SeyahatYol tarifi

Tikhvin. Eski şehrin Gezi

İl Tikhvin Leningrad bölgesinde yer almaktadır. (2009 yılı itibariyle) Nüfusu altmış bin kişidir. çok ötesinde bilinen konumlar Tihvin, bu bölgedeki en büyük ulaşım düğümlerden birini temsil eder. Aynı zamanda kültürel ve sanayi merkezidir.

İl Tikhvin. Turistik. manastır

Tikhvin Varsayım Manastırı antik tüm sevenler için harika bir ilgi mimari nesnesidir. Onun inşaat Korkunç İvan emriyle başlanan, 1560 yılında tamamlanmıştır. Yerel nehir - Kutsal Manastırı Tikhvinka kıyısında yer almaktadır. Manastırın ana kalıntı - Holy Mother simgesi. Şu anda, birçok Hacı çekiyor. 1943 yılında, mucizevi kalıntı Pskov işgalcilere götürüldü. Alman askerleri Ortodoks inancın temsilcileri uzattı. Sonra simgesi Jablonec, Liepaja Riga ve Chicago'da ziyaret etti. 2004 yılında, kalıntı manastıra iade edildi.

Tikhvin. Turistik. NA Evi-Müzesi Rimsky-Korsakov

1844 büyük Rus besteci olarak, bu binada doğdu. benzersiz yapı bu güne kadar korunmuştur. Evde Buna örnek, tüm il asalet malikane XIX yüzyılın başında inşa nasıl dizayn görebilirsiniz. Bina müzenin bir kamu statüsüne sahiptir. Rimsky-Korsakov hayatı ve yaratıcı faaliyeti için yapılan sabit varlıklara dahil malzemelerin restorasyon, araştırma, edinme ve depolama dahil bilim ve eğitim kurumlarının çalışanları.

Tikhvin. Turistik. Rekonskaya şapel

Bina mimarı MA tarafından 1787 yılında inşa edilen Schurupova. yapı soğanlı bir kafa ile dört taraflı çadır tamamlar. Şu anda, benzersiz bir mimari anıt halka açın. Şimdi binaya şapel Aleksandra Nevskogo değiştirildi.

Tikhvin. Turistik. "Vepsian orman"

devlet tarafından korunan doğal park toprakları. Bu, 190 hektar için uzanır. Nedeniyle "Vepsian orman" varlığına da dinlenme için rahat koşulları oluşturmak için, doğal kaynakların korunması, Vepsian kültürü ve tarihi ilgili detaylı bir çalışma sağlamak mümkündür. doğal park topraklarında önemli bilimsel araştırmalar yürütülmektedir. Düzenli için programlar düzenlemektedir çevresel eğitimi halk ve turistler.

Hiçbir az ilginç müze "Vepsian orman" dir. Serginin ilk bölümü bütün bu Doğa Parkı ile bağlı temsil eder. İkinci birkaç yüzyıl önce bu yerlerde yaşamış insanların yaşam biçimine turist tanıtır. müze sadece bir kılavuz ile ulaşılabilir. Sergi yerel yönetimin ikinci katında yer almaktadır.

yerler ile Tikhvin haritası bir fazlasını içerir ilginç bir yer. Tanrı Manastırı Anne duvarlarında bulunan bu müze. There turist tamamen Tihvin kültürünü ve tarihini karakterize gibidir yirmi binin sergiler hakkında bilgi almak olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.