Ev ve AileÇocuklar

Çocuklara karşı bağışıklık için Ekinezya. Nasıl başvurulur?

Tüm ebeveynler çocukları tamamen beslenmesini sağlamak isteyen ve onların günlük diyette her zaman vitamin açısından zengin meyve, sebze ve diğer gıda dahil. Yani, yani çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirebilir enfeksiyonlara çocuk direncini artırmak.

Yani bağışıklık patojenlerin bizi koruyan bir rol özel "zırh" oynar. Nedenle, korumak için onu geliştirmek için önemli olan bebeğin sağlığını ve çeşitli enfeksiyonlara karşı daha dayanıklı olun. çocuk diyetler vitamin eksikliği olabilir bu, kış ve bahar aylarında özellikle zordur.

Tabii ki, herhangi bir eczanede özel ürünler satın alabilirsiniz, ancak birçok uzman kullanımları için yeterli olmadığına inanıyorum bağışıklık sistemini güçlendirmek düzgün. Bu amaçlar için bitkisel karışımların kullanılması istenir.

Echinacea faydalı özellikleri ve uygulaması

Geleneksel tıp de ekinezya gibi, bitki bilinir. genellikle reçete edilir çocuklar için bağışıklık. Ekinezya - Benzersiz bitki, tüm parçaları, köklerinden çiçek ve tohum için oldukça yararlıdır. iyileştirme gücü onlar vücut için gerekli bileşenlerin bir sürü içeren gerçeği ile ilgilidir.

doğal reçineler, uçucu yağlar, antioksidanlar açısından zengin Echinacea, ve organik asitler (bunların en önemli vitaminler, A, E ve C olan), ve aynı zamanda macroelements (kalsiyum, magnezyum, demir, silikon, sodyum) ihtiva eder ve elemanlar (selenyum ve manganez) izleyin.

Bu tür bileşenlerin sayesinde, bu bitki geniş bir immün-uyarıcı, anti-enflamatuar, antibakteriyel, antiviral ve antihistaminik olarak tıpta kullanılmaktadır.

Ekinezya çocuklara bağışıklık için gereklidir, ama aynı zamanda bir şekilde, mesane hastalıklarında kullanılması önerilir soğuk algınlığı için ilaç harici kullanım için, grip ve solunum hastalıkları.

Biz de insan vücudu üzerinde güçlü restoratif etkiyi belirtmeliyiz. doğası gereği insanlara göz önüne alındığında, sentetik immünomodülatörler için mükemmel bir alternatiftir.

Ekinezya yetişkinler ve çocuklar düzenli kullanımı ile, doktorlar hasarlı dokuya kan damarlarından lökositlerin yönlendirmeyi uyarıcı demek, dahası, önemli ölçüde mikropların çoğalmasını henüz ve bağışıklık sistemi güçlenir.

çocuklara karşı bağışıklık için Ekinezya

Çocuklar, toplu taşıma araçlarını kullanarak ve takımın içinde olmak, çeşitli enfeksiyonlara yakalanma riski yüksektir. Ve bir çocuk sık sık hasta, o dokunulmazlık azalttı. Ilk şey bunu yükselmeye yapmak gerekir. Bu durumda, çocuklara karşı bağışıklık için Ekinezya. Bu araç hakkında yorumlar, doktorlar olumludur, onlar kuvvetle canlılık zayıflamış organizmayı korumak götürün tavsiye edilir.

Buna ek olarak, Ekinezya, çeşitli kronik hastalıkların kurtulmak için yardımcı olan bir yerel iyileştirici etkiye sahiptir. ayrıca antibakteriyel ya da radyasyon terapileri kullanılan, özellikle, yaygın hastalık sonrası rehabilitasyon kullanılır, bu nedenle yararlı maddeler ile vücut doyurur ve.

Uygulama Notları

Bu nedenle ajanın istisnai özelliklere, bağışıklık çocuklar için Ekinezya genelde atandı. Aşağıdaki dozaj şekilleri: tabletler, çimen, şurup, tentür. İşte kullanımıyla ilgili bazı kurallar şunlardır:

  1. Ekinezya preparatları gıda uygulanır.
  2. Tabletler, toz haline önceden ezilmiş ve ılık su ile yıkanmış olmalıdır.
  3. Et suyu Ekinezya iyi bir termos içinde pişirilir.
  4. Şurup 1-2 saat çocuklarına verilen. Günde 3 kez Kaşık.
  5. Echinacea tentür 5-10 iki kez daha önce 1 bir oranda su ile seyreltilir, bir gün, damla alır: 3.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Neredeyse her tıbbi tesis kullanımı kontrendike vardır. Ben bir istisna ve oldu ekinezya. Tentür 12 yaşın altındaki çocuklar için dokunulmazlık çünkü içinde alkol içeriğinin kontrendikedir. Bu nedenle, çocuklar için Yaşları henüz doktorlar çay, şurup veya tablet reçete, bu düzeye ulaşamamıştır. eden doktor 1 yıl atanabilir sadece tarafından çocuklara karşı bağışıklık için bu Ekinezya unutmayın.

Echinacea preparatlar alınması için bir kontrendikasyon aynı zamanda yapısal özellik olduğunu. advers reaksiyonlar ve aşırı doz gelişmesini önlemek için, dozu doktorunuz tarafından reçete ya özette belirtildiği aşmaması!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.