Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında Tarif barbekü

pikniğe özellikle şehrin çıkışlarında neşeli bayramlar favori yemekleri biri, - bu, tabii ki, barbekü. Ben hepsini seviyorum. Bu yemek iyi bir şirket toplayabilir ve çok yakın ve aile ve arkadaş. Ancak, her zaman doğaya gitmek için fırsat yoktur. Merak ediyorsan Ve kebap yemek pişirmeyi fırında, yani tarifleri kendisi için o da çok iyi aldı. Bu yemeğin hazırlanması birçok yöntem vardır.

Eğer bir reçete seçtiyseniz "fırında Kebap", açıkça tüm koşulları gözlemlemek önemli olacaktır - ve tüm Alacağınız.

Böylece, ana koşul - bu kurs et olduğunu. Kebaplar farklı çeşitlerinin etten hazırlanmış. Ancak fırın uyum genç domuz veya kuzu onu pişirmek için daha iyidir. sığır aksine Fit ve dana eti. Tabii ki, et taze olması arzu edilir.

Daha hala çok önemli taze domuz ve koyun kuyruk yağı küçük bir parça olması.

Üçüncü koşul damarlar, tendonlar, filmlerden mutlaka açık Gerekli kesmenin önce iyi bir kebap eti olduğunu. boyut olarak hemen hemen aynıdır, böylece eti kendisi, küçük parçalar halinde bir ceviz büyüklüğü kesilmelidir. Hatta daha küçük fazlalıkları kesmek gereklidir. Et olduğu gibi neredeyse kadar çok parça olmalıdır.

Pastırma Kıyılmış ve soğan geniş bir kapta eti koyup doğrayın: Bir soğan düşmesi gerektiğini et yarım kilo. Sonra, hem de geleneksel barbekü için olduğu gibi, marine başlayın. Et daha sonra bir limon sıkmak, hafifçe kebap lezzet vermem zayıf sirke et serpin, zemin kimyon bir tutam ve kişniş, biraz zerdeçal öğütülmüş tohum bir tutam ekleyin biraz tuz biber ve kırmızı biber olmalıdır. Sonra et, bir kapak ve fırın ısınırken bu zamanda turşu en az bir saat bir kase kapağı, iyice karıştırın.

fırın ısıtılır ve et marine edildiğinde O zaman, yaklaşan barbekü için yemekler sunan geçin. Öncelikle, birden folikülleri soğuk su birkaç kez yıkanmıştır ince halkalar halinde kesilmiş bir yay hazırlamak ince doğranmış yeşillik, biber bir tutam limon suyu ya da sirke zayıf bir miktar eklemek için gereklidir. Marine edilmiş et şiş yaklaşık 40 cm uzunluğunda üzerinde sinirli edilmelidir, bu yüzden fırına uygun.

Eğer bir reçete kullanıyorsanız dördüncü koşul, "Kebap fırında": bir şiş et parçası bir dilim pastırma ile dönüşümlü olmalıdır, kesinlikle pastırma bir parça çekimi bitirmeliyiz. çok sıkı bir şekilde dizilmiş parçalar değmez.

Eğer fırında şiş kızartma nasıl bilmiyorsanız, bunun yerine tava eklenebilir çerçeve, bunu yapmak için en iyi olduğunu ve şiş uygun. Eğer çerçeve içinde şiş koymadan önce Ancak, barbekü hemen altında yer alacaktır tava hazırlamak için gereklidir. folyo tabaka çifti, güvenli olması dolduran ve bir rasgele sırada üzerinde ince dilimlenmiş pastırma birkaç dilim tava koymalıyız. Bu - yine de önemli bir koşul, bir tarifi kullanılıyorsa, "fırında kebap."

Biz bir mesafe olacak şekilde şimdi ızgara kebap koymak gerekir ve aralarında Önceden ısıtılmış 250 derecelik fırında şeyi eklemek için.

Daha sonra, ilk folyo damlama suyu ile şiş şişman damlamaları kavurma işlemi sırasında. üstte Kebaplar yoğun pişmiş olacak ve bu aktif pişirme alt biraz geride olacak. Yavaş yavaş pastırma folyo üzerine koydu ve onunla birlikte yayılmış, barbekü ile damlayan dymlenie yağ caydırmak olacaktır. Yani ihtiyacımız ve en kısa üst zazolotitsya kebaplar, onlar aşağı kızaran yüzü çevirip folyo üzerine pastırma duman üretecek an için beklemek zorunda kalacak budur. Bu oldukça hızlı Will. En kısa yağ duman, barbekü çerçeve üretecek şekilde, aynı zamanda folyo ile bir pişirme tabaka fırından çıkarılmalıdır.

Doğru tarifi "fırında kebap" kullandıysanız, sen masaya bitmiş yemeğin göndermek onun önceden hazırlanmış soğan serpilir olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.