Gıda ve içecekYemek tarifleri

Evde odun nasıl hazırlanır: adım Tarife göre bir adım

o gevrek, Ruddy ve çok lezzetli çıktı ki nasıl, evde yakacak odun hazırlamak için? Bu sorunun cevabı aşağıda size sunulacaktır. Tatlı oldukça hızlı ve kolay olduğu unutulmamalıdır. Ama gerçekten güzel ve çocuklarınızla memnun ortaya çıktı ki, yaratıcı hayal gücü ve ürünleri kızartma için çaba göstermelidir.

Evde odun nasıl hazırlanır: detaylı tarifi

tatlı Gerekli malzemeler:

  • Taze% 20 ekşi krema - 1 büyük kaşık;
  • buğday unu elenmiş - 2-3 yönlü cam ;
  • orta boy tavuk yumurtası - 2 adet;.
  • Kabartma tozu - küçük tutam (o söndürmek için gerekli değildir);
  • şeker - 20 g;
  • % 2 süt, taze - 2/3 kap;
  • Küçük iyotlu tuz - 1/4 küçük kaşık;
  • konyak veya votka - 2 kaşık (ve eklenemez);
  • toz haline getirilmiş şeker - herhangi bir sayıda (mamul tatlı toz için);
  • Rafine ayçiçek yağı - (kızartmak için) 2,5 bardak.

bazın hazırlanması

Önce odun nasıl hazırlanacağını evde, bir sert bir hamur yoğurun çok iyi olması gerekir. Bu şeker, süt ve tavuk yumurta ile taze% 20 krem bağlamak için gereklidir. Tüm ürünler homojen bir kütle oluşturmak üzere eritilir gibi bileşenler sürece müdahale etmesi Bahsedilen. Bundan sonra, karışım kabartma tozu ve un küçük bir tutam dökmek gerekir. Eğer tatlı ürünün daha özgün tadı gibi yalnızca votka veya konyak bazlı tatlı gereklidir ekleyin.

Evde odun nasıl hazırlanacağını anlamak için, böyle bir un çanak dikkatli karıştırma üsleri gerektirir bilmeli. Çeyrek saat yoğurmak arzu edilir. Bu süre zarfında, hamur, pürüzsüz yüzeyli, esnek ve serttir.

oluşturma süreci

temelleri bitmiş itibaren 1/4 kısmını kesip, sonra 3-4 mm'ye kadar bir katman kalınlığında önüne sermek. Daha sonra, tabaka gerekir güzel düzenleme olması, her biri dikdörtgen (iki 2 ve 7 santimetre) kesmek için gereklidir. hamurundaki ortasında Bunu yapmak için bir kesi yapmaya hazır olacak ve daha sonra bir ucunda birkaç kez itmek gerekir. Sonuç olarak, ağırşak bir tür almalısınız.

bisküvi pişirmek için nasıl yakacak kızarmış

tüm tatlı yarı mamul ürünler (örneğin, utyatnitsu) güçlü bir yangın derin kase koymak için hazır olacak sonra içine 1 ayçiçeği yağı fincan ve çok sıcak dökün. Ayrıca kaynayan yağın içine birkaç parça ile ele ve onları hemen bir kepçe kullanarak karıştırmak konulmalıdır. her tarafta usanmış odun, bir kevgir içinde atılmalıdır zaman yağ tahliye ve derin bir çanak içinde hareket etmek. Benzetme, bu kızarmış ve kalan tüm yarı mamul ürünler.

Nasıl tabloya uygulamak

Şimdi odun nasıl hazırlanacağını biliyorum. bir plaka üzerine kaydırarak ve üstüne pudra şekeri serpin gereken tüm miktarı kavurma sonra. Bitmiş tatlı sunmak için, konuklar tatlı sıcak çay ile birlikte olacağız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.