Spor ve SağlıkKilo kaybı

Diyet Vadisi: yorumlar ve sonuçlar. Before & After

Bugüne, bir ve en popüler zayıflama yöntemlerinden olan diyet Vadisi. Yorumlar ve kızlar sonuçları, kendiniz deneyin, gerçekten etkileyici. ne kadar süre nasıl kilo ve için olabilir? Ne diyet dayanarak Vadisi? Yorumlar ve sonuçları, fotoğraflar ve diğer malzemeler makalesinde bulunabilir.

zayıflama Özellikleri

Larisa Dolina onun yaşından daha genç görünüyor. Ve tüm çünkü kendisi önemsiyor ve bir rakam destekler. Ancak, başka bir 5-6 yıl önce Rus pop yıldızı yuvarlak hatlı vardı. Bir noktada, şarkıcı kilolu olma yaşayan onu engeller fark etti.

Kefir diyeti Larisa Dolina, ve biz bugün dikkate hangi sonuçlarını gözden, bir doktor Dmitriem Saykovym tarafından geliştirilmiştir. Bu güç sisteminin çeşitli türevleri vardır. Bu karbonhidrat ve protein kombinasyonu dayanmaktadır. Tuz ve yağ tamamen ortadan kaldırılmıştır.

tüm uygun diyet Vadisi İster? Yorumlar ve sonuçlar her yaştan kadınlar kilo kaybı elde edebilirsiniz düşündürmektedir. Önemli olan - diyete inanç ve bağlılığın gücü. En iyi sonuçlar, aşırı kilo fazla 10 kg sahip olanlar ile elde edilir.

O Vadisi yaşam tarzı diyet açmak için gerekli değildir. Bu sistem gıda yağların kullanımı için sağlamaz. Ama uzun süre onları terk etmek sağlık sorunları doludur.

Biz yaklaşık bir kötü anı konuşamaz. Her gün kendinize lavman yapmak gerekir. 2 litre su içinde 2 çorba kaşığı alarak. l. suyu, limon ekstrüde (veya elma sirkesi). kolonun hastalıklardan muzdarip insanlar, lavman kontrendikedir. o kadar vadinin diyet ve değerlendirme sonuçlarını uymuyor hangi daha sonra tartışacağız.

ana ürün - kefir

Sadece birkaç ay içinde, şarkıcı 20'den fazla kg kaybetmek başardı. Böyle şaşırtıcı sonuçlar onu yoğurt yardımcı ulaşmak. Üzerinde Vadisi diyet dayanmaktadır. Menü, sonuçlar, ilginizi değerlendirmeleri? Biz gerekli bilgileri paylaşmaya hazırız.

Biz yoğurt mağazasına gidin. Diyet ürününün% 1 kullanılmasını sağlar. Birçok yararları ve kalori az vardır. yoğurt seçerken şirket yapımcı dikkat etmek gerekir. Eğer şüpheli kalite ucuz bir ürün satın varsa, bir sandalyeyle sorunları alabilirsiniz. Bir diyet zaten vücut için güçlü bir stres.

Kefir biriken toksinleri ortadan kaldırır ve esere gastrointestinal yolu geliştirir ve bütün gün enerji verir. Ama yine de bir gençleştirici etkiye sahiptir.

Benim günlük rutin

Eğer kefir diyet hayal etmeye çalışın önce, vücudunuzu hazırlamak zorundayız. İdeal seçeneği oruç günü olacağını şekersiz meyve ve yeşil çay.

Biz günün modu üzerinde düşünüyorum. Diyet 3-4 yemeği dahildir. Aralarında bir kırılma 2 saat olmalıdır. 18:00 sonra olamaz. Yemekler içki önce ¼ bitkisel infüzyon (nergiz, sarı kantaron ve papatya) fincan.

yetkili ürünlerini düşünün:

 • peynir ve ekşi krema (düşük yağlı);
 • (Muz, üzüm hariç) meyve ve sebzeler;
 • tavuk eti (kaplamasız);
 • kurumuş meyve.

Hiçbir şeker, tuz ve alkol. Bütün bunlar kilo kaybetme süreci engellemektedir. günlük su oranı - 1.5-2 l.

menüsünü Çizim

Diyet Vadisi, geri bildirim ve sonuçları birçok ilgilendiren bir hafta için tasarlanmıştır. Aşağıda hacmini azaltmak ve kilo azaltmaya yardımcı bir menüdür.

seçenek №1

 • Pazartesi. 5 derileri de patates kaynatın. Biz 2-3 doz halinde dağıtın. Gün boyunca yoğurt ve su 1.5-2 litre 0.5 litre su.
 • Salı. günlük diyet ekşi krema (200 g) ve yoğurt (0.5 L) gibi gıdaların oluşur. Artı su.
 • Çarşamba. peynir ve yoğurt içeceği 0,5 litre 200 gram yemek İzin. Bu ürün sayısı 3-4 resepsiyonlar ayrılmıştır olduğunu. Su hakkında unutma.
 • Perşembe. tavuk göğsü 500 gram kaynatın. 2-3 doz halinde ayrılır. Günde 0.5 litre kefir içebilirsiniz.
 • Cuma. Biz sebze (500 gr) yemek. Arzu edilir pancar. sebze elma (1 kg) değiştirilebilir. 0.5 L içecek kaynaktan yoğurt yemek.
 • Cumartesi ve Pazar. yoğurt içeceği 1 litre. Ürün yok bu gün verilmez.

