SeyahatSeyahat İpuçları

Kombine Turlar nedir

Kombine turlar ortaya çıkması, aktif turizm gerçek bir devrim oldu! Birleşik turlar seyahat çoğunluğunun arzularına gerçekleştirilmesinde yardımcı - zaman her yerde kısa sürede.

Yani, bütün aile ile dinlenmek için gidiyoruz ve seçmek bilmiyorum: karısı aşk için Paris atmosferini büyük dileğim var, uzun Tay güzellikleri almak istedim, Çocuklar Disneyland'e gitmek istiyorum ... Genel olarak, herkes bir rüya nerede bulunur onların tatil ve tatil geçirmek istiyoruz. Kombine turlar - Üzülmeyin, bir çözüm ve bu yoktur. Gayet gevşeme ve gezi birleştirebilirsiniz. Her aile üyesi tatmin olacaktır.

Sezon Kombine turlar

Sözde klasik emri kombine turlar yoktur. Devletin çeşitli şehirlere ziyaretler dayanmaktadır, grup gezi programı ve kıyısında sonraki tatil katılırlar. Mayıs ve Ekim ayları Popüler kombine turlar. Yani, yüzme sezonu. İspanya, Fransa, İtalya - bu dönemde Belirlenmiş turist ziyaret.

Bir araya getirilen tur

Bu, örneğin bir şehre giriş ve bir sonraki tatil, Paris artı d'Azur ziyaret içerir. kalış süresi isteklerine bağlıdır. Can 4 gün boyunca "Love" yürütülen, ancak bir hafta can edilecek. yaklaşık bir hafta Denizde dinlenme. Tabii ki, cennet - Tayland. İşte sahilde kombine Bangkok tur ve gerisi yoktur. Sadece 3 başkentte gün sonra Pattaya harika bir tatil. Bu arada, burada oldukça ucuzdur.

Özgünlük kombine turlar suç değildir

Bazen yalan ve tüm arkadaşları dumbfound reklam için nereye düşünmek? İzlanda - tatil almak için büyük bir şans ve eve getirmek için onlarla birlikte çok deneyime. Bunu yapmak ve az ziyaret edilen yerlerde rehberli turlar vardır için.

Özgürlük sınırlıdır?

Birleşik turlar - kurtuluştur, ama onlar da kendi tuzaklar var. Eğer bu tür bir tatil satın alırsanız, turistler genellikle bitiş çizgisine yerinde veya tur rotanın başlangıcına komşu olan, kıyısında yerleşmek olarak turu, bir deniz tatili için yeri seçimini sınırlayabilir unutmayın. Ayrıca, bir rehber olmadan gezi olasılığı vardır. o tatil kendileri uzak bulunan otel konaklama, söz konusu olduğunda. Beklemek uzun sürebilir.

Kombine turlar ortaya çıkması

Akdeniz kombine turlar doğduğu yerdir. Ve tabii ki, bu açıktır böyle turlar meydana nedeni olduğunu. Turist hep çeşitli peşinde. yakın şehirlere en az yarım gözünü bakmadan, tek bir yerde bütün hafta kalmak için çok sıkıcı. Bu girişimci seyahat acentaları ve kombine turlar için talebin artması yapan o zaman oldu. Ajanslar turist kendisi yüzmüş söve beklemek zorunda değildi. Şimdi Kombine turlarında değerlendirmeleri herhangi bir çevrimiçi seyahat şirketi okunabilir. Onlar hem pozitif hem negatif olabilir. Öte yandan, bildiğimiz nerede ve nasıl.

Bir kombine tur avantajları sadece aktif turist değerlendirmek

Bir yandan, rehberli tur coğrafya ve tarihin bilgisine genişler. Diğer yandan, bu herkes için uygun değildir. Bazı turistler denize ve sahil boyunca yürüyüş, güneşte yatmak ister ve diğerleri yeni bilgiler ve zevk alma, bilişsel seyahat de olmak ister. Buna ek olarak, ısı döneminde Avrupa'nın kombine turlar oldukça mükemmel değildir. Güneşin sıcak ışınları baskısı altında, bir gün geziler adamak istiyorum olası değildir. kadife kum üzerinde denizde bir dalış daha iyi ve yatmak ilginç, bilgilendirici henüz yorucu. Dedikleri gibi, seçtiğiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.