BilgisayarlarEkipman

Bir dizüstü bilgisayar veya akustik iyileştirmek için ucuz bir dizüstü bilgisayar için hoparlörleri seçme?

Sabit bir PC - Son yıllarda dizüstü ölçüde ağabeyi "kayma", büyük ölçüde, pazardaki konumunu güçlendirdi. Ama, taşınabilirlik ve kompakt olma ve dizüstü pil gücüyle çalışmak yeteneği dahil olmak üzere bir çok avantaj dizi rağmen birkaç dezavantajı vardır. Onları ve vasat davranır ve çok sık hiç Godea ses olmaz.

Kuşkusuz, bazı dizüstü üreticileri özel olarak müzik cihazlarını çalmak için tasarlanmış oldukça güçlü ve yüksek kaliteli dahili hoparlörler bu sorunu çözdük. Örneğin, ASUS N75s dizüstü bilgisayar veya dizüstü HP Envy 14, ses kalitesi "boom box" bazılarıyla rekabet edebilir. Ama dizüstü bilgisayarınızdan iyi ses elde etmek için çoğunlukla, o suretle en az birkaç kez sesini güçlendirmek, taşınabilir hoparlörler ekleyin tavsiye edilir. dizüstü hoparlörleri nasıl seçileceği hakkında bu makalede ele alınacak.

İlk kategori temsilcileri olarak, bu yüzden kompakt ve mobil çoğunlukla hantal ve olmamak kolayca niteliğine veya dizüstü bilgisayar ile kısa bir gezi sizinle alabilir taşınabilir hoparlörler, ve durağan hoparlörler, - Notebook hoparlörler kabaca iki kategoriye ayrılabilir . Modern dükkan raflarında üzerinde, örneğin başka seçenekler bulabilirsiniz, "monitör hoparlörler" - güçlü hoparlör, dahili doğrudan ekran gövdesi içine. Ama bu seçenek masaüstü PC yerine bir dizüstü bilgisayar için daha uygundur.

o defter konuşmacı olarak böyle şeyler söz konusu olduğunda, en sık mobil, taşınabilir hoparlörler ifade eder. Ses onlar aşabilir yerleşik hoparlörler zamanlarda laptop ve yapmayız yerlerde bir sürü ve kolayca bir dizüstü bilgisayar için bir torbaya sığar. Özellikle piyasada talebin 1015 dolar geçmeyen fiyat olan ucuz kompakt ses sistemi 2.0 vardır. üretim şirketlerinin bu segmentteki lider kurumlardan biridir «Defender» adlandırılabilir. şirket sütun «SPK-220» ve «SPK-530" dizüstü bilgisayarlar için özel olarak oluşturulan ve mükemmel ispat edilmiş Yapımcı, kullanıcılardan gelen olumlu geribildirim bir sürü aldı. (- 4 W bunların toplam kapasitesi) ve herhangi bir prize, aslında düşünmek veya çekmek için bir gezi ile pil gibi onları bağlanamaz sağlayacak bir USB portundan güç almaktadırlar Bu modeller iyi dinamikler ile donatılmıştır. Her iki seçenek bir hoparlör ses seviyesi kontrolünü ve «SPK-220" , ve aynı zamanda bir kulaklık jakı ile donatılmıştır.

şirketten sütunların başlıca rakipleri «Defender» şirketi «Microlab", özellikle «MD-520" modeli, gelen dizüstü hoparlörleri kabul edilebilir rakiplerinin biraz daha boyutunda. Feeds "520" modeli de USB girişi bulunuyor. Bu kapsamlı bir kontrolü vardır, ancak hiçbir kulaklık girişi yoktur.

aksesuar ve bilgisayarlar için çevre birimleri çeşitli üretmek için bilinen «Logitech» şirketi rakiplerinden gitti ve serbest dizüstü hoparlörleri elliden fazla dolara mal oldu. «Dizüstü Hoparlör Z205» denilen söz konusu modeli. Yüksek kaliteli ses ve sofistike tasarımı ek olarak, bu sürüm masaüstünüzde yerden tasarruf ederken, dizüstü bilgisayar ekranına doğrudan eklenebilir gerçeğiyle rakiplerinden farklıdır. Z205 üst paneldeki düğmeler aracılığıyla kontrol edilir ve yukarıdaki model olarak aynı şekilde desteklenmektedir - USB üzerinden. yanlışlıkla taşıma esnasında çizik yok sütunların yüzeyini yumuşatmak için, üretici, şık yumuşak durumda tamamlayacak karar verdi.

Yukarıda açıklanan düzenlemelere ek olarak, tekliflerin oldukça çok hala var, ama şu anda piyasada aslan payı bu modeller için tam da budur. Ayrıca bir dizüstü bilgisayar için hoparlörlerin seçim tam ses sadece sabit bir ses sistemi sağlayabilir anlaşılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.