SağlıkMüstahzarlar

"Prostakor": doktorların, analogların, talimatların ve fiyatın gözden geçirilmesi

Prostatit 35-40 yaş sonrasında birçok erkekte görülen bir ürolojik hastalıktır. Bu rahatsızlık verici hastalığın tedavisinde kullanılan yöntemler, yani "Prostacor" preparatı: İncelemeleri, özellikleri, analogları, kullanım endikasyonları ve kontraendikasyonları bu makalede ele alacağız.

"Prostakor" preparatlarına ilişkin genel veriler

Üreticisi "Microgen NGO" olan Ufa adlı üreticinin, erkeklerde prostat patolojilerinin tedavisinde kullanıldığı düşünülüyor. İlacın ana etken maddesi hayvan proteinlerinin bir özüdür. "Prostacor" ilacı, pelvisin en küçük damarlarında ve erkeklerdeki genital organlarda kan pıhtılaşma kabiliyetini azaltma yeteneğine sahiptir, prostat bezinin fonksiyonunu destekler ve iltihaplanma süreçlerini ortadan kaldırır. İlaç aynı zamanda hastalığın önlenmesi için de kullanılır, özellikle de ilacın tedavisi 5-10 gündür. Yani, prostat bezinin bir bozukluğuyla ilişkili genital bölgede problemi ve ihlalleri erkenden hızlı bir şekilde ve etkili biçimde ortadan kaldırmak yardımcı olabilir.

Hazırlama biçimi, kullanım endikasyonları ve kontrendikasyonları, fiyat

Prostatit tedavisinde kullanılan bu ajan, enjeksiyon için bir çözüm olarak mevcuttur. Ampullerdeki "Prostacor" preparatı yetişkinlere direkt uygulama öncesi günde 1 kez, 1 ml 0.25-0.5% novokain, tuzlu su veya damıtılmış su ile seyreltilir. Nyxes oranı en fazla 10 gün boyunca hesaplanır. Enjeksiyonların tekrarlanabileceği süre 1 ila 6 ay arasındadır. Kullanımı prostatit ile doğru olarak gösterilen "Prostacor" ilacı, bezin cerrahisinden sonra komplikasyonların tedavisinde de özel kontrendikasyon bulunmamaktadır. Bununla birlikte, ilacı oluşturan bileşenlere karşı alerjik bir reaksiyonun mümkün olduğuna dikkat edilmelidir. İlaç aşırı doz vakaları düzeltilmemiştir. Ampuller "Prostacore", çoğu ilaç gibi, karanlık ve serin bir yerde saklanmalıdır. Raf ömrü - yayım tarihinden itibaren 3 yıl. Paketleme fiyatı yaklaşık 300 ruble.

Hazırlama "Prostacor": alkol ile işleme uyumluluğu

Yukarıda adı geçen ilacı uygularken, 5-10 günlük tedavinin tamamı boyunca enjeksiyon süresince alkol içmekten kaçınmanız gerektiğine özellikle dikkat etmelisiniz. Alkol içeren içeceklerin, hatta biranın bile bazı ilaçların etkisini azaltabileceği bilinmektedir. Dolayısıyla, bir adam prostat bezi ile mümkün olan en kısa sürede problemlerden kurtulmak istiyorsa, Prostacor kullanırken hiç alkol almamanız iyi olur. Bu mümkün değilse, alkolle ilaç etkileşimi olasılığını en aza indirgemek arzu edilir. Ziyafet sırasında şarap veya canlı bira gibi hafif bir içecek seçin ve önerilen enjeksiyondan 8-10 saat önce son cam içilir (örneğin, akşamları bira içtik - sabah enjeksiyon yapabilirsiniz). Enjeksiyondan sonra alkol alabileceğiniz süre hakkında konuşursak, en az 1.5-2 saattir.

"Prostacor" preparatı: ajan analogları

Prostat hastalıklarının tedavisinde ve önlenmesinde birçok ilaç bulunmaktadır . Bazıları doğal bir dayanağa sahiptir ve bazıları kimyasal kökenlidir. Örneğin bilinen "Prostamol UNO" ilacı, oral uygulama için kapsüller şeklinde mevcuttur. Ana aktif madde kılıç küçük filamentli palm fossa bitki özüdür. Birçoğa göre, "Prostamol UNO" ilacı, bezin hastalığını önlemenin yanı sıra, tezahürünün ilk evrelerinde hastalığa yakalanmaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte, prostat adenomu olarak da bilinen prostat hiperplazisini ortadan kaldırmaz. Bir diğer popüler ilaç ise, boğaların prostatının aynısını içeren Prostatilen, yani söz konusu Prostacor ilacı ile tamamen aynı aktif maddedir. Bu durumda, "Prostatilen" ilacı enjekte etmek için bir araç olarak ve rektal fitil şeklinde salınır; yani hasta kendisine daha uygun olanı seçebilir. İlaçla tedavi seyri 5-10 gün arasındadır.