varyantı №2

 • Pazartesi. yoğurt içeceği 0.5 litre. Fırın patates (400 g), fırında.
 • Salı. Gün 0,5 litre ve yoğurt lor 500 gr.
 • Çarşamba. Resepsiyon kurutulmuş meyve 2-3 400 g yemek. yoğurt içeceği 0.5 litre.
 • Perşembe. deri olmadan kaynatın tavuk göğsü (en fazla 400 g). yoğurt içeceği 500 mi.
 • Cuma. Gün: kuru meyve 400 g yoğurt 500 mi.
 • Cumartesi. su sadece (en fazla 1, 5 L) içmek için izin verdi.
 • Pazar. 2-3 saat kuru meyve (400 g) elde dağıtın. yoğurt içeceği 0.5 litre.

Gördüğümüz gibi, diyet farklı çeşittir. Günlük oran küçük görünebilir. Ama sadece ilk 1-2 gün olmak zordur. Sonra mide azaltmak ve gıda küçük hacme kullanılan başlar.

bazı spor

mono sonuçlarını iyileştirmek için egzersiz eklemek gerekir. Sen koşu veya evde egzersizleri yaparken, havuzda kayıt olabilirler.

Diyet çıkın

Bir hafta boyunca birkaç kilo kaybedebilirsiniz? Eh, sen tebrik üzeresiniz. Ama bu artık eskisi gibi yerim anlamına gelmez. tatlı ve yağlı yiyecekler ve nişastalı gıdaların tüketimi, prensipte sınırlı olması gerekir. Yavaş yavaş kalori alımını arttırır. En iyi seçenek - 200 kalori her hafta. Sonra slihvoy Geri gelmeyen ağırlığını bırakmıştı. Bir ay sonra, biz kefir diyeti tekrarlayın. Artık 7 günden daha saklayın. Bu çok önemli bir noktadır.

Vadisi diyet: Sonuçlar

Diyet ve katılık monotonluğundan rağmen, bu güç sistemi ülkemizde çok popüler. Ve şaşırtıcı bir şey yok. Bir hafta sonra kefir diyeti 5-6 kg ayıramaz. olan kişiler kilolu , bu rakam daha da yüksektir. Kadınların haftada 10 kg'a düştü olgu olmuştur. Onlar egzersiz ile teklif edilen diyet birleştirdi.

Artıları ve eksileri diyetin

olumlu yönleri ile başlayalım. İlk olarak, bir ürün, yoğurt gibi, toksinler organizmanın atılımını arttırır. İkincisi, diyet çok etkilidir. Sadece bir hafta 5-10 kg ile kilonuzu azaltabilir. Üçüncü olarak, yemek ayrılmalıyız diyet dayalı.

Şimdi dezavantajları daha yakından bir bakış. İşte bunlardan bazıları:

Larisy Dolinoy sağlığının bozulmasını zayıflama prosedür (baş ağrısı sırasında 1. düşük tansiyon, mide bulantısı ve benzeri). Bu protein ve lif ihtiva eden ürünlerin eksikliğine bağlıdır.

2. Bu diyet ile sorunları olan insanlar için uygun değildir bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi çalışmaları.

3. Her kadın olamaz gıda ciddi kısıtlamalar sürdürmek.

Vadisi diyet: yorumlar

buna değer vakit ve bu tekniği hayal etmeye çalışın mı? kız hudevshih kefir, hem de uzmanların görüşler yardımcı olacaktır değerlendirme içine bakmak için.

Onlar beslenme ne dersiniz? Birçoğu dengeli bir diyet ne olmadığını sunulmuştur dikkat edin. Vücuda az miktarda sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Ancak bu tartışmalıdır. Çarpıcı bir örneği - vejetaryen. Yıllar içinde, herhangi bir rahatsızlık deneyimi yok dolayısıyla hayvansal ürünler yemeye reddetme ve.

Farklı görüşler ve uzmanlar vücut temizlemek lavmanlarla hakkında ifade ettiler. Diğerleri içinde yer almak için tavsiye etmiyoruz Bazı doktorlar, prosedürün faydaları söylüyorlar.

insanların Yorumlar çoğu pozitif, kefir diyeti hudevshih. Kadınlar onun (parasal bakımından) düşük maliyetli ve verimliliği gözlemledi. Onlar haftada kaybetmeyi başardı ortalama ağırlık, 3-4 kg.

Bazı kızlar hayal kırıklığına zayıflama sistemi Larisa Dolina idi. aldık Bunlar beklenen aynı sonuç değildir. Bu anlaşılabilir bir durumdur. Büyük olasılıkla, kızlar ihmal önerilen diyet veya egzersiz kırdı.

Larisa Dolina nasıl iyi bir örnektir irade gücü diyete ve sıkı sıkıya bağlı kalmanın sırayla figürü getirmek için. O normal aralığa ağırlıklarını getirmek için ne bir kaç ay geçirdi.

Sonuç olarak

Biz ne diyet Vadisi anlattı. şimdi de bilinmektedir gücün sonuçlarını Yorumlar. kontrendikasyon yoksa zaten yarın sırayla ona şekil getirmek başlayabilirsiniz. ahenk mücadelesinde iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.