GüzellikSaç

Japon perma: özellikleri ve teknolojinin yararları

Perm günlük stil prosedürünü basitleştirmek ve uzun vadeli kilitleri almak için neredeyse bir asır önce kurulmuştur. Fikir kuaför Almanya'dan Karlu Lyudvigu Nesser aittir. Daha sonra Büyük bukleler elde etmek ve saça güçlü bir zararı yok olanak sağlayan yeni bir teknoloji geliştirdi. Japon perma büyük popülerlik kazanmıştır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. kızların çoğu kendine bu tekniği denedim ve sonuçlardan çok memnunuz var. Prosedürün etkisi uzun süre sürer ve dalga saç sonra kuru ve cansız hale gelmez.

kimyasal saç dalga tipleri

Modern berberler birçok farklı türde sunuyoruz saç maşası. Hepsi gruba çeşitli kriterlere göre sınıflandırılır. Örneğin, prosedür reaktif türü için kullanılabilir:

 1. Alkali. Bu teknoloji çok stabil bir sonuç sağlar, ancak saça çok zararlıdır.
 2. Biozavivka. Sadece saç elastik alamayan, aynı zamanda saç yapısını geri yükleyin.
 3. Asit perma. iplikçiğin nazik fakat alkalin kadar uzun ömürlü değildir.
 4. Nötr. Bu teknoloji saç zarar vermez, sen asitten daha uzun bir etki elde etmek için izin verir.

bigudi kıvırma türü ile de farklılık gösterir. Sen sarmalını sarabilir:

 • bobinde;
 • vellaformery
 • maşaları;
 • bobinler.

Japon perma büyük silindirlerin kullanımını içerir. kafasına yer kelepçeler göre, aynı zamanda, çift sarım, dairesel yatay, dikey ve sallama tekniği ayırt eder. İstenirse, yalnızca bukle kuyruk, bir kap, saç vidalı bazal kısmını kullanabilir veya çocuklara teknolojisini kullanabilirsiniz.

Alman ve Japon teknoloji arasındaki farklar

Prosedür kendi sektöründe lider kozmetik firması onuruna adlandırılmıştır, Asya'dan geldi. Japon perma Goldwell Evolution ipliklerini ve kalıcı sonuçlar üzerinde yumuşak bir etki birleştirir.

Adil seks yıllardır kullanılan kilitler sarma farklı yolları vardır. Bugün saç yumuşak ve nazik etkisi tespit için doğal bileşikler dahil olmak üzere farklı tekniklerle çeşitli onlarca geliştirdi. Ancak, bu tür teknolojiler kısa vadeli bir sonuç sağlamak. Bu bağlamda, kadın ya saç durumunu feda etmeye, veya hafta sadece birkaç döşeme almak gerekiyor.

Japon perma tüm isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış. Kadınlar artık saç görünür hiçbir etkileri ile uzun vadede elastik saç elde etmek sunuyoruz.

Bir kadın onun muhteşem manzarasını memnun edecek iple güzel ve esnek saçlara sahip olmak istiyorsa, ideal bir seçenek, bir Japon perma olacaktır. en pozitif ve hevesli bu konuda yanıtlar, teknoloji zararsız nötr ambalaj çünkü. Bu nedeniyle, yöntem bile boyama veya yıldırım sonrasında zayıflayan ve hasarlı saçları bukle kadınları deneyebilirsiniz.

Japon perma saç teline üzerinde karmaşık bir etkiye sahiptir eşsiz lipit kompleksi ile düzenlenmektedir:

 1. Saç elyaf yapısı içinden geri;
 2. saçları canlandırır;
 3. saçları nemlendirir;
 4. Agresif dış ortama karşı korur.

Avantajları Japon perma

Bu teknoloji gibi avantajlar, bir numarası vardır:

 1. Güvenli bir şekilde boyama, ağartma, boyama ya da brondirovanie sonra saç kullanılabilir.
 2. Japon yöntemin yardımıyla bu formu bile asi ve kaba saç verilen uzun süre mümkündür.
 3. sallama tanıtıldı özel ajan için kompozisyon boyamadan sonra saç rengini kalmasına yardımcı olur Sistemi, koruyun.

önemli noktalar

Japon perma, diğerleri gibi, tanısı ile başlamalıdır. kabinde ana zorunlu prosedürü başlamadan önce şeritlerin durumunu değerlendirir. kötü durumda saç, kuaför gerekli tavsiye eder, ilk önce bu tedavi etmek, ancak o zaman ambalaj yoktur. Buna ek olarak, müşterinin sağlık durumunu öğrenmek için önemlidir. Alerjiler, stres, hormonlar - hepsi perma etkisiz yapabilirsiniz.

perma düşünmeyin "büyük saç" normal paketleme tutmak için ihtiyacı ortadan kaldırır. Stilist mutlaka çabuk sabah saçlarını nasıl söyleyecektir.

"Büyük saç" Perm: teknolojisini

oturumu teknolojisinin büyük bir avantaj olan az 30 dakika sürer. Kontrendikasyonlar Japon perma saç çünkü hücre yenilenme ve hidrasyon için mevcut tespit maddesi için bir parçası olarak, neredeyse hiç bulunmuyor.

Tüm süreç çeşitli aşamalardan oluşur:

 1. saç üzerinde istenmeyen hasarlardan ipliklerini koruyan koruyucu özel yapısına tatbik edilir.
 2. perma için temel formülasyon üst üste gelmektedir.
 3. bobin üzerinde telini sarın.
 4. 15 dakika sonra, daha sonra nötürleyici sıvısı uygulanır.
 5. Bu sonuçlara pekiştirmek hazırlık izlemektedir.
 6. Bobinleri ayrılmasından sonra, şeritler bundan başka koruyucu madde işlenir.

Saç bakımı Şartları beklemen

Bu prosedürü gerçekleştirmek sonra kilitleri için bakım belirli kurallara uymaları önemlidir. Örneğin, hemen oturumdan sonra saç kurutma makinesi, tarak veya stilini kurutmak için tavsiye edilmez. Buna ek olarak, yıkayarak da birkaç gün için çekimser değer. bukleler bakımı için özel kozmetik Gelecekte, daha iyi kullanım. stilist saç belirli bir türü için uygundur tam olarak ne tavsiye edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.