Prostat hastalıklarının tedavisinde kullanılan "Prostacor" preparatının diğer analogları

Başka bir ilaç ise analog - "Pepon", kabak çekirdeği yağı dayanmaktadır. Bu ilaç, hastalığın doğrudan tedavisinden çok önleme için kullanılır. Makalede tartışılan "Prostakor" araçlarının diğer analogları da var. Bunlar ilaçlar:

  • "Vitaprost";
  • "Prostamed";
  • "Bronz Atçı";
  • "Prostanorm";
  • "Prostan";
  • En saf şekli tohum yağı kabağı ve bir dizi başka ilaç.

Gördüğünüz gibi, hastalığın tedavisi ve önlenmesi için bir çok ilaç var, ürolog seçimi karar vermenize yardımcı olacak. Ayrıca, uzmanlar, hastalığın ilk belirtilerinininde kendi kendine ilaç almayacağını ve uygun tıbbi ürünlerin tavsiye ve seçimi için hemen üroloğa gitmesini önerir.

Prostatit Tedavisinde Tıbbi Tedavi "Prostacor": Doktorların Gözden Geçirilmesi

Uzmanlara göre, "Prostacor" ilacı, birçok enjeksiyondan sonra inflamasyonu gidermeye gerçekten yardımcı oluyor. Kendilerini tedavi eden birçok erkek doktor, hastalarına bunu bildirir. Bununla birlikte, prostat prostat adenomu "Prostacor" tanısı konduğunda (bunlar hakkında prostatitin tedavisi için olumlu değerlendirmeler) yardımcı olmaz. "Prostat adenomu" ve "prostatit" in teşhisi arasındaki farkı bilmek gereklidir. Birçok kişi bunun aynı olduğunu düşünüyor. Aslında, öyle değil. Birinci hastalık prostat bezinin benign bir tümörüdür, prostatın içinde bulunur ve ötesine geçmez. Metastaz vermez ve diğer organlara yayılmaz. Tedavisi, tümörün büyümesini durdurmayı amaçlayan semptomatik ve ilaç tedavisidir. En ihmal edilen vakalarda cerrahi gereklidir. Bir prostatit, prostat bezinin bir enflamasyonu olup, genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıkların, bakteriyel enfeksiyonların, kan dolaşımı bozukluklarının ve prostat salınımının dışarı akmasına karşı ortaya çıkar. Bu nedenle, yukarıda incelediğimiz ürolojik tetkikler olan "Prostacor" hazırlığı, iltihaplanmayı gidermeye, yani prostatiti iyileştirmeye yardımcı olur, ancak tümörün büyümesini durdurmaz, yani prostat adenomasının tedavisinde etkili olmayacaktır.

Hastaların kendileri uyuşturucu hakkında ne söylediler

Hastalar, prostat bezinin düzgün çalışmaması durumunda ilacın gerçekten yardımcı olduğunu belirtti. Yani, hızla iltihabı ve ağrılı duyuları eşlik eder. Maliyeti diğer benzer ilaçların fiyatı ile karşılaştırılabilir. Doğal bileşimine ve kısa bir tedavi usulüne dikkat çekiyorlar. Bunlar, ilacı alan hastaların olumlu özelliklerini taşıyor. Her ne kadar kendisine uymayan kimse var. Olumsuz düşünceler üzerine okuyun.

Neden bazı uyuşturucular uymuyor

Bununla birlikte, tüm "Prostakor" temsilcileri yardımcı olabilir, bazıları sadece geçici rahatlama sağlar. Ayrıca, birçok insan rektal fitil, tablet veya kapsül enjeksiyonunu tercih eder. Yani, özellikle herkesin evde enjeksiyon yapma fırsatı olmadığı için şikayetlerin serbest bırakılma şekli ile alınıyor. "Prostakor" hazırlığı tamamlandıktan sonra çoğunlukla pozitif olarak nitelendirilebilen hastaların görüşleri sadece enjeksiyon ampulleri şeklinde verilir. Dahası, içinde bulunan kuru madde seyreltilmelidir. Ancak asıl önemli olan, ilk enjeksiyondan sonra iltihaplanma azalmaya başlarken, hoş olmayan hisler geçer - hasta daha iyi hissetmeye başlar. Bununla birlikte, bu tedavi seyrinin durdurulabileceği anlamına gelmez. Doktorlar, tüm reçete edilen enjeksiyonları yapmak ve aynı zamanda enjeksiyonların geçirilmiş seyrinden bir süre sonra ikinci bir muayene yapmak için tavsiyede bulunurlar.

Yazımızda, "Prostacor" ilacının ampullerle ilgili olduğunu söyledik. Doktorlar ve hastalarla ilgili yapılan incelemeler, metinde de kullanım önerileri verilmektedir. Belki de bu, prostatit tedavisinde bir ilacın seçimine karar vermenize yardımcı olacaktır. Ancak, bir şekilde, ilacın son seçimi bir doktor tarafından yapılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.