BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl alırım ve nasıl "Maynkraft" sünger do?

kum ve taş basit blok ve obsidiyen veya gloustounom ile biten - Eğer "Maynkrafta" nin dünyasını keşfetmek zaman, birimlerin çeşitli rastlamak olabilir. Oyunda tüm maddeler belirli bir durumda sizin için yararlı olabilir kendi özellikler içerdiğinden Ve tüm bu daha sonra, oyunda kullanabilirsiniz. Sadece yeni öğeler zanaat, bir yapıyı oluşturmak için kullanabilirsiniz, ya da bileşenlerin içine ezebilir. Genel olarak, fırsatlar neredeyse sınırsız verilir ve sadece size bulunursa bu nesneler ve malzemeler ile ne yapacağını karar verirler. Oyunda mevcut en ilginç birimlerin biri, sünger. Bulmak çok kolay değil, ancak herhangi bir oyun ilgisini çekecek böyle özellikleri vardır. Yani, bulmak ya da nasıl "Maynkraft" sünger yapmak öğrenmek zamanı.

Antik Guardian ile savaş

Biz "Maynkraft" sünger nasıl başa önce, bu birimin çalışma prensibini anlamak gerekir. Eğer doğada veya çetelerin bulamıyorum aslında hazır bir sünger kullanmak damla - bu ıslak olacak her durumda olduğunu. Bu nedenle, avlanmak için, ve bunu bir sualtı kaleye gitmek zorunda almak gerekir, böyle bir birimin olduğunu. çok tehlikeli mafya, öldürmek çok zor - Onlar üç Eskiler Nöbetçi'nizi yaşıyor. Bunu yapmak yönetmek Ama eğer, yağma arasında bir ıslak sünger bulabilirsiniz. Sadece korumaları öldürmek için kendi gerekecektir sünger almak ve bu ortama kullanılmaz için unutmayın - mob senin elinden ölecek yalnızca, o süngeri dropnet. Bundan sonra zaten "Maynkraft" sünger nasıl başa çıkabilirim. Ancak, Eski Guard kaldırmak olamazdı eğer, bu birim olsun öğrenmek başlayabilirsiniz.

Bir sualtı kaledeki arama

Bu çok ilginç ve faydalı özelliklere sahiptir, çünkü herkesin "Maynkraft" sünger nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor. Ama daha sonra ele alınacaktır - bu muhafız dışarı düşmez eğer şimdi, ıslak sünger almak nasıl anlamamız gerekir. Bunu yapmak için, tüm odalarda içine bakarak, kale toprakları keşfetmek gerekir. kale her dünyada ve birkaç odalar arasında rastgele oluşturulmuş olması 30'a kadar birimlerinin miktarda sünger ile doldurulabilir. Odanın dayanmaz bu yüzden bu tür odaları, birkaç parça, kimse olabilir. Eh, sünger doğal bir ortamda imkansız bulmak için oyunu "Maynkraft" daki yerleri öğrendik.

kuru, ıslak bir sünger dönüştürülmesi

Tahmin edebileceğiniz gibi, ıslak sünger, kullanmak mümkün olmayacaktır, bu yüzden işlemek gerekir ve daha sonra bunu uygulamak. Bunu yapmak için size ıslak sünger koymak istediğiniz bir fırın gerekir ve o zaman kullanıma hazır, bir kuru dönüşür. Ve şimdi çok önemli bir soru var: "Neden" Maynkraft "sünger?".

Uygulama sünger

Yani, sualtı kale keşfetmek, gözaltına kazandığı kuru ıslak sünger yeniden inşa - ama neden hepsi gerekli mi? Sünger inanılmaz bir özelliği vardır gerçeği - yedi adet mesafede çevrelerindeki su emme. olan altmış beş bloktan kadar - Kendi içinde su inanılmaz miktarda barındırabilir. istenirse Buna göre, bir sünger içinde bile küçük bir göl sığabilecek - Böyle nesnelerin çok sayıda ne yapabilirim? Genel olarak, o zaman zaten sıradışı özellikleri geniş bir dizi olarak kendilerini düşünebiliriz. Ancak, bir güvenle söyleyebiliriz - onlar durumlarda çeşitli oyuncular arasında talep yüksek olduğundan bu tür blokların etrafında, yalan olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.