IlişkilerCinsellik

Frank tema ya da ne orgazm?

biliyor musunuz neyi orgazm? Hatta eski Yunan'da kesin konsepti bu kelimeyi verdi - "tutku yanma" Bugünün dünyasında orgazm olarak - bu dinlenmek ve eğlenmek için bir yoldur. en bu konu daha yakından bakalım.

adım uyarma

Modern seksoloji kavramı cinsel küçük birleşme ve başlangıç ve bir kadın ve erkek arasında yakınlık sonunda dayanmaktadır fizyolojik değişiklikler ve psikolojik reaksiyonlar, izlenmesi gibi işlem kodunu değil. uyarılma meydana gelir işitsel koku ve görsel uyaranın etki aracılığıyla gerçekleşmektedir. Erkeklerde ise yani penisin ereksiyon gelir ki, spinal ereksiyon merkezinin disinhibisyonun yoktur. Kadınlarda Uyarılma kuvvetle meme kan gelgitidir, prostat büyüklüğü artabilir ve onun meme - kalkmak. Bu klitoris ve büyük ve küçük dudaklar şişer gerginlik gidiyor. Sadece birkaç saniye sonra dolaşım, kas ve sinir sistemlerini boşaltma başlar.

orgazm belirtileri

rahim ve vajinayı: insanlığın güzel yarısında Orgazm cinsel organların ritmik yapısını azaltmaktır. Aynı anda orgazm hisler çeşitli olabilir - küçük şiddetli fırtınalı ecstasy postanyvaniya için. yoğunluk seviyesi bu tür hisler doğrudan çeşitli faktörlere bağlıdır: kontraseptif kullanımı, adet döngüsünün faz, caressing, cinsel deneyim, yaş doğası ve tabii ki ortak.

Erkeklerde Orgazm sadece penisin uyarılması yoluyla elde edilebilir. Gördüğünüz gibi kadınlarda, işler biraz daha karmaşık. Kadın - karışık, vajinal ve klitoral ayrılmıştır.

orgazm geçerlilik süresi - sadece birkaç saniye. O orgazm sırasında mümkündür. Bir kişi keyfi en üst noktasına ulaşmak ve bilinç kaybı olur. Mükemmel doruğa de gözyaşları ve kahkahalar olabilir. Orgazm alaycı ifadeler, sıkışma ve ısırıkları eşlik edebilir.

orgazm nedenleri

Orgazm sadece birkaç durumda elde edilebilir. Öncelikle, onların ortak vücudunuzun her hücreyi arzu ciddiyetle oversexed veya gerekir. İkincisi, seks sırasında, hiçbir şey, olumlu duygular bir dizi sadece ayar düşünmemeye çalışıyorum. Sen kaslar gergin olmayacak şekilde tamamen dinlenmek gerekir. Bir kadın ihtiyacı orgazm ne tür bilmeli. Sonuçta, buz gibi kadınlar eşiniz ile sadece bir yanlış anlama var, olmaz. Bu nedenle. bayanlar için samimi ilişkiler, eşinizin hatırlatmak orgazm tercih nasıl: klitoral, vajinal veya karışık. Böylece, ortak anında ve doğru bir şekilde arzu karşılamak mümkün olacak. Ne bir adam için orgazm? Bu penisini okşayan. Neredeyse oral seks oral seks gibi ve tüm erkekler onun zevkleri kenarına koymak tercih ediyorum. orgazm, bütün ortaklar tarafından uyum ve karşılıklı anlayış elde etmektir ana şey. onlar çözülmesi gereken aranızda bir anlaşmazlık varsa, aksi takdirde yerine arayın.

Buna ek olarak, ne orgazm sorunu, biz saniyede gerçekleşir bütün organizmanın, bu iyileşme güvenle söyleyebiliriz. Amerikalı bilim adamları çalışmaların çok orgazm etkileri üzerinde yapılmıştır. Karar birçok hayrete düşürdü - daha sık bir adam orgazm vardır, güçlü bedeni haline gelir. iki bileşenli, sağlıklı ve uzun ömürlü - O seks ve orgazm unutmamak gerekir. Bu nedenle, her zaman sağlık yararları onlara tüm dikkatinizi vermeye çalışıyoruz.

Bu makale hayatımızda "orgazm nedir" sorusuna cevap yardımcı olmuştur umarım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.