Spor ve SağlıkKilo kaybı

Nasıl hızlı ve verimli bir göbek yağlarınızdan kurtulmak için

bel bölgesinde Ekstra inç - aşırı kilo olan kişilerin sorunlarından biri. karın yağ kaybetmek tüm can bakılmaksızın cinsiyet, yaş ve vücut yapısının. Önemli olan kendinize zevkler veren hedefe sapma değildir. yardımcı olacaktır aşağıdaki yönergelere bel büyük miktarda kurtulmak için.

Her şeyden önce, diyet dikkat etmek gereklidir. kurtulmak için nasıl karın yağ doğru beslenme yardımı ile, daha yakından bakmak. 6 öğün - rasyon 5 bölünmüş olmalıdır. Bölümleri küçük olmalıdır. parmaklarını hesabına dahil değil senin eline bak - Eğer tek seferde yemeye ne kadar ihtiyacım olduğunu.

Günlük rasyon aşağıdaki ilkelere dayalı olması gereklidir:

- tam bir reddi yağlı, tuzlu, tatlı, füme, kavrulmuş;

- şekerleme ürünleri, beyaz ekmek ve benzeri tüketimini sınırlamak;

- Tamamen fast-food, meşrubat, alkollü içecekler hariç;

- tahıllar, kuru meyveler, fındık, tohumlar, meyveler, meyve, günün sadece en fazla 15 saat olabilir;

- sosis atmak, sosisler, kobra, deposundan Burger;

- Gün boyunca, sebze, az yağlı süt ürünleri, diyet et (tavşan, tavuk göğsü) yiyebilirsiniz.

Bir erkeğin aynı anda bir kadın aynı yemeye başlayan, bu sonuçta farklı sonuçlara götürecek unutulmamalıdır. Bu "yalın dokusu" büyük ölçüde insanın vücut teşekkül etmesi nedeniyle ve iyi olduğunu yağ hücrelerini yakar. Böylece, bir kadın istenen şekle kendilerini getirmek için çok daha fazla çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Düşünün yağ yakmak için nasıl egzersizler yardımıyla karnına. eğitim sırasında tüm dikkatini basının alana yönelik olmalıdır. Nedense yaygın mide en etkili egzersiz sırtüstü yatarken, yerden vücudu yükseltmek olduğuna inanılmaktadır. Sadece etkiler üst basın. egzersiz sırasında sırayla karın kasları onlar göbek asmak için esas "sorumlu" olmasına rağmen, dahil değildir.

havza altında bacaklar, avuç içi, yer kaldırın sırt üstü uzanın. nefes verirken, yerden kalçalarınızı kaldırmaya alt basının kasları sıkın. ağırlığına tutmak için birkaç saniye deneyin. nefesinde zemine kalça düşürün. 20 tekrar yapın.

karnınızın üstüne yuvarlan. Bir inhalasyon ile bacakları, vücudunu ve kollarını yukarı kaldırın. Tamamen nefes hareket karın. O rahatlatır olarak - Yani nefes verirken dolu hava nedeniyle de zorlanmaktadır basına gibi hissetmelisiniz nefes etmektir. nefes sırasında, kat yukarıda asansörler göreceksiniz, o zaman inerler. 60 saniye - Gönderme 30 gerçekleştirin. Tamamen katta yalan ve kendinizi biraz ara vermek nefes verin.

Sabah veya akşam çalışmasına seviyorsanız, o da bel bölgesinde kilo vermeye yardımcı olur. Nasıl kardiyo kullanarak göbek yağlarınızdan kurtulmak için? Uzun yürüyüş yürüyüş 60 dakika Asansör ve merdiven ev tırmanmaya - 30 günlük çalıştırın. Bu ek egzersiz önemli ölçüde bel azaltmaya yardımcı olacaktır.

beslenme ve özel egzersizler vasıtasıyla karın yağ kurtulmak için nasıl, yukarıda baktı. bel artış stresli durumlarla etkileyecek unutmayın. Aslında onlar vücut kortizon hormonu oluşan zaman olduğudur. Bu dönemde adrenalin güçlü üretimi de varsa, metabolizma vücut ile harap oynamaya başlar. Yani karın başlar yağ hücrelerini bırakmaya.

meditasyon, uygun dinlenme ve uyku, Qigong'un veya yoga pratiğini yardımcı olabilir stres ile başa çıkmak için. en uygun seçeneği seçin. Bazı kadınlar ve hatta erkekler nakış veya örme gibi. Bu hobiler, sinirleri yatıştırmaya negatif dış durumdan rahatsız etmek için izin verir. Bu insanlar nakış ve meditasyon olarak onlar için örgü savunuyorlar.

Eğer karın yağ kurtulmak için nasıl düşündüğünü çekiyorsan, diyet ayarlamak ev düzenli başlatmak için çekinmeyin karın egzersizleri ve stresli durumlardan kaçınmak için deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.