GüzellikCilt bakımı

Epilasyon için Krem: yorumlar. epilasyon bikini bölgesi için en iyi krem nedir?

Her kadın mükemmel bakmak istiyor. Başarmak mükemmellik gençleşmek için kozmetik ürün kullanmak ve vücudun çeşitli yerlerinde istenmeyen bitki örtüsünü kaldırmak için belirli kremler kullanarak, özel diyetler ile elde edilebilir. Gençler kurtulmak bacaklar, saç eller ve vücudun diğer bölgelerinde, ancak ana nokta bikini alanıdır. Bir satın almaya karar epilasyon için krem, çeşitli gençlik forumlarda okunabilir iyi nasıl gözden geçirmektedir.

samimi bir yerde saç kaldırılması sebebi

Her modern kız kalıcı saç kaldırır bikini bölgesinde. Bu bir moda trendi, aynı zamanda hijyenik zorunluluk değil, sadece bu. Bu konumda Epilasyon saç birikebilir bakterileri önler. Bu, pek çok gereksiz sorunlardan kurtarır.

mayolu çeşitli, bikini özellikle birçok genç bayanlar dikkat çekmek. Bu ürünü satın alarak, kendi mahrem bölge saç tutamları yaptığında görülür külot, hoş değil gibi mükemmel bakmak gerekir. samimi bir yer örtüsü tabakası ile kaplıdır ise Seksi kızın hayatı da, teste tabi. Her adam onun seks yapmak istiyor. Bir kadın bakmaya başlar ve epilasyon için kremler Bir zaman gelir. Ya internetten iyi öğrenir ya da kız arkadaşlarının tavsiyesi üzerine satın.

şekillerde çeşitli kasık saç kaldırmak için

bikini bölgesinde saç kurtulun farklı yöntem olabilir. En yaygın şunlardır:

  • mekanik bir yöntem;
  • kimyasal;
  • lazer.

Genç kişi o daha sever bertaraf yöntemini seçer.

bir jilet kullanılarak, saç sadece üst tabaka, çıkarılabilir ve ampul içinde olduğu gibi kalır. Bu yöntem en acısız ve basittir. Bir nemlendirici filmiyle Bir defalık makinesi durumda en iyi yardımcıları olacaktır. Yeniden kullanılabilir ürünler enfeksiyon taşıyabilir ve bir kerelik makine defalarca kullanırsanız, kırmızı döküntü şeklinde, deride tahrişe neden olabilir. Kıl tıraş ikinci gününde görünür.

En popüler ve yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri tüy dökücü kremler kullanılmasıdır. satıcı ile Poobschyatsya, sen öğrenebilirsiniz iyidir krem epilasyon bikini bölgesi için.

Böyle araçlarının kullanılması oldukça basittir. krem, kafa derisi üzerinde kalın bir tabaka halinde yayılır ve belirli bir süre bekleyin. Özel spatula saçlı birlikte aracını kaldırmak için.

Depilasyon için kremler çalışma prensibi

Depilatuvarlar aşağıdaki ilkesine göre çalışmaktadır:

  • vasıtasıyla dahil kimyasal elementler, saç yumuşatır çözündürüldü kreatin;
  • Bu maddeler, saç ampulün dış kısmı çıkarılır ve sağlam kalır edilir.

Bu yöntemin avantajı hiçbir kesik veya yaralarla pürüzsüz cilt. Muhafazakarlar tarafından mukoza yanında bunları kullanamaz olması yer almaktadır.

kremler çeşitliliği mahrem yerlerinde saç kaldırmak için

Eğer samimi bölgede tüylerinizi bir araç satın alırsanız, bunun sadece bikini bölgesinde içindir işaretine dikkat etmek gereklidir. Nemlendiriciler kremler daha yumuşak ve daha koruyucu bulunmaktadır. Birçok üretici bitkisel özler, bitkisel yağlar, vitaminler ve samimi cilalama krem yararlı öğeleri ekleyebilirsiniz. Ne onun bileşimini okuyarak öğrenebilirsiniz iyi üründür. Tüy dökücü cilt üzerinde olumlu bir etkisi, cildi nemlendirir ve iltihap çıkarmadan vardır.

kozmetik ürünlerinin Bol çeşit bugün piyasada çeşitli çevrimiçi mağazalara ve ürünleri satın alınabilir. üreten ülkelerde bunları ayırt ve bileşim içinde farklı bileşenlerin maliyeti. Popüler markalar Kadife, Veet, Cliven ve Eveline vardır. satın almadan önce, hakkında okumak tüy dökücü krem değerlendirme. Daha iyi siz karar sadece kendiniz ne deneyebilirsiniz.

En iyi tüy dökücü kremler listesi

Ve siz kendiniz karar daha iyi epilasyon için kremler olan ancak kadın forumlarında sayısız değerlendirmeleri okuduktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz.

