Sanat ve EğlenceFilmler

Aktörler "Trainspotting", "İğneler", "İğne Remix": filmin bir açıklama, yorum

Sinema çok insan için yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. filmlerin değişik tipleri günlük bazda kira gider, ancak bunlardan sadece birkaç gerçekten çok popüler film ve dizileri haline gelir. bazıları ilginç hikayesi olduğu için saygıyı hak son yıllarda yayımlanan Tüm sinematografik eserler,,,, korkunç bir gün aktörleri veya hiç ayı bir anlamı vardı.

UK, dünyanın en ünlü ülkelerden biridir, işte sinema oldukça yüksektir. Bugün İngiliz yönetmen tarafından çekilen oldukça popüler bir film tartışmak Danny Boyle denir Irvine Welsh, birçok tanınmış roman için "Trainspotting". Biz de bu çalışmaları hakkında geribildirim tartışacağız, biz onun hikayesinin öğrenmek, iki daha ilginç bir film de dahil olmak üzere aktörler ve rolleri yanı sıra diğer pek çok söz edeceğiz. en kısa sürede başlayalım!

özet

çeşitli türler filme bu sinematografik eser, aralarında tam olarak suç, komedi ve dramı tek tek olmalıdır. Buna ek olarak, 2012 yılında, tanınmış bir şirket filmi "Igla", aktörler ve birbirleri ile mükemmel uyum rolü son 60 yılda iyi sinematografik eserler olduğunu ortaya çıkardı sonuçları olan bir araştırma, yapılan unutulmamalıdır.

öykü

Aktörler "Trainspotting" (1996 sürümü) saygıyı hak dünyaya oldukça ilginç parça etrafında izleyiciler sağlamak için mümkün olan her şeyi yaptık. uyuşturucu bağımlılığı - projenin Konu satırı bize ortak bir noktası var yaklaşık dört arkadaş anlatıyor. Filmdeki anlatım ana karakterlerden biri adına yapılır - Uzun yıllar ilaç kurtulmak için çalışıyor için vardır Mark adında bir adam, ama o bırakmaz.

Yakın gelecekte, bu sinematografik çalışmanın ana karakterlerle tatsız bir çok şey olur ama gençler vazgeçmek gerekmez, bu yüzden umut ve onların bağımlılığını üstesinden gelebilir ve normal insanların olmaya inanıyoruz.

Bu arada, aktörler "Trainspotting" oldukça ilginç insanlar, onlar çok suç arsa rağmen bu işe mizah büyük miktarda eklemek başardık. Yani, olaylar üzerine dört arkadaş hayatlarında nasıl sonuçlanacağını görelim ...

Aktörler "Trainspotting" ve yorumlar

Aktörler "Trainspotting" bu film son zamanlarda son 60 yıl içinde en iyi seçildi bir nedeni, internette çok olumlu yorumlar aldı. İnsanlar sinematik sanat ve heyecan verici arsa temsilcilerinden büyük bir oyun kutluyoruz. Genelde, film makarası oldukça iyidir, bu yüzden buna dikkat.

Bu filmde, rol Yuen Makgregor, gibi ünlü kişilikleri tarafından oynanan Dzhonni Li Miller, Kevin McKidd Robert Carlyle, Yuen Bremner, Kelly Macdonald, Shirley Henderson ve diğerleri.

Burada, kısaca filmi "Trainspotting", aktörler ve gerçekten mükemmel birbirleri ile harmanlayarak rolünü tartıştı ve şimdi en fazla ayrıntı iki daha ilginç filmlerde konuşalım.

"İğne"

Bu sinematografik eser Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği topraklarında 1988 yılında serbest bırakıldı. Film ilginç arsa yanı sıra çok beğenilen bir döküm var. Buna ek olarak, bu projenin besteci, tesadüfen, önemli bir rol gerçekleştiren Viktor Tsoi olduğunu belirtmek gerekir.

tanım

Sinematografik eser Viktor Tsoi oynadığı Moreau adında bir adam, bize tanıtır. kahraman o Spartacus vermemiştir para kazanmak için, Alma-Ata geldiğinde (rolünü oynadığı Alexander Bashirov). Orada bir adam Rolünü Maria Smirnova emanet edilmiştir eski arkadaşı Dina tarafından durur, ve bir süre sonra arkadaşı bir uyuşturucu bağımlısı haline geldiğini keşfeder.

Bir erkek arkadaşı kurtarmak için mümkün olan her şeyi yapmaya karar verir, çünkü filmin Daha olaylar ve bir kez ve tüm bu kim zehir insanların ilaçlara veda için, çok hızlı gelişiyor.

yorumlar

Bu film hakkında Kullanıcı yorumları oldukça olumlu. ilginç olaylar dizisi, hem de eşsiz oyun Viktor Tsoi gibi insanlar. Buna ek olarak, bu filmde Petra Mamonova katılımı dikkati çekiyor.

Genel olarak, film, iyi ve 8 ila 9 noktalarına ortalama arasında değişir ve en mümkün olan 10 üzerinden. Bu arada, oldukça yakın Kazakistan ile Rusya Federasyonu 1988 yılında filmi "Eagle" bir devamıdır başka film yayınladı.

"İğne Remix"

sinematografik çalışmanın oyuncunun mükemmel rollerini yerine getirdi. Film 2010 yılında çıktı ve onun ana karakterin eylemleri Viktor vardı Tsoi Alexander Bashirov Marina Smirnova, ve Peter Mamonov.

filmin ilk bölümünün derhal olayların bir spoyler içerdiğinden, mantıklı değil bu makalede filmlerin hikayesi açıklamaktadır. 1988 yılında yayımlanan aynı ilginç ve heyecan verici yanı sıra bir sinematografik eser "Needle" döndü TV projesi "İğne Remix", - Bir tek bir şey söz vardır.

bu film film hakkında Yorumlar da pozitiftir. Birçok kişi aktörlerin mükemmel performans, hem de yine ilginç bir arsa, çok dinamik ve hızla gelişen olayları kutlamak, böylece karakterler eğlenceli eylemleri izlemek için.

özetlemek gerekirse

Her tartışma bugün filmi olumlu eleştiriler makara vardır ve kendi TV'lerin ekranlarında iyi dinlenmesi isteyenler için dikkat değer çok ilginç bir filmdir. filmleri eğlenceli izlemek için bu nedenle bugün tartışılan filmi "Trainspotting" nin aktörleri ve diğer tüm konular sinematografik eserler mükemmel rollerini yerine getirdi. Güzel görünümü ve iyi bir ruh hali!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.