Spor ve SağlıkKilo kaybı

Polina Gagarina 40 kg ağırlık kaybetti? Bir pop star Sırları

kilo kaybı sorunu, diğerleri gibi, sık sık arkadaş ve tanıdıklar pratik öneriler gerektirir. Ama hiçbir şey kişinin kişisel örnek olarak etkilidir. kendi gözlerimle diğerinin başarıları görünce, bir kez tek başınıza hissetmek vücudunuzun üzerinde çalışmak için güçlü bir motivasyon var.

örnek

Şu anda, herkes için ilham verici bir örnek büyük bir şarkıcı Polina Gagarina haline taklit etmek. evlilik ve kız bebek doğumundan sonra oldukça iyi bir ağırlığa attı. O iştah üzerinde şikayet etmedi ve kendini biraz kek veya spagetti inkar etmiyoruz. Ama altı ay sonra, bütün önemli ölçüde değişti: o kırk kilograma dramatik kilo kaybetti. Polina Gagarina 40 kg kilo nasıl Ne dönüm noktası oldu ve?

Ünlü şarkıcının Zayıflama sırrı

Hemen, bir diyet Polina Gagarina zor fazla oldu tanındı. şarkıcı aslında, akşam saat altıda sonra yemek değil kararlıydı - tamamen un ve tatlı diyet dışında tutulur. kalori saymak, şarkıcı hiç arzu vardı, bu yüzden sadece riskli ürünlerin reddetti. Polina Gagarina programında ayrıntılı olarak ele 40 kg ile kilo nasıl hakkında "Bırak konuşsunlar." Ona göre, onun diyette tek un ürünleri çavdar ekmeği idi. Onlar şarkıcı tatlılar yerini aldı. Ve tabii ki, patates. o pişmiş halde haftada bir kez yemek için izin verilir, böylece Çok sert, bu lezzetli ve yüksek kalorili gıdalar vazgeçmek.

Ayrıca daha ince Polina Gagarina bira ve şampanya hayranlarınızın canını bir gerçeği anlattı - alkol dışlamak gereklidir. o olabilir favori olursa olsun içki, bu onun kalorifik değeri ve toksinlerin içeriğini azalmaz. Buna karşılık, yıldız ışığı çorbalar ve sebze yapmak için diyetin temelini göstermektedir. İlk hatta yağsız et et suyu pişirmek için izin verdi.

Ne vitamin ve mineraller hakkında?

gerekli proteinlerin gövdesini mahrum ve eser elementler için amacıyla, sanatçı düzenli çeşitli deniz kullanır. Diyet Polina Gagarina olsa sıkı ama sağlığa zararlı değildir. Bu tıp uzmanları, dikkatle menü okudu bu sonuca vardık diyet Polina Gagarina. Oldukça sağlıklı ve rasyonel oldu. Kahvaltıda, büyük diyet kurallarına göre, siz biber hafif bir salata ile birlikte su üzerinde yulaf ezmesi az miktarda kullanmak gerekir. öğle balık fileto bir parça ve sebze güveç küçük bir kısmı ile sınırlı edilebileceğini deri bir kemik Gagarin olun. Akşamları bir sebze salatası, meyve ve kefir bir bardak kendinizi tedavi edebilirsiniz.

Buna ek olarak, birçok kaynak Polina Gagarina 40 kg ağırlık kaybetmiş gibi kolayca popüler bugün pirinç diyeti ile açıklanabilir ki bir şey iddia etmek alınır. pirinç Diyet düşük kalorili sansasyonel bu ürüne başlıca nedeni büyük popülerlik kazandı. Ama gerçekten geliyor mu?

Pirinç insan vücudu etkileyen?

Gerçekten de, en yaygın pirinç nispeten düşük kalorili, ama bir uyarı bulunmaktadır. Bu diyet ürün çok yüksek glisemik indekse sahiptir. Bu zaman yutulur rakam (daha iyi alamadım pirinç, başka bir deyişle) Ona yeterli enerji vermek anlamına gelir, fakat kan şekeri görünümüne katkıda bulunur ve sonuç olarak - ve iştah.

Bu küçük çalışma önemli ölçüde pirinç yiyerek kilo gösteriyor ait titanik güçle kişi her zaman olduğu gibi açlık duygusuyla başa çıkmak zorunda olacaktır olabilir. Diyet pirinç protein ve karbonhidrat bakımından farklılık akranlarıyla, önemli ölçüde gerisinde. en hesaplı ve ortak olduğundan Ancak, beyaz pirinç ile ilgilidir. siyah ya da yabani pirinç hakkında konuşursak, durum oldukça farklıdır. Bunlar ürün çeşitleri onlar düşük glisemik indeksi var çünkü kilo vermek için idealdir. Eksi, elbette, fiyatı. Bu rakam "kardeşi" çok daha pahalı olan beyaz dışında tahmin ve bunun yanı sıra çok az yaygın bir pazar durak ve süpermarket raflarında mesafesindedir.

Polina Gagarina tarafından Mono-diyet

geri Polina Gagarina 40 kg ağırlık kaybetti yoluna giderseniz "Pilav Günü" olarak grafik iktidarda gerçekten olmasına rağmen o, pirinç diyeti kullanımı olmadığını fark edebilirsiniz. Bunun yerine bu konuda sıradan obez doğum sonrası kilo kaybı ve kilo kaybı için de müsait olan bir mono- diyet olmuştur.

Gagarina diyet menüsü: Haftanın her günü - tek ürün, silah sesi ve başkaları tarafından seyreltilmiş değildir. Salı vb bir gün meyve olacak Çarşamba günü, balık monte edilebilir için Pazartesi günü, pirinç olabilir. Aşırı gerekli tüm vitamin ve mineralleri alır gibi beden, kas dokusu ve hücreleri ödün vermeden yağ kaybeder çünkü bu diyetin faydaları ortada. sayılar, elbette, değil uzay ama vücut sağlığına halel getirmeksizin, dahası, gerçek bir sonuçtur.

beslenme alanında uzman görüşü

Beslenme uzmanları, bu diyet vücudumuz için en zararsız biridir inanıyoruz. Ama önemli olan tam resmi diyet etkili Polina Gagarina olup olmadığını bilmek. Bu yöntemle zayıflama Yorumlar sadece olumlu. Neyse ki, pirinç gibi kızlar çoğu, bu nedenle bu diyet pek nispeten hoş rüya için olmuştur. geribildirim göre, pirinç diyeti kullanarak gerçekten beş günde altı kilo kilo kaybedebilir. sayılar, tabii ki, mütevazı, ama öyle - gerçek bir sonuç, dahası vücudun sağlığına halel getirmeksizin.

Ancak, obezite ile mücadelede en iyi çözüm vücudunuza bireysel bir yaklaşımdır. Bunu yapmak için, sağlık sorunlarının belirlenmesine yardımcı ve sizin için doğru diyet bulabileceği bir tıbbi uzmanına danışın önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.