SeyahatSeyahat İpuçları

Dinlenme yayı

Birçok için dinlendirici bir tatil için ihtiyaç - özellikle acil yılın herhangi bir zamanında ihtiyaç ve, o ilkbaharda uyanır. kebaplar ile - gölde, bir kural olarak, ormandaki kalanı gidin ve bir istek vardır. niteliğine Shashlik - bu, rekreasyon standartlarını dedi ve nadiren bu faaliyetler olmadan kıpırdama edilebilir. Ve sadece aynı, Göl üzerinde pansiyon - bu tür bir etkinlik için ideal bir yerdir ve çoğu turistlere tanıdık.

İlkbahar - Kışın soğuğa sonra her kişi için sabırsızlanıyoruz yıllık bir süre. Bu oldukça kolay olabilir kış boyunca biriken tüm yorgunluk, hareketsizlik ve negatif, kırsal kesimde güzel bahar tatili dağınık zamanıdır, doğada eğlence, uzun bir kışın ardından uyanır. Dinlenme bahar herkese faydalı olmak için emin!

Çoğu turist dinlenmek normalde çok sınırlı teklifleri ve yetenekleriyle, sezon dışı olarak algılanan bahar zaman kalmak ve iyi vakit var. Ancak, Rusya'da altyapı tatil öylesine basit değildir, söylemeliyim, kamp alanı, belirli pansiyon Spaster ilginç olduğunu bu yüzden bahar tatili için uygun bir şeyler vardır.

Diğer şeylerin yanında, ileriye bakmak, bu sonbahar ve ilkbaharda, tüm kamp yerleri, rekreasyon merkezleri tipik fiyatları düşürmek ve önemli mevsimlik indirimler yapmak söyleyerek değer. Spaster Camp sitesi -% 30'dan fazla - bir% 25 indirim ve yeni düşük maliyetli sonbahar-kış ve bahar turları yoktur, örneğin, dahil bir yerleşim konut içinde yaşayan. Tur ilgili dönem için fiyat listesi kamp sitesine göre hizmet kümesi içerir, ancak indirimli.

Bahar halk festivalleri eğlenmek hangi (kışın, gündüz mizah, vb karnaval veya veda) bakımından zengindir, orada organize ve kesinlikle herkese ilgi olacaktır yarışmalar ve hediye ile canlı eğlence vardır, özellikle de kamp yerinde olabilir yaşamak.

Bu mevsimde barbekü gitmek daha istekli olabilir. barbekü ve barbequing ile gazebo samimi bir şirket Otur ve ve balık duman olabilir. Ve tüm bu - göl Spaster üzerinde - - kurumsal partiler için uygundur ve aile tatili ve şirket için Pskov bölgesinin güzel doğa arka plan üzerinde.

Aktif bir tatil olabilir kış uykusu Silkip! Örneğin - takım paintball takımı oynarlar. Bir kamp sitesinde sadece donanımlı bir alandır. Ya da belki adrenalin için yolda bisiklet veya scooter, ATV sürücüsünde bir yürüyüş. Her şey, zaman zaman kendini ve sağlık için yararlı bir şeyler almak gerekir. kırsal kesimde kalanına harika zaman ve ucuz geçirmek için iyi bir fırsat - Ve bu bisiklete binmek için iyi bir sebep. Bir seçenek, sıcak hava balonu gibi - özel bir aşırı isteyenler için! Evet, işte bunu organize edebilirsiniz! doğruluk kendilerini test etmek isteyenler için -, hava tüfek, yay ve arbalet orada çekiyor. Kış sonra, çözülme göl olarak - aynı zamanda etkinleştirmek ve tekne olabilir.

Ve fırtınalı bir gün sonra - buhar banyosu huş süpürge almak veya Fin saunasında dinlenebilir!

Sen uyanış doğa arasında, kırsal kesimde mükemmel bir boşaltma ve rahatlama rahatlatıcı bahar sağlayabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.