Gıda ve içecekTatlılar

Ev tatlı hamur işleri

Ev tatlı hamur işleri çocuğu değil, aynı zamanda her yetişkin sadece memnun etmek mümkün, taze pişmiş çerezleri, bisküvi veya zevk için daha iyi hiçbir şey yoktur reçel kek. Buna ek olarak, ev yapımı tatlılar hazırlanması arkadaşlar ve aile sevincini ödeyecek üzerlerinde mutfak ve harcanan zamanın hayal gücüne biraz.

Bu yazıda, çeşitli tatlılar tarifleri tatlı hamur işleri hazırlarken nasıl daha ayrıntılı olarak düşünmeye sunulacaktır.

1. kek "İyi şanslar" idi.

Malzemeler: Bir süt litre, maya yüz gram, beş yumurta, ekşi krema bir fincan şeker üç fincan bitkisel yağ yüz gram, margarin, bir paket ve tuz, vanilya, kuru üzüm ve un yarım kaşık.

süt şekeri, maya ile seyreltilmiş ve köpük için bir kaç dakika bekletin edilir. Bu arada, şeker sarısı sterlin ekşi krema, geri kalanı ilave süt, erimiş hamurun orta tutarlılık ve bitkisel yağ elde etmek üzere bir miktarda margarin, tuz, vanilya ve maya ve un. Hamur yoğurmak gerekir bir bezle örtün ve sıcak su ile bir kapta koydu. Su soğuduğunda, hatta daha sıcak eklemeniz gerekir. ikinci kez yerleşmek zaman, üzüm ilave edilmiştir. Bu durumda, hamur daha sonra bir kalıp içine yerleştirildi ve yüksek sıcaklıkta fırınlanır, üç kez yaklaşacaktır. Tatlı hızlı pişirilir unutulmamalıdır.

Bu arada, sır hazırlamak. Bunu yapmak için, şeker yendi köpükle proteinler biraz limon suyu ekleyerek soğumaya. Hazır tatlı hamur sırlı ve dekore hindistan cevizi ya da başka bir toz.

2. Cottage peynir.

Malzemeler: peynir dört yüz gram, tereyağı üç yüz gram (margarin olabilir), un üç fincan, soda yarım kaşık, ekşi krema üç yemek kaşığı.

un soda ilave edilir ve ayrı ayrı süzme peynir - tereyağı, ardından her karıştırılır, haddelenmiş topa elde edilen kütle, hamur yüz gram küçük kısımlar halinde ayrılmıştır, bir şeker serpilir ve sarıldığında, dikişler devirdi. En rulo yine bir fırın tepsisine yayılır ve pişmiş, (o tatlı pişmiş) şeker serpilir kazıma.

3. Bira fışkırmaları.

Malzemeler: tereyağı üç yüz gram bira iki fincan un üç fincan tuz bir çay kaşığı.

tüm bileşenlerin Eğer hamur yoğurmak ve iki saat boyunca soğukta koymak gerekir. Daha sonra yağ ile sandviç ve bir saat boyunca serin bir yerde geri koydu. süre sonra hamur şeker batırılmış ve fırında pişirilir dilimler halinde kesilir bir santimetre kalınlığında bir katman, dışarı alınır.

4. kek sır (tatlı pişmiş ekmek makinesi).

Malzemeler: Hamur için - un elli gram, dört yumurta, maya iki yemek kaşığı un yarım kilo şeker üç yemek kaşığı, tereyağı altı yemek kaşığı. duyulacaktır zaman bip eklendi - tuz yarım kaşık şeker üç yemek kaşığı, vanilya bir çorba kaşığı un iki yüz elli gram maya yarım kaşık kuru üzüm yüz gram. Sıcak süt bir kaşık, toz şeker yüz gram - sır için.

Tüm bileşenler modunu 1 "A" koyun, breadmaker yerleştirilir ve üç buçuk saat pişirilir.

Pürüzsüz kıvama kadar süt ile sır pudra gereken şeker karışımını hazırlamak ve bitmiş kek üzerine dökün. Üstüne üstlük sen ezilmiş fındık serpin olabilir.

Bugüne kadar her mağaza farklı hamur işleri oldukça çok sayıda raflarında bulunabilir, ancak bunların hepsi onun tadı yakalamayı başarmıştır. Oldukça farklı ev yapımı tatlılar olduğu, pişirme çabalarıyla değil, aynı zamanda ruhunun bir parça sadece yerleştirilmiştir.

Böylece, tatlı hamur işleri o da evde hazırlanan, özellikle çocuklar ve yetişkinler favori tatlılar biridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.