Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar ve tarihin dünyada en kalın

Ne yazık ki, bizim zaman insanlık her gün kilo. Modern çocuk hekimleri hastalarına-çocuk artırmayı alarma Aşırı şişmanlığın var. Bazı bebekler ağırlığı normal bir yetişkin daha büyüktür. Kimlerdir çocukların Dünyadaki en zengin?

İlk olarak, tabii ki, Jessica Leonard. herhangi Onun bakış şüphelenmeye korku ve kuvvet velilere yol açabilir çocuk istismarı. Jessica her iki saatte yedi ve veliler onun gereklerini yerine olmasaydı korkunç öfke nöbetleri yaptı. Kız 10.000 kalori günde tüketmek! O yürüme yeteneğini kaybetmiş ve hatta hafif efor dayanamaz. Bu nedenle, kız kardiyovasküler sistem ciddi risk konusu olmuştu. Bunun yerine oynayan ve tüm çocuklar gibi koşturup, Jessica bir yerden diğerine almak için rulo zorunda kaldı. Onun günlük "diyet" Birçok kola şişeleri, patates ve çikolata birkaç kilogram 15 hamburger vardı. Çocuk kahvaltı beyaz ekmek, patates cipsi ve soda iki litre oluşuyordu. Her gün o daha istiyorum! Yedi yıllık Jessica 222 kilogramlık bir ağırlığa sahip olan, muhtemelen kendi yaş grubunda en obez çocuktum. Olanlardan suçlu bulunuyor - Anne kız Caroline. Hala da öyle bebek beslenme anne üzerinde tamamen bağımlı olduğu için erken çocuklukta, abur cubur bebeği öğretti. Neyse ki, çocuk koruma hizmetlerinin talebi üzerine Jessica merkeze getirildi ve artık iştah kontrolü için yeniden eğitilmiştir. Bugün, ameliyat geçiren olmadan ağırlığının çoğunu kaybetmiştir. Ama yine de gelecekte, çocuk fazla derinin kurtulmak için, hem de deforme kemiği düzeltmek için ihtiyacınız olacak.

Bugüne kadar şişman çocuk Rusya'dan o Dzhambulat Hatohov - Dünyadaki. Bu 13 yaşındaki bir çocuk 150 kilogram ağırlığında. O normal bir hafif ile doğan, ancak ilk yılın sonuna kadar 28'den fazla kg tartıldı. üçüncü doğum gününe kadar Dzhambik saygın ağırlıkları kaldırabilir. o dört yaşındayken, onun ağırlığı 42 kilogram ulaştı. Ne yazık ki, çocuğun anne oğlunun bariz anormallikleri vardır ve aşırı kilo konuşma içinde doktorlar abartmaya, inandığını inanmıyordu. Aslında kalır ve bugün şişman çocuk Fakat (fotoğraf ekli).

Üç "liderler" dir ve yaklaşık 60 kilogram ağırlığında Lu Hao,. Bu çocuk öğün başına pirinç üç kase yiyor ve ailesi çocuğun diyet kısıtlamak için ne kadar zor olursa olsun, o kilo almaya devam ediyor. Bu nedenle, Lu kategorisinde değerlendirmesi üçüncü adımında yer almaktadır "Çocukların dünyanın en şişman."

Suman Khatun - Dördüncü sırada. Bu Hintli kız, normal çocuklara onun yaşı göre beş kat daha ağır. Onun tüm köyü beslemek için bir hafta boyunca bebek maması yemiş.

Doktorlar her zaman açlık hissi sonuçlanan hormonal dengesizlik muzdarip, örneğin Suman olarak çocukların dünyasında en kalın inandığım gibi. kız Bengal yaşıyor ve onun normal öğle pirinç iki dev tabak, kızarmış balık iki kase, iki kızarmış yumurta ve birkaç omlet içerir. Öğle iki kahvaltı hamur işleri, muz, pirinç ve yumurta oluşan hemen sonra gelir. Çocuğun annesi Beli Bibi yemek ev kızı komşularından yiyecek dilenmek gider hemen sonra çünkü çocuğunu, günlük olarak yediği ne kadar bilir.

Doğal olarak, çünkü aşırı kilo Dünyadaki en zengin çocukların sağlıklı insanları büyüyemez. Sık sık harekete geçmek için hiç acele durumun ciddiyeti önem meyen, fakat anne, suçlarlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.