Gıda ve içecekYemek tarifleri

Adım Tarife göre bir adım: multivarka bir ördek nasıl pişirilir

Nasıl bir ördek pişirmeye o yumuşak, sulu döndü ve ihale böylece multivarka içinde? Bu soru etin tür çok düşkün temsil olanlar özel olarak ilgilenen, fakat liflerin sertliğinin pişirin korkar. Nitekim, ördek, uzun süre aksi takdirde olacak "lastik" pişirilmelidir. multivarka en az 60 dakika boyunca uygun bir modda arzu edilen et güveç. Önce Ama her şey.

pişirmek için nasıl multivarka bir ördek sebzeli

Gerekli malzemeler:

  • yenibahar siyah - 3 schepotochki;
  • ördeği (et bir sürü tercihen, döş veya uyluk almak) dondurulmuş - 500 g;
  • daha fazla taze soğan - 2 adet;.
  • maydanoz, dereotu - kiriş yarısı;
  • Büyük taze havuç - 1 adet;.
  • yeni patates büyük - 4-6 adet,.
  • tuzu küçük - ¾ tatlı kaşığı;
  • sarımsak büyük - 2 diş;
  • içme suyu süzülmüş - kendi takdirine bağlı olarak.

Etin işlenmesi

Eğer pişirmek önce multivarka ördek dikkatle ana madde işlemesi gerekir. Bunu yapmak için, kümes hayvanları (veya uyluk) bir meme bölümünü satın almalısınız, iyi kemik ve deride (Aksi yemeğin çok kalın olacaktır) temizlenmiş ve daha sonra küçük parçalar halinde kesilmiş, yıkanır.

Sebze işleme

nasıl hazırlanacağını anlamak için ördek multivarka doyurucu ve lezzetli, o kadar güzel kokulu et kombine edilecek ne yansıtmak için gereklidir. Bu sadece basit çanak ve uygun sebze kullanmaya karar verdi. Böylece, temizlenmesi ve genç yumrular, büyük havuç ve soğanı bir çift yıkamak için gereklidir. Sonra, onlar maydanoz ve dereotu ile orta büyüklükte pirzola gerekir.

multivarka bir ördek nasıl pişirilir: ısıl işlem

Böyle bir yemek yapmadan önce, mutfak cihazında pişirme et ve sebze anlamlı farklılık olduğunu hatırlamak emin olun. Ördek yaklaşık 60-70 dakika sürdürmek için gerekli ise, patates yarım saat sonra zaten yumuşak. Bu bağlamda, gerek birinci eti koymak multivarku. Bu tuz, karabiber ve herhangi bir baharat ile iyi bir lezzet olmalı ve ona su 1.5 içme bir bardak dökün gerekir. Bundan sonra, cihaz 30 dakika boyunca söndürme moduna alınmalıdır.

Belirtilen süre sona erdiğinde, açık multivarku, et parçalarını karıştırın, sonra onları rendelenmiş soğan, patates yumruları ve havuç dökün. Gerekirse, bulaşık başka tat kokulu baharat, hem de bir miktar su dolum olabilir. Daha sonra, zamanlayıcı cihaz, başka bir 30-40 dakika yüklemek istiyorum. tamamlanması üzerine et ve sebze karıştırılmalıdır, onları taze otlar ve rendelenmiş sarımsak ekleyin ve sonra plakları üzerine yayıldı.

Akşam yemeği için Doğru beslenme

sadece sıcak sebzeli multivarka içinde Yumuşak ve ihale ördek masaya servis. Zengin bir et suyu ile Böyle aromatik yemekler taze buğday ekmeği, baharatlı ketçap veya domates sosu ve salatalık, zeytin, soğan ve domates salatası sunmak önerilir. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.