Gıda ve içecekYemek tarifleri

Süt hızlı ve lezzetli bir omlet pişirmek için nasıl

Omlet - klasik yemekler biri. O sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlıdır. omlet çeşitleri hiçbirini denemedim hiç olurdu yeryüzü topa Muhtemelen bir adam. Dünyanın farklı ülkelerden gelen birçok kişi ile en popüler kahvaltı.

öykü

Onun kökeni omlet Fransız mutfağı yükümlüdür inanılmaktadır. yumurta dahil bu yemekler, rağmen, çeşitli milletlerden antik tarifleri bulunabilir. Bunun bir örneği farklı dolguları ile bir tavada süt ile bir omlet olabilir. avlarken ormanda kaybolan efsane, İmparatorlar Joseph I birine göre, fakir evine geldi. isteyen herkes bütün evinde bulundu ürünler karıştırmak, yüksek konuk beslemek için: böylece yumurta, süt, kuru üzüm ve ve kızarmış. uç çanak çok hoş görünüm değildi, ancak imparator tatmak zorunda kaldı. Ve o pişirmeye anlamaya mahkemeye yaptığı aşçı talimat , süt ile omlet kraliyet masasında layık olmaya.

reçete

Omlet biridir yumurtadan yemekler. En sık olarak kullanılan sağlıklı bir kahvaltı, sadece sizin açlığı tatmin sağlayan, aynı zamanda yeni ilginç ve yoğun güne başlamak için yeterli enerji artırmak sağlar. Buna ek olarak, yemeğin tadı güzel hazırlamak için birçok günlük onun az katılıyorum hangi sayesinde kolaydır. Nasıl bir omlet pişirmek için süt ile? Gerçek yumurta ve süt: İlk en önemli malzemeyi hazırlamak gerekir. Burada, yumurta sayısı yemeklerin hazırlanması için kullanılan tava, bağlı olacaktır. (Bu durumda, süt içinde) bir akışkan yarım kabuk hacminin hesaplanması alınır. Genellikle bir çay kaşığı olduğunu. Yumurta iyice bir kararlı köpük oluşturmak için kırbaç edilmelidir. ayrı ayrı, yumurta sarısı fırçalamak süte ekleyin ve sonra yavaş yavaş köpük proteinleri içine çırpılmış tanıtmak tarafından iyi etki elde edilebilir. Böylece bir omlet sufle denir sütle tavada omlet hazırladı. tava sıcak olmalı, tereyağı ile fırça, daha sonra kitle bunu omletnuyu dökün. Küçük bir yangın getirmek beyaz ve hazır olana kadar orta ateşte kızartın.

tarifler çeşitli

Aslında, omlet tarifleri çok fazla var. Ya hamura doğrudan ilave veya omlet bir yarısına yerleştirildi ve daha sonra başka kaplıdır farklı dolgular kullanabilirsiniz. süt gibi bir tuzu izole bazlar ile pişmiş yumurta pişirmeyi farklı yolları arasında peynir, pişmiş yumurta jambon, mantar. Çok iyi yemek tarifleri kuru üzüm gibi tatlı omlet, dağıttı. Genellikle kalın yapmak için un ekleyin kitle omletnuyu.

bazı püf noktaları

hazırlık uzun yıllar boyunca, birçok şefler kendi özel hileler ile geldi. Yani, omlet tava için düz bir tabana sahip, büyük, ağır almak daha iyidir. yumurta daha adil sütle omlet pişirmek için nasıl önce bir çırpıcı. o çözülmediği böylece Dolgu, yavaş yavaş omletnoy ağırlığına eklenmelidir. Fransız genellikle süt veya un eklemeden, tek yumurtadan omlet, kızarmış, bu yemeğin ince olması gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca süt suyu, yoğurt veya yoğurt kullanılabilir.

lezzetli ve sağlıklı hem klasik çanak, - Omlet. Her onun kolay hazırlanması ile idare, bu yüzden bir denemeye değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.