Yayınlar ve yazma makaleleriŞiir

Insanlar Modern şiir. Pasha Brosky - değil mi?

insanlar kelime "şiir" duyduğunda Pushkin, Lermontov, Mayakovski'yi, Yesenin veya aşırı durumlarda ve Yükseliş Akhmadulina, ancak birkaç kişi unutulmaya yüz tutmuş olduğunu şiir düşünerek çağdaş şairler hakkında hatırlıyorum. Ancak, o sadece tarayıcınızın web sayfasında kalın edebi dergi ve antoloji sayfalarından hareket ettirilmez. Tanışma, çevrimiçi şiir hoş geldiniz!

İnternet - ilham kaynağı?

Yani iyi veya kötü şairler çevrimiçi gitmiş o? Bu sorunun kesin cevabı verilebilir. Deneyimli ve saygın yazarlardan bu kalitede hiçbir kontrolü artık var olmadığından elbette şiir kalitesi, azaltılmış - Bir yandan, yazar ve okuyucu arasındaki mesafe doğrudan ona tavsiyelerde, şairin şiirlerinde yorum yapabilir, diğer yandan, azalmıştır.

kendini şair gördüğü herkes, Yazarlar Ürünler yorumlar kayıtlı sosyal ağ "VKontakte", onun Public oluşturur ve "yaratmak" başlar. Kötü şiir okuyucuları fark etmez düşünüyorum ve yazara kalan tek şey - onun ayet kendisini eğlendirmek için mi? Elbette hayır! Şimdi açıkçası vasat şairlerin çok meşhur, binlerce okuyucu sayısı.

bu kadar kötü olabilir mi?

Tabii ki bu "karanlık imparatorluğu" bir "ışık ışını" vardır. örneğin, aslında yazarların layık vardır: Stefaniya Danilova Masha Shtolts Peter Manyahin, Timofey Lapshin, Timofey Timkin Dima kuşlar, Pasha Brosky. Kim o? kısacası, iyi, güçlü şiirler oluşturmak için gerekli olan her şeyi - Bunlar teknik, şiirsel gelenekleri hakkında unutmadan iken, geniş bir kitleye yakın ve anlaşılır olan konularda yazmak genç adamlar vardır.

Onlar, akılda kalıcı, güçlü ve teknik şunlardır: Paşa şiir gerçekten onun adına uygun döküm olarak Ayrı böyle şairler hakkında konuşmak istiyorum. Genel olarak, bu günümüzün en ilginç şairlerinden biridir. gelenek ve deney fanlar öz Gerçek bir bulmak için.

Pasha Brosky - değil mi?

Bu Rusça yazma, genç bir Ukraynalı şair. Şu anda, onun grubu "VKontakte" yaklaşık 100 bin kişi vardır. Şiirsel Kamu için oldukça etkileyici bir rakam. Diğer şeylerin yanı sıra, bu kağıt üzerinde yaratıcılıklarını sürdürmekte, modern edebi dergi ve antolojide basılmaktadır.

Herkes onun şiirlerinde kendi şeyler bulacaksınız. Buna ek olarak, çok fotojenik bir genç adam. Pasha Brosky, fotoğraflar bazıları parlak dergileri vardır ve ayrıca modeli çalışır. Bu önde gelen uluslararası festivali "şiir Rüzgar", Rus ve Ukrayna şov dünyasının yıldızları ile işbirliği, radyoda lider programları ve normal, baskı sektöründe çalışmayan medya hayat. Paul sanatçı gitti ama üçüncü yıl atıldı. İşte keyifsiz "interline" nin hayatı çağdaş şairler.

Paşa akılda kalan ayetler

En ünlü şiirlerinden biri Paşa "Başıboş Köpekler" ürününü atar. Böyle hayatı, yalnızlık, aşk, insanlık anlam olarak şiir sonsuz temaları yükseltir. yazarın çalışmaları geçiyor yukarıdaki iplik tümü. Paşa akılda kalıcı şiir "gri ceket haute couture" da oldukça iyi bilinir. Bu bütünlük kalabalık, kişilik, algı sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu modern yazarlar arasında oldukça popüler bir tema olduğunu ve sadece Pasha Brosky ona dokundu: "Ve ben kör bir şey denemek gelen / yaşayan bir sinir Hell içine batmasına zaman, / daha seni geri çekiyor / sert Eğer öne çıkarın deneyin .. " (Peter Manyahin).

Ve Pasha Brosky birlikte şarkılar yazmaya, müzisyenlerle işbirliği içindedir. Böyle yanı sıra bir grup Oleg Perekatov Yulia Smirnova gibi sanatçılarla çalışan O'nun sicili "Para".

Bu şair şık ve klasik buluşmalar bulundurun: Modern yazar için en önemli görevi yerine getirir. Ama çok zordur. Bu şairler genellikle çok iyi yazıyorsun. Bu nedenle, modern moda şairler ve Rus edebiyatının önde gelen isimleri de söz konusu değildir: "Pasha Brosky - bu nedir?" Onlar bu yetenekli gencimizi biliyorum.

Böylece, modern şiir hakkında biraz öğrendim tasfiye ana sorunları ve potansiyel yanı sıra Pasha Brosky hakkında bir sorunun cevabını öğrenmek var - öyle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.