FormasyonÖykü

"Modern Aile": aktörler ve karakterler

Komedi hikayeleri alışılmadık aileleri hakkında ve aralarındaki ilişki içinde hakim yıllardır devam popülerlik kazandı. Bu bariz kanıtı telenovela satın aldı başarıdır "Modern Family". 7 sezondur Aktörler seyircilere yetenekli oyun zevk. Onların karakterleri sonsuz mutlu ve üzgün, çatışma macera, düşmek ve birbirleri ile barış yapmak, aşık olup terk edilir. Kim ana ve ikincil karakterleri oynayan televizyon destan, gerçek yıldızı denebilir?

"Modern Aile": aktörler, serinin yaratılış hikayesi

21. yüzyılın seyirci görmek için ilginç teleistorii seçerek arsa serisinin üzerine daha da büyük bir yük getiriyor sır değil. Şimdi uzun vadede hiç kimse anne, baba ve çocuklardan oluşan bir çiftin oluşan ilişki "standart aile" gözlemlemek için umudu baştan çıkaracak. Bu gerçek hesap Steven Levitan ve alınır Christopher Lloyd, kimin senaryosu "Modern Family" dizisinde temeli oldu. Aktörler, olayla ilgili telenovela ve ilginç gerçekler tarihçesi eşsiz yazarları almak için çaba sonucunda, fanlar tarafından işgal birkaç yıldır boşuna değildir.

Gösterinin pilot bölümün 2009 yılında halka sunuldu, o seyircilerin alkışlarla karşılandı. Zaten birkaç ay sonra, televizyon projesi hızla popülerlik kazanıyor, resmen ikinci bir sezonu için yenilendi. Şu anda, "Modern Family" nin taraftarların zevk için, hediyeler 7 mevsim yayınladı. Bu planlı ve hikayeleri milyonlarca favori devam etti.

Gösterinin yaratıcıları ciddiye dizi ateş yaklaştı "Modern Family". merkez karakterleri oynamak olduğuna aktör, ciddi seçmelere yapıldı. Bazı aslen onaylı başrolü sanatçılar başkaları tarafından değiştirildi. Örneğin, Phil Dunphy Rob Hyubel oynayabilir ve Jay, aile reisinin görüntü, neredeyse Craig T. Nelson somutlaşan.

Serinin arsa

başlığından anlaşılacağı gibi, telenovela izleyicilere büyük bir aile öyküsü anlatılıyor. Daha doğrusu, bu sadece birbirlerine yakın aile bağları ile toplumun üç hücreleri ile ilgili. Pek izleyiciler kim olduğunu ve kim, sadece TV dizisi izlerken sorumlu başlatılır anlamak mümkün olacaktır "Modern Family". Aktörler akrabalar gibi görünüyorum, projenin yaratıcıları onurlandırmak gerekir.

İlk bakışta üç hücrelerinin çok modeli Claire'in ailesi, aktris Dzhuli Bouen gitti hangi anne rolüne görünüyor. Evde genç kadın bir eş ve parlak bir kişilik, her biri üç çocuğu var. Tamamen farklı bakışlar aile azalan yıl tek başına bir oğlu yükselterek, boğucu Kolombiyalı aşık başarmış, Claire babası yarattı. Son olarak, evlat edinme kızı yükseltir gösteri ve sıradışı çift vardır.

seyirci sıkılmış pembe dizi olsun izin vermez serisi için seriden kahramanı değişikliklerin Görüntü ve karakter "Modern Family". Bu yaklaşıma Aktörler sayesinde kendi karakterlerini ortaya maksimize edebiliyoruz.

Dzhey Pritchett Kimdir

Rol "patrik" büyük aile Jay Pritchett dalgalanmalar sonrasında uzun yaratıcıları Ed O Neill önerilmiştir. Bu adam onun görevi, hem de seri "Modern Family" (aktörler tamamen rolleri uymak) diğer yıldızlarla yaptı. Jay yaşam boyu tutma muhafazakar görüşleri, birlikte küçük bir sermaye koymak sağladı hangi sıkı çalışma ile karakterize, dikkat çekmek için hoşlanmadı.

"Patrik" Hayat gizemli yanan güzelliği ile görüşmesinin ardından altüst edildi. O genç Kolombiyalı adında Gloria tek anne, bir genç oğlu var idi. Düğünden sonra, yeni eşi ve oğlu yaşamını yolu radikal değişiklikler yapılmıştır sonuçla, Jay'in evinde yaşıyordu. Bu kişinin kendi çocukları ile ciddi sorunlar bulunmaktadır. Örneğin, oğlunun Mitchell kendini homoseksüel ilan ederek bir erkekle hayatlarını inşa etmeye çalışıyor olmasından memnun oldu. Jay da son insan izlenimi verir kocasının kızı Claire sevmez. Yine de, babası kendi yardımına koşmaya her an hazır çocuklarını seviyor.

onlar geldi "Modern Family" den önce TV dizisinde rol aldı İnsanlar, çoğu durumda, aktörler bu projeye ünlü sayesinde olmuştur, kamuya tanıdık değildi. istisnalar sayısı şimdiden birçok unutulmaz roller önce oynadığı Ed O Neill, düşer. Örneğin, "Jay" pembe dizi "Çocuklar Evli" görülebilir.

Jay Pritchett'in eşi

Tabii ki, televizyon destan fanlar bir kişiye bir yıldız alamaz, üst düzey Pritchett yaptığı azalan yıllarda başını kaybetmek zorunda Kolombiyalı Gloria imajını, somutlaşan. Bu halka ilginç, hem de tüm diğer serilerde merkezi karakterleri oynayan "Modern Family" atıldı. Sofya Vengara - aktris cinsel Gloria imajını somutlaştırmak için. Star'ın kariyeri bir üst modeli çalışmasıyla başlamıştır. Bunu kan "Büyük Trouble", "Blood" gibi filmlerde görülebilir. Sofya da TV programı "Entourage", "Simpsonlar rol aldı."