Herkes reklam en satılamaz mal markalı ürünlere dönüşmesini olduğunu bilir. O Rus ve küresel pazarlarda marka Veet en popüler yaptı. şirket prosedüründen sonra epilasyon ve cilt bakımı için devasa bir ürün yelpazesi sunmaktadır. duşta hassas cilt ve epilasyon için kullanılan ürünler vardır. en çok satan ürün bikini bölgesinde epilasyon için kullanılan bir set. Bu plaj sezonu için vücudunuzu hazırlamak için kısa bir süre için kız yardımcı olur. Kit, E vitamini, aloe ve özel bir bıçak ile bir krem içerir. ürünün uygulanmasından sonra, deri yumuşak ve pürüzsüz hale gelir. daha iyi ve daha dikkatli bir ustura yerine, kadınların cildi etkilediğini balmumu bu üreticinin de vardır. Ancak bu ürünlerin kullanımı irritasyon ve kuruluk olabilir sonra bir sorun vardır.

ürünler, marka Cliven karışık incelemelerinde. cilt olumlu ve hoş bir koku için bu şirketi depilasyonu. Uygulandıktan sonra cilt yumuşak ve ipeksi hale gelir. Sert ve kalın kıllar bu ürünleri ortadan kaldırmak mümkün olmayacaktır. O krem akışını artırarak, bol tabakası uygulanır.

Üretici - şirket "Trimeks" - Depilasyon için harika bir krem yarattı. Yorumlar, firmanın daha iyi ne ürün birçok kadın forumlarda bulunabilir. Çizgi Kadife marka ürünler en ucuz biridir, ancak yüksek kaliteli ürünler vardır, pahalı firmalardan farklı değildir. Bu fonlar cilt üzerinde olumlu bir etkiye sahip ve tahrişe neden olmaz. Ürünü kullandıktan sonra hiçbir pullanma, kızarıklık ve saç siyah güdükleri olduğunu. Kadife marka geniş ürün yelpazesi arasında bikini bölgesi ve yumuşatıcılar için hassas ciltler, nemlendirici, için kremler bulunabilir. Bunlar dikkatle hareket, ancak vücut üzerinde kısa bir süre tutmak veya yanacakmıyım. Bu ürünler bile en kalın saç başa.

mahrem bölgesinde epilasyon ürünlerinin doğru seçim

satın alma ve bu kurallara uyması depilatuvarlar gelmiş kullanmadan önce:

  • Bu aracı edinme, amaçlanan vücudun hangi bölümünün de okuma yazma;
  • raf ömrü de özel önem, gecikmiş krem bir sürü sorun getirmek;
  • dikkatle mevcut yumuşatıcı ve cilt bileşen (aloe vera) nemlendirici olmalıdır, malların bileşimi kontrol etmek;
  • üretim maliyeti, bir ürünü seçerek çok ucuz veya pahalı kremler satın olmadığında da önemlidir;
  • ambalaj üzerinde tüm adresleri, telefon numaraları ve üretici hakkında diğer yasal bilgileri içermelidir.

Bu kuralları takip ederek, daha iyi ve bu markanın ürünleri satın alınabilir hangi epilasyon bikini için neyi krem bilecektir.

bikini ağda prosedürün hazırlanması

Alerjik reaksiyon olasılığı için bir test yapmak için önceden gerekir. Cildin küçük bir alan üzerinde küçük bir krem uygulayın ve bir kaç dakika tutun sonradan ılık suyla yıkamak gerekir. Gün boyunca hiçbir kızarıklık ve tahriş varsa, güvenle kullanılabilir.

sadece kuru ve temiz cilde uygulayınız. Cildin üretim alanının hakkını kapsayan talimatlarda belirtilen süre bekleyin. pakette özel spongiole veya spatula mevcut kalıntıları temizleyin. Uygulamadan sonra, bir duş alın. kesinlikle ambalaj üzerinde yazılı önerileri uygulayın, ve başarılı olacaktır. Bir kaç gün içinde yumuşak kese kullanabilirsiniz. O gözenekleri temizlemek ve kıl dönmelerini engeller. Tabii ki, kendi deneyim ve doğru ürünleri seçmenize yardımcı olacaktır, ancak epilasyon daha iyi yorumlar alışveriş için bir krem de isteyecektir.

Bu ürünlerin Kullanıcılardan gelen yorumlar

Birçok forumlarında değerlendirmeleri okumak, kesin bir cevap gelmesini zordur, daha iyi mahrem alanların Depilasyon için neler krem. Kadınlar bu ürünlerin çok çeşitli dan kendiniz için doğru aracı seçmek zor, görüşleri çok farklı, her zaman belli olmaz. Ne epilasyon için en iyi krem yalnız kendiniz için her kıza karar vermelidir olduğunu.

saç oldukça sert bir yapıya sahip Yaşlı kadın, kendi görüşünü ifade, epilasyon için bir krem hakkında yorum yazmak. Deneme yanılma yoluyla, onlar gibi krem sadece vardır. birçok güzellik dükkan ziyaret eden bayanlar tek marka durdurun. Kadife - Bir ucuzdur marka, ama oldukça yüksek kaliteli ürünler. istedikleri bikini bölgesinde epilasyon için kremi. deride uzun vadeli fonları tutarak, ilk kez bir jilet çıkarmak için bile zordu saç, solmaya.

Epilasyon için Ürünler - Modern kadının en iyi seçimdir

Yukarıdaki toplarsak, en iyi yolu istenmeyen bitki örtüsünün kurtulmak için olduğu sonucuna varabiliriz - krem formu anlamına gelir. Hep epilasyon kremi yorumlarıyla ilgili yazabilir. iyi ne her kadının kendi karar verecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.