Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fransız peynir kek: peynirli tatlı tarifi

Aşağıda ele alınacak Fransız peynirli kek tarifi, hassas ve bir tatlı hamur işleri, tedarik ve her zamanki kahvaltı ve festival masada edilebilir. Tatlı tatlı hazırlanmasında, hiçbir şey zor olduğu unutulmamalıdır. Bu bağlamda, hatta pişirme düşkün hiç bu ev kadınları yapabilir.

Fransız tarifi: peynirli kek lezzetli tatlı yemek

Gerekli malzemeler:

  • margarin, taze soğutulmuş - üç yüz gram;
  • buğday unu (tercihen yüksek dereceli) - iki bardak;
  • vanilya şeker hamuru - küçük kaşık ucu;
  • Karbonat (bundan sonra söndürmek gerekir) - bir kaşık yarısı;
  • Tuz - Hamurun iki tutam;
  • doldurulması için kaba yağlı peynir - beş yüz gram;
  • doldurma şeker - bir kap;
  • İki parça - doldurma için büyük yumurta tavuk.

Fransız peynirli: hamur tarifi

Bu alışılmadık bir tatlı yapmak için, plastik soğutulmuş krem margarin ve un iki bardak koymak büyük bir kase almalıdır. eller ovmak için gerekli bileşenler, böylece sonunda yağlı granül karışımı döndü. Hazırlanan kütle yanında kabartma tozu, sönmemiş kireç, tuzunun iki tutam, şeker bir çay kaşığı ve küçük bir vanilya ilave edilmesi gereklidir. O tüm ürünler karıştırılmalıdır sonra kenara koymak ve dolgu hazırlanmasına hemen devam etmek.

Fransız peynir kek: Peynir dolguları tarifi

Kalın kaba peyniri bir kaseye koyun ve sonra şekeri ekleyin ve sonunda homojen sarı kremsi kitle çıktı ki bir kaşıkla karışımı her şeyi, ona iki büyük yumurta yendi edilmelidir.

süzme peynir ile Fransız cheesecake tarifi: Bir tatlı oluşumu

Böyle bir tatlı hamur hazırlamak için derin bir tava ya da sote tavası kullanmak gerekir. Yüksek tarafla da tava almak da mümkündür. Bu nedenle, yemekler alt test toplu en koymak hazırlanacak ve de sıkıştırılır. Ayrıca, dökmek için gerekli margarin ve un üsleri üzerinde kaymak, zaten başarmış biraz eridi için. Bundan sonra, Fransız kalan peynirli hamur karşılamak için gerekli olduğunu.

krem peynir ile Fransız peynirli: ısıl işlem

250 derece, yaklaşık yirmi veya otuz dakika kadar ısıtılır dolaba böyle alışılmadık bir peynirli duhovochnom, hazırlama. peynirli almak için gerekli süreden sonra sonra doğrudan o pişirilir tava veya kızartma tavasına, içine soğuk havada serin. Sıcak, o zaman hemen yıkılır ve çok cazip görünmüyor ise bir pasta yemekler kaldırmaya çalışırsanız.

Doğru Serve

Fransız lor peynirli sadece soğutulmuş ve dilimlenmiş bir masada görev yaptı. Ayrıca, böyle bir tatlı ve sıradışı tatlı sıcak çay, marmelat veya reçel sunmak önerilir. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.