ÇirkinlikIç mimari

Iç Kuvars taşı

Sadece bir on yıl ve bir buçuk yapay taş kaplama malzemeleri arasında bu görülmemiş popülerlik bulduğu şaşırtıcı. Bu eşsiz özelliklerini borçludur.

Yani, onun güzelliği için değerli yapay taş, agresif faktörlerin ve eşsiz hijyen bir dizi etkilerine direnç için "yangın halinde" Özellikle güç ve yüksek yönetilebilirliğinin doğal taş, güzelliği ile rekabet edebilir. Bütün bu yapay taş özel evlerde ve kamu kurumlarının iç ve dış dekorasyon için vazgeçilmez bir malzemedir yapar. mutfak ve banyo için ondan en çok talep ürünleri.

Biz ifadesini (profesyonel ortamda "akrilik aglomera" olarak) "akrilik taş" duymak alışkın ama gündelik hayat kuvars taşı (kuvars aglomera) 'de daha az yararlıdır.

kuvarsit iç akrilik taş aşağı değildir. Akrilik taş daha yapay göründüğü kadar klasik iç gelince Ancak, kuvars en iyi seçenektir. Kuvarsit yaygın mutfak ve banyolar, pencere eşikleri bar masaları, mutfak tezgahı, sıhhi tesisat üretiminde kullanılmaktadır. Buna ek olarak, kuvars mükemmel bir zemin kaplaması olduğunu.

iç uygulama alanları oldukça geniştir. Kuvars taş evye bir malzeme olarak mükemmeldir. Zaten metal pullar yaşlanma farklı olarak, kuvars, kurutuldu su damlacıklarının görülemez ