Spor ve SağlıkKilo kaybı

Salatalık diyeti: yorumlar, etkisi, uygulama seçenekleri

Bu sebze benzersiz özelliklerine bağlı Bunların etkinliği salatalık diyet,% 90 sudan oluşan. Buna ek olarak, salatalık inorganik tuzların büyük miktarlarda içeren ve kalori değeri yalnızca 15 kcal 100 g olan! Beslenme Uygulamada, onlar ayda bir veya iki kez her ikisi açlık gün boyunca tavsiye edilen ve uzun vadeli diyet için - bu durumda, salatalık diğer ürünlerle kombine edilebilir.

Bu kilo kaybı yöntemleri Kilonuzu değil, aynı zamanda sağlık sadece takip edenler arasında çok popülerdir. bağırsakları temizlemek, toksinler ve atık ürünleri kaldırın, bu mineral tuzlar ile vücudu zenginleştirmek gerekiyor - tüm salatalık diyeti yapmak için yardımcı olur. salatalık güdenler gelen geri bildirim açlık günleri, birkaç saat içinde meydana hafiflik hissi, bahsediyorlar. Ancak, kilo kaybı bu yöntem herkes için değildir: iki kilograma kadar yiyebilir bile, salatalık bütün gün ayakta, o kadar basit değil. Açlık duygusu güçlü olanlar, öğle iki haşlanmış yumurta yemeye izin verdi. Başka bir seçenek: salatalık ek olarak, domates kullanılmaktadır. Onları bir salata yapabilir ki, bitkisel yağ ile elbise - Gördüğünüz gibi, oldukça salatalık diyeti değil. Bu konuda Yanıtlar Ancak onun etkinliğinin sonuca yol, ancak bir günden fazla olacak bir diyet "oturmak" için değil, en az üç - Aksi sonuç neredeyse kaybolacaktır. yağa ek olarak, limon suyu ile salata doldurmak için izin verilir. Tuz olmamalıdır.

Zayıflama salatalık bu diyetler seçeneğinin herhangi 3-5 kg olacaksa. Böylece, kısa salatalık diyeti (yorumlar bu teyit) her ne kadar kendisine birçok sopa oldukça zor, son derece etkilidir. Eğer göze alamaz açlık hissi ile baş ise, daha az sert farklı bir seçenek denemek için değer. Bu diyet - salatalık, yanı sıra önceki bir, yani o salatalık önemli bir yer tutmaktadır. meyve ve sebzeler, yağsız balık ve haşlanmış et, haşlanmış pirinç ve çavdar ekmeği: diğer ürünler pahasına diyet çeşitlendirmek için izin verdiği Ancak, daha dayanıklı ve daha az "aç" dir. İkincisi, sadece kurutuldu ve sınırlı miktarlarda yemek.

- yatmadan önce kahvaltıda yenen kurutulmuş çavdar ekmeği parçası ile iki salatalık, ve onsuz şöyledir: idareli bir varyant salatalık diyet ile günlük menüsüdür. Öğle: Bir salatalık ve bir gün - pişmiş et veya balık veya pirinç aynı miktarda 100 gram. Öğle yemeğinde bir yiyebilirsiniz tuzlu meyve örneği, elma, kivi veya portakal - küçük boyutta. Not: Bu diyetin bir parçası olarak Üzüm ve muz yasaktır. Akşam yemeği sırasında, salatalık veya salatalık ve domates salatası yemek gerekir. Hiçbir mayonez - yakıt ikmali sadece limon suyu veya bitkisel yağ kullanmasına izin gibi! Gıda biraz tuz ekleyin olmamalıdır.

Bu diyetin avantajları açıktır: baş dönmesi ve halsizlik, pratik mevcut olmaması durumunda, salatalık mono-diyet uyanlar gibi şikayetçi. görünür bir etkiyi elde etmek için, 7-10 gün içinde olması gerekir ona sopa. Ancak, birçok için böyle bir diyet salatalık tercih edilir. Aynı anda açlık hissi neredeyse hiç yok: İncelemeler gözlemlemek için yeterince kolay olduğunu söylüyorlar. Bu durumda Zayıflama 7 kilogram kadar olacaktır.

Görüldüğü üzere, herhangi bir diyet - salatalık, hıyar ve salata ya da (yorumlar o kadar çok "Aç" tarif) hafif diyet menüsü salatalık çok sayıda eklenmesi ile, birkaç kilo kaybetmek ve fazla sıvıyı vücuttan yardımcı olur. üç seçenek yukarıda açıklanan ki, bir daha ona uygun olacaktır birini seçebilir. Önemli bir nokta: bunlardan herhangi günlük su en az iki litre su içmelisiniz eğer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.