Glory küçük Kolombiyalı köyünde doğdu, fakat kişisel koşullar Devletleri'ne hareket etmek zorladı. Jay ile Evlilik sevgi Woman verildi, yaş farkı karıştırmamaya kesinlikle gereklidir. Gloria de oğlunu Manny, kocamı tanışmadan önce o yalnız çalışmış terbiye sever.

Jay Pritchett'in evlatlığı

Rico Rodriguez adıyla genç adam tarafından oynanan Manny harika rolü. O kelimenin tam anlamıyla milyonlarca izleyiciye büyüledi TV dizisi "Modern Family" döküm ve karakterleri görünümünü önce kamuoyuna bilinmiyordu. birçok yönden kahraman Riko Menni umutsuz ve tutkulu, bazen çok inatçı ve acil bir anne gibidir. üvey babası güzel bir ilişkimiz vardı ile, o, her zaman adama yardım etmeye hazır, kendi oğlu olarak onu alır.

Manny sık sık yaşanan komik durumlarda, bu yüzden çok seyirci tarafından sevilir. Örneğin, bir ergen birkaç yıl içinde yaptığı üst düzey bir kız karşılamak için sunabilmektedir.

Dzhuli Bouen ve onun karakteri

Daha önce bahsedildiği gibi, Kler DANFI İlk evliliğinden Sn Pritchett kendi kızı vardır. Bu karakteri oynamak televizyon yayın destan yanı sıra diğer birçok TV programında yıldız işaretli "Modern Aile" döküm açıklanan hemen sonra dişi yıldızdı. Dzhuli Bouen da resimlerinin "Kayıp", "ER" görülebilir "Boston Legal".

Çoğu zaman aile bakımı karaktere verilen. Claire genç yaşta evlendi, o 16 yıldır kocası Phil ile birlikte yaşıyor. Genç kadın kocam büyük bir çocuk olarak görüyor babası ile birlikte alamadım bu biraz üzülmüştü. Ama kardeşi Mitchell ile Claire mükemmel ilişki, eşcinsel aileye hakkını korur.

Kim Claire'in kocası oynar

çift Dunphy üç çocuk - iki kızı ve bir oğlu. Maalesef Claire, o ve kocası tek bir yavru ebeveynlik tarzı sopa mümkün değildir. kocası demokratik davranmaya çalışır nerede olduğunu sıkı olmaya çalışır. Phil Dunphy serisi "Modern Family" nin döküm geri kalanı popülaritesini taslak zorundadır gibi Ty Burell, oynar.

Burelli fanlar üzerinde filmi "Dawn of the Dead", "Kara Şahin Düştü hayran mümkün olacak." "Modern Family" diye harika bir yetişkin çocukları oynar.

çocuk Claire

Haley - kimin görüntü kızı Claire, bir tomurcuklanma aktris Sarah Hyland oluşturur. Kız yaşına tipik sorunlar hakkında endişe. -Bu Benim için yararsız, kötü giyimli, çirkin görünüyor. Haley sık sık onun küçük onu oynamayı seviyor kardeşi Alex, yukarı katmayan ve annesi ile kızı ile çatışmalarda.

Öte yandan, Ariel Winter tarafından oynanan Haley biraz saçma, o zaman Alex, aşırı zeki edin. çocuk geriye diğer aile üyeleri, kapalı artan ağabeyim ve kız kardeşi ile vakit geçirmek konusunda isteksiz söyledi. Claire Oğlu - Lyuk DANFI - kesinlikle kardeş gibi görünmüyor. Böyle merak, haşarılığa, kuvvet olarak nitelikleri ile karakterize edilir. Luke babası ile iyi geçinir, ama kardeş Alex tahammül edemez. Boy Nolan Gould oynar.

En sıradışı aile

içtenlikle geleneksel aile vakıfları sadece iman İzleyiciler TV projesi "Modern Family", aktörler ve roller onları şok olabilir gibi olmayabilir. Bu toplumun geleneksel olmayan birimin üyelerinin özellikle doğrudur. Dzhessi Fergyusonu Mitchell'in oğlu Jay görev verdi. Sessiz bir genç adam, standart dışı yönelim onun hoşnutsuz babası ile yakınlaşma isteyen tüm güçler olduğunu. İzleyiciler popüler bir sitcom "Sınıf" adlı aktör ve Richie Welch hatırlanacak olabilir.

Erik Stounstrit ortağı Cameron Mitchell oynuyor. filmi "Amerikan ailesinin" diğer aktörlerin gibi o kahraman, karakter onun gibi biraz imajını somutlaştırmak zorundadır. Eric bazen biraz öfkelisin karakter oynamak için zor ve çocukça olur kabul ediyor. Cameron Mitchell içten sevgi bağlar, ancak karakterlerin farklılık genellikle kavga nedeni ile. alışılmamış çift yükseltmek kız çekerken durum ağırlaştırılmış edildi.

Dizi hakkında yorumlar

Tabii ki, sadece TV dizisi "Modern Family" olumlu tepkiler aldık. Aktörler, esas karakterlerin belirli eylemleri ile ilişkili eleştiri, seyirci görünüşte yanlış, konuşmasında olumsuz açıklamalara alışmış. Halkın çoğu radikal üyeleri de gündelik hayatları seride ayrıntılı olarak açıklanmaktadır ailelerinden biri, alışılmamış olmasından öfke duyuyor.

Yedi mevsim zaten vardır, milyonlarca hayranı kazandı diziyi seyretmek izleyin veya olmasın? Her izleyici bu soruya kendiniz cevap verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.