkek hem de kadınların cinsel organlarına olan kan akışını geliştirir.

Yumurta ve Yeşiller

Yumurta beyazı proteinleri , gerekli testosteron üretimini artırmaya yardımcı olur ve sulu maydanoz ve genç dereotu şirketinde erkek libidosunun en gizli rezervlerini etkinleştirirler. Maydansta kendisi apigenin'i gizliyor, bu da aktif bir erkek vücudundaki kadın hormonlarını yumuşatıyor. Üreme sistemi üzerinde olumlu etkisi olan damarları titizlikle ve hassas şekilde dereotu genişletin.

Cinsel arzunun daha az etkili bir şekilde etkinleştirilmesi zencefilin ısınmasıdır ve bu da kolestrol (cinsel aktivite zararlısı) ve arter basıncı ile baş etmeye yardımcı olur.

Ortak hormonal durum için narin "ajanlar" bıldırcın yumurtası olacak. Böyle bir rafine afrodizyak aranmaya değer. Bıldırcın proteinleri kan sisteminin çalışmasını hızlandırır.

Diğer kullanışlı ürünler

Rakipsiz afrodizyaklar ekolojik olarak temiz trüfler ve morel olacaklar. Bu tür mantar cinsel çekiciliğin mükemmel aktive edicileri. Casanova kendisi, asil kadınların yataklarındaki sert zaferler için kendisini düzenli olarak moralli davranıyordu.

Çok sayıda deniz ürünü, erkekler için güçlü afrodizyak olarak da bilinir. Bu nedenle seçim sizin seçiminizdir. Sonuçta, afrodizyakların sadece kabuklu deniz ürünlerini değil aynı zamanda kaliteli ve seçilmiş yumurtaları (kırmızı, siyah) tüketmesi de zenginleştirilebilir. Böyle cilalı ve zarif bir libido aktivatörünü birleştirmek, tatlı yeşilliklerle ve hafif şaraplarla birleşir.

Üzüm (kurutulmuş) fıstığı - erkek vücudu için doğal bir Viagra. Dünyada cinsel cazibe aktivatörünün artmakta olduğuna dikkat edilmelidir. Vitaminlerin ve en önemli minerallerin zenginliği nedeniyle, fındık testosteron üretimine katkıda bulunur.

Egzotik meyveler

Egzotik ve inanılmaz derecede kokulu incirler, erkek libidosunu aktive etmek için de yararlıdır. Tutkulu bir meyve hem taze hem de kurutulmuş baharat şeklinde minerallerle doludur. Eşi tatlı bir tarih olacak. Potansiyeli düzenli, ancak dozajlı olarak kullananlar bunlar.

En iyi avokado, damarları, gerekli oksijen ve yağ asitleri ile algılar ve böylece damarların normal çalışmasını güçlendirir ve eski durumuna getirir. Kokulu susamın tohumları daha kuvvetli seks için afrodizyakların gizli olmasından kaynaklanmaktadır.

Ürünlerde erkekler için Afrodizyak: potens için tarifler

Susam tohumlarına ya da sarmısağa dayanan salata, sadece samimiyete değil, aynı zamanda onun önünde romantik bir konuşma yapan harika bir harekete geçiricidir.

Erkek libidosunun daha az etkili etkinleştirenleri olgunlaşmış muzlardır. Bu pozitif ve tatlı meyveler, bromürin açısından zengin olup, cinsel kürenin mükemmel düzenlenmesinin yanında potasyum ve B grubunun en önemli vitaminleri.

Tatlı afrodizyak çikolata (özellikle siyah kalite) ve marzipan (doğal badem ezmesi) olacaktır. Erimiş çikolata cömert bir tabaka ile döşenen popüler bir çilek, cinsel çekiciliğin bilinmeyen üstlerini açılacaktır.

Aralarında en basit ve uygun fiyatlı erkeklerde afrodizyakların mükemmel kombinasyonu. Zeytinyağlı kaşıklardan oluşan bir şirkette bir kaç tane (tavuk veya bıldırcın yumurtası) olan genç bir soğandan elde edilen bir salata, üç aktif afrodizyak içeren mükemmel bir çanaktır.

İtalyan zeytinleri ve onların siyah zeytinleri, bir aperatif veya salataların bir parçası olarak mükemmel bir ektir. İtalyanların asil sevenler ve en tutkulu talipler olarak ün kazanmasına şaşırmamalı. Zeytinlerde bulunan elementler kan akışını ve genel hormonal durumu mükemmel biçimde etkiler. Dünyadaki zarif afrodizyak bulunamadı.

Yararlı içecekler

Gıdalarda erkekler için afrodizyakların varlığına ek olarak, içeceklerde bulunurlar. Glintwein cinsel cazibe arttırma misyonunda harika bir "ajan". Kişniş, tarçın ve kokulu vanilya ile karıştırılan sıcak tart şarabı, erkek üreme sistemi için mucize bir içecektir.

Cinsel cazibe arttırıcıları: anasonlu tentür, aromatik likörler, egzotik tekila, vahşi rom. İçki ile oyunun ana kural açık bir dozaj, aşırı alkol soporific bir etki yaratabilir.

Sonuç

Artık ürünlerdeki erkekler için güçlü afrodizyakların neler olduğunu biliyorsunuzdur. Bu gıdaların bir listesini sağladık. Umarız romantik bir akşam için tam bir menü hazırlayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.