Sanat ve EğlenceFilmler

Brittany Robertson - bilinen Amerikalı oyuncu

Bilinen - Brittany Robertson, ya da sadece Britt Robertson Amerikalı oyuncu, popüler TV şovları ve filmler büyük bir ve epizodik rollere ünlü sayesinde olmuştur. Onun rüya - TV'de almak için bir çocuk olarak göründü, ama hemen gerçekleşmedi.

kız aniden ünlü uyandım vermedi ve yolu dikenli ve karmaşıktı. Birçok proje olan, Brittany Robertson katılan filmler popüler değildi, kapalı ve yöneticileri genç aktris yeteneğini fark etmedi. Ama, yine de, o yetenek var ve o bambaşka rollere başa mümkün olacağını Hollywood'un değil, aynı zamanda tüm dünyada sadece ispat edebildi. Şimdi o popüler aktris ve dünya çapında Amerikan halkı ve fanlar sadece ekledi.

Çocukluk ve ergenlik

Britt - Charlotte, devlet bulunmaktadır - ABD büyük şehirlerin birinin yerli Kuzey Carolina. Ama yakında kızı ebeveynlerin doğumdan sonra Robertson Güney Carolina'da bulunan, Greenville taşındı. o küçük kardeşlerine çevrili büyüdü orası. Annesi Amerikan eğitim sistemine olumsuz bir tavrı vardır, bu yüzden Brittany evde eğitim gördü. yaşıtları ile daha fazla iletişim kız etmek için annesi yerel bir tiyatro oyunculuk derslerine götürdü. Bu bir gelecek yıldızın kariyerine başladı o yoktu. O oynadığı ve destekleyici rolleri olarak oynayan yapımları çok sayıda katılmıştır. Birçok kız yetenek kaydetti ve onun büyük bir gelecek öngördü.

Liseden sonra, o küçük kasaba ayrılmaya karar verdi ve büyükannesi yaşadı Los Angeles taşındı. Sadece o başarılı ve tanınmış yönetmenlerin dikkatini çekmek mümkündü. Hemen taşıdıktan sonra Britt Robertson aktif çeşitli projeler dinlemeye gitmeye başladı, ama o sürekli reddetti. Bit bölümlerine ek olarak, hiçbir şey direktörleri kız teklif olamazdı, ama o pes etmedi. Ve iyi şanslar ondan dönmedi.

oyuncu kARİYERİ

Brittany ilk büyük başarısı destekleyici bir rol filmi "gelinin kardeşi ile aşık." Hale geldi sinema filmi, yönetmen ve genç yetenek ilgilenen ajanları serbest bırakılmışlar ve projelerine davet edildi. Böylece Britt böyle "Law & Order" ve gibi tanınmış eserlerinde rol aldı "CSI".

Sonra Roberston serisinin ana rol oynamaya sunulan genç oyuncu olumlu yanıt verdiği için "Hayat, tahmin edilemez". dizi ondan beklenen popülerlik alamadım ve proje iki yıl sonra kapatıldı. Bundan sonra, o TV dizisi "The Secret Circle" rol aldı, ancak yayınlandı hangi kanalın yönetimi, gösteri bir yıl sonra kapandı.

Bundan sonra, Brittany Robertson anda seri olarak görünmesini durdurdu ve tam boy filmlerde oynamayı geldi. O böyle "ilk kez" ve gibi birçok Hollywood'un projelerinde rol aldı "Geleceğin Land." Sadece o Skott Istvud tarafından ortak oldu Nikola Sparksa "Uzun Yolu", sinemaya uyarlanan önemli bir rol oynamıştır.

büyük bütçeli filmlerde çekim, Brittany nihayet Hollywood'un emek borsada konsolide ve en genç oyuncularından aranan biri haline gelmiştir sonra oldu. Brittany Robertson büyüme sadece 160 santimetre olmasına rağmen, değil ne kadar bir engeldir.

Aktris özel hayatı

kimin özel hayatı Brittany Robertson, - Gazeteciler için en popüler konulardan biri, gerekli tüm ayrıntıları herkes görsün yapmak dikkate almaz. Ama yine de bilinmeyen aktris hayranları için bazı bilgiler. 2011 yılında, Britt Robertson, aktör Dylan O'Brien ile sette buluştu. Aktörler filmde birlikte "ilk kez" oynadığı ve bu sette aralarında bir his vardı. Daha sonra Brittany ve Dylan'ın ve birkaç yıldır bırakmadı yana oldukça ciddi bir ilişki vardır.

gelecekteki projeler

hareket etmek isteyen Brittany Robertson filmler artık çok dikkatli seçer ve daha önce olduğu gibi, her fırsatta sarılmak değil. Bu yıl, o filmi "Köpeğin Hayatı" in büyük ekranda olacak. Peki tam Robertson popüler Netflix çevrimiçi sinemada gösterime girecek "müdire" dizisinde rol aldı. Bu dizi ABD'de bir kült bestseller oldu otobiyografik kitabında dayanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.