Gıda ve içecekYemek tarifleri

Et suyu üzerine Çorbalar

Ne ilk ders olarak açılan et suyu için ev yapımı çorbalar, daha lezzetli olabilir! Sadece sıcak kokulu ve besleyici ısı, kaldırmak. İyi bir hostes mükemmel çorba ve Borş hazırlayacak, ama bu sıradan bir şey gibi görünüyor, bazen evlerine lütfen çok istekli ve elbise bir et suyu oldukça standart çorba değildir.

Pastırma ile Çorba ve peynir

Suyu kesinlikle herhangi kullanılabilir.

bu, erimiş bir kap içinde önceden domuz pastırması, 100 gram, soğan orta boy, 4 kereviz, havuç doğranmış aşağıdaki bileşenleri koymuştur kez büyük kabın alt tarafında, bir parça tereyağı koydu. Hep birlikte, 10 dakika kaynamaya, karıştırmaya unutmayın.

Patates 400 gram, bir küçük kabak (yarım saat için kaynamaya pişirmeden önce) bir tencere devre fasulye bir fincan göndermek için ayrılan sürenin sonunda. Suyu, kapağın bir buçuk fincan dökün ve hep birlikte yarım saat pişirin.

Daha sonra, daha önce lahana doğranmış 200 gram, birkaç domates, pirinç, tuz yarım fincan koyun, ve isteğe bağlı olarak bir 20 dakika daha baharatları ekleyin ve kaynatın. kadar pişirilir beş dakika çorba peynir 100 gram dökün.

herhangi sahibinin yetkisi altında olduğunu, bu tür bir et suyu üzerinde Çorbalar İtalyan mutfağı aittir, ancak hiçbir büyük anlaşma yoktur.

Sebze çorbası kabak bir et suyu üzerinde

Cook ait et suyu kemiğe et. Bitmiş bir elekten suyu ve geri ateşe koy sonra 1,5 saat, zamanı pişirme.

Kaynar et suyu içinde lahana yarım kilo doğra, dört değil çok büyük patates, kabak bir pound ve (sıradan pirinç kullanabilirsiniz) darı yarım bardak doldurmaktır. defne birkaç yaprakları koyun ve daha fazla pişirin. Fry soğan ve havuç ve çorbanın içine koymak, 15 dakika boyunca kaynatın ve ocağı kapatın. Çorba hazır! otlar ile serpin ve servis yapın.

shurpa

Bir shourpa veya lagman olarak et suyu için bu çorbalar Özbek yemekleri, ancak bizim vatandaşlar arasında oldukça popülerdir.

Büyük su ısıtıcısı ya da büyük bir kapta daha sonra, yaklaşık bir saat boyunca kaynatılır, kemik kuzu ve bütün soğan koymak büyük küpler halinde kesilmiş üç havuç, ekleme ve önceden ıslatılmış bezelye yarım bardak.

Şimdi zazharku hazırlamak gerekir. Bunu yapmak için, yağ koyun eti küpleri küçük bir miktar kesip tavaya göndermek, ona biraz bitkisel yağ ekleyin ve hafifçe kızarana kadar bekleyin. Soğan altın rengi alacak yerleştirirken, bir büyük doğranmış soğan ekleyin, kendisine üç dilimli domates ve ezilmiş sarımsak üç diş koydu. yaklaşık 10 dakika boyunca malzemeyi Fry ve ısı çıkarın.

Şu anda, et suyu ateşe duran dörde bölün, patates 800 gram koymak. Tuz, herhangi oryantal baharat ekleyin ve 10 dakika pişirin, sonra tava sebze zazharku dışarı yatıyordu. Sonra koyun çorba 20 dakika daha et suyu ve shourpa hazır.

Ev yapımı çorba "Panadel"

Kaynatın suyu sığır veya domuz eti. bir elekten bir hazır zorlanma ve tekrar ateşe koyun.

Sonra, dilimler ve yavru halinde kesmek, yarı beyaz somun al et suyu ekleyin. Ayrıca dilimlenmiş patates kiloluk Orada gönderin. Bundan sonra, suyu ve içeriği bir blender içine dökülmüş ve lapa açın. Yine bir tencereye dökün ve ateşe koyun.

İyi bitirin yumurta sarısı krem yarım fincan, yavaş yavaş karıştırarak, kaynama çorbasına bu dökün. Şimdi sıra tuz ve baharat ekleme zamanı geldi. Son olarak tereyağı çorba (50 gram), küçük bir parça koymak ve ince bir rende ile kıyılmış peynir 100 gram, dökün. O, çorba Firar vermedi Yani karıştırmaya gerektiğinde. Her kapta servis etmeden önce yeşillikleri ekleyin ve tost öneriyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.