Spor ve SağlıkKilo kaybı

Göbek zayıflama için masaj: yorumlar, talimatlar. Anti-selülit masajı

Masaj kas egzersiz sonrası ağrıyı azaltmak ya da çok fazla gerilim sürebilir organizma prosedürü için son derece yararlıdır. Uygun karın masajı sorunları stresin bir sonucu olabilen ile sindirim, geliştirmeye yardımcı olur. Buna ek olarak, bu kabızlık ve herhangi hazımsızlık ile yardımcı olabilir. Bir başka önemli avantaj, ne etkisi masaj, yani karın zayıflama. İncelemeler genellikle bu tür sağlıklı yaşam uygulamaları vardır çok olumludur.

Karnın masajı nedir?

masaj diğer bazı türlerinin aksine, karın masajı kendini gerçekleştirme kolaydır. Çeşitli yöntemler vardır, ancak bu bile başlayanlar uygulamaya başvurabilir genel hareketi var. Bunlardan biri, alt karında sternumun altından yönde bir sıkıştırma karın okşayarak eldir. Bu vücudun tüm aşırı kaldırılmasını teşvik edecektir. Sen karın ve aşağı merkezine taraftan dairesel hareketlerle hareket, parmak uçları kullanılarak, evde karın masajı yapabilirsiniz. İlk defa prosedürü uygulayın, yavaş yavaş ve dikkatli bir şekilde ilerlemek için gereklidir. En iyi sırtüstü pozisyon için fırsat ama bir taburede oturup, hatta ayakta dururken bunu yapabilirsiniz.

Etkili bir karın masajı için 3 ipucu

1. Masaj terapisi toksinlerden kurtulmak yardımcı olur. Önemli bir rol uygun bir diyet ile oynanır.

2. tutarlı ve düzenli de önemlidir. Çoğu insan yirmi dakika bir gün için masajı karın kasları yapım bir iki hafta içinde belirgin bir iyileşme fark.

3. Resepsiyon sağ ve sol yanlarına diz yararlı yalan alternatif hareketi olduğunda.

göbek zayıflama için masaj: değerlendirmeleri

Karın masajı - eski çağlardan beri birçok kişi tarafından kullanılmış olan bir tekniktir. Bu Yolma karın masajı sağlığı ve refahını, hem de rahatlatmak ağrısı, stres kesici ve sindirim sistemi işleyişinde genel bir iyileşme geliştirmek olduğu kaydedildi. Masaj tekniği şaşırtıcı derecede basit ve pozitif etkisi, her gün beş dakikalık bir toplam ayrılarak elde edilebilir. Hatta evde karın zayıflama masaj yapılabilir. Böyle tedaviler sonrasında Yorumlar ağırlıklı dış etkiye ilgilendirmektedir. İnsanlar hacmi ve cildin sıkılaştırılması düşüş, hem de genel refahının artırılması dikkat edin.

Nasıl kolay masaj nedir?

Nasıl karın masaj? Öncelikle uygun bir yer bulmalıyız. Bu katta bir sert, düz bir yüzey, yatak, kanepe veya halının üzerine yatmak en iyisidir. Bir kişi efekti sağlamak için, karın Açığa "ciltten cilde temas." Ayrıca hafif bir yanma hissi kadar birlikte ellerini ovmak tavsiye edilir, yaklaşık 15 saniye boyunca genellikle yeterlidir. , Göbek ve (ama çok değil) basarak parmaklarınızı koyun yavaş yavaş zihinsel etrafında 40 ila 50 tur dan çizim, yarıçapı artan sürtünme hareketleri başlatmak için karın bölgesinde. Zamanla bu iki dakika sürer. Ne sıklıkla basit bir egzersiz yapmak gerekir? Uyanıp sağ yatmadan önce sonra iki dakikalık karın masajı, günde iki kez düzenli olarak tavsiye edilir.

Karın ve kilo kaybı Masaj

kilo kaybı, mide masaj için iyi bir çare var mı? Düzenli bir masör hizmetlerini kullanan insanların incelemeleri, ılımlı egzersiz ve doğru beslenme ile birleştirmek için mantıklı ise karın masajı, kilo kaybı teşvik düşündürmektedir. Kendi başına, masaj kabızlığı ortadan kaldırmak ve böylece uygun metabolizmayı hızlandırmak ve genellikle bakılmaksızın diyet ve fiziksel aktivite, ekstra kilo muzdarip kişilerde daha yavaş bir hızda çalışır vücudun sindirim sisteminin doğru çalışmasını kurmak için yardımcı olur.

masaj olumlu etkisi

Düzenli masaj pozitif bir çok değişiklik verir:

mide gazı 1. azaltılması. Karın masajı metabolizmasının düzenlenmesinde yardımcı ve şişkinlik katkıda vücutta atık birikimini azaltabilir.

2. kabızlık ile ilgili bir sorun kararı. Karın bölgesi doğal kabızlık ve beraberindeki karın ağrısı kurtulmak katkıda masaj yapın. Günlük basit hareketler nahoş olabilir ile bu sorunu ortadan kaldırmak ve yeniden ortaya çıkmasını önlemek için.

Uzun bir süre için gastrointestinal yolda genel durumda 3. geliştirilmesi. Bağırsakların karın ve fiziksel uyarılmasına kan akışının uyarımı arttırarak sindirim sistemi yüksek verimlilikte çalışmasına neden olabilir.

adet sırasında 4. Analjezik etki. karanfil, tarçın, lavanta ve gül uçucu yağlar ile Karın masajı ağrılı adet krampları ve ağır kanama normalize azaltmaya yardımcı olabilir. Bir masaj yapın adetin başlangıcından önce beklenmelidir.

5. psikolojik faydaları. Uygulamada görüldüğü gibi, karın masajı sadece fiziksel sağlığın çeşitli yönleri üzerinde çalışamaz, aynı zamanda psikolojik refah ve stresli koşullar kolaylaştırmak için mükemmel bir araç anahtarı haline.

Karın boşluğunda kas tonusu 6. artış. elle veya mide için masaj kullanılarak gerçekleştirilir, bu rahatlatıcı veya canlandırıcı gerçekten sorunlu alanları sıkın yardımcı masaj, yanı sıra ilgili sağlık yararları sağlayan ana bilgisayar olabilir. Neden denemiyorsunuz? Fazla atık ve kaybetmek aşırı kilo yanında, prensipte hiçbir şey yoktur.

Masaj Kontrendikasyonlar

Karın masajı kesinlikle bazı insanlar için kontrendike olduğu unutulmamalıdır. üreme organları iltihabı ile hamile kadınlar, safra kesesi taşı olan insanlar, böbrek taşları, idrar kesesi içinde kireçlenme, her türlü fıtık, mide ülseri, duodenum ülseri, iç kanama her türlü yanı sıra kadınlar olmalıdır bu prosedürü uzak durmaları istendi. Uyarı: Karın masajı ağır bir yemekten sonra hemen uygulanan edilmemelidir.

selülit nedir?

Selülit - bir hastalık, ve cildin pürüzlü yüzeyin etkisi yaratmak yağ hücrelerinin çıkıntısı değildir. Bazı durumlarda, yağ hücreleri verimsiz veya kötü drenaj lenf dolaşımı için metabolik atıkların birikimi ile büyür. nedeni dış (dar, örneğin giysiler,) yanı sıra, iç, beslenmeyle ilgili olabilir. Ne yardımcı olabilir selülit masajı? Özel bir vakumlu ekipman az bir oturumun Fiyat profesyonel teknisyen aynı maliyet elle masaj hakkında, $ civarında 10-15 olduğunu. Derin doku masajı kırabilir yağ ve vücuttan toksinleri çıkarın. Lenf drenaj ödem çıkarılması ve selülit etkilenen bölgelerde biriken sıvıda yardımcı olabilir, ancak sözde portakal kabuğu kurtulabilirsiniz neredeyse imkansızdır.

Masaj selülitle savaşmak için yardımcı olur

Selülit - Kadınların yaklaşık% 90 ilgilendiren bir sorundur, bu nedenle, anti-selülit ve temizlik işlemleri şu anda çok popüler ve karlı. Anti-selülit, masaj, kullanılan ekipmana bağlı olarak farklılık gösterir fiyatı, özel bir işlem gerçekleştirilebilir Vakum döner, el ile kutular ya da. En ucuz seçenek iyi kan dolaşımı, fazla sıvıyı ve bölme yağ ortadan kaldırmak teşvik bacak ve kalça için manuel kendine masaj vardır. prosedür düzenli ve doğru bir şekilde yürütülür zaman kendini öğrenmek isteyen ve her şeyi yok yani eğer cilt, daha pürüzsüz ve elastik bakacağız, evde yaparken çok daha hızlı istenen etkiyi elde yardımcı olacak uzmanlar, temas etmek en iyisidir. sürecinde kullanılan özel kremler, losyonlar, scrubs ve uçucu yağlar vardır.

Çeşitli yöntemler ve teknikler masaj

Yöntem 1. Yoğurma №. Bu masaj tekniğidir presleme alternatif ve omuzlar, dizler ve buzağı gibi alanlar için uygun cilt üzerinde parmaklarınızı kaydırarak içerir. karın, uyluk ve kalça gibi büyük üst yüzeylere için, parmak değil, aynı zamanda avuç içi sadece aktive etmek sırasında yöntemini kullanmak. Görünüşte bir yoğurma işlemini benzer. Yoğurma kan dolaşımını artırır ve birikmiş yağların gevşeme yol açar.

Yöntem 2 numaralı Spin. Bu elle sıkma ıslak giysi benzer el hareketleri kullanan başka bir etkili tekniktir. yoğurma aksine, bu teknik rahatlatıcı bir etki sağlamaz ve hatta biraz ağrılı olabilir. Bu iki elini kullanmak daha iyidir, bu kalçalar, yanları ve uyluk için çok etkilidir.

Yöntem 3. Masaj yumruk №. Doğru kullanıldığında, sıkılı yumruk selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir. Bu tür, deri altında klivaj dayanıklı yağ tortularının "pummeling" daha düzgün bir tabaka adrestir.

Teknik 4. S-masaj №. kalçalarına esas yapılır, bu durumda başparmak indeksine dik düzenlenir. anımsatan S. İngilizce mektup çizim Masaj hareketleri

Teknik 5. Fırça №. fırçalar selülit etkilenen bölgelerde kan dolaşımını uyarmak için kullanılan bu süre boyunca masaj başka popüler. sert olan kıllar, daha iyi masaj etkisi.

Karın ağırlığı yavaş azalır kaybetme sürecinde en sorunlu bölge. egzersiz ve uygun diyet masaj ile birlikte bel çevresi azaltmak için etkili bir yoldur. yorumları göre masaj karın zayıflama, bu işlemler çarpıcı bir etki verir. Kendi kendine masaj Davranış oturumları iç organlardaki konjestif süreçler muzdarip olanlar için yararlıdır. Bunu yapmak için, bir kaç basit kurallara uymak zorundadır. masaj karın Zayıflama rahatsızlık veya diğer hoş olmayan hisler hissi olmamalıdır oturumu sırasında saat yönünde yapılmalıdır. Prosedür Yemekten önce veya yutma sonucu birkaç saat sonra uygulanması tavsiye edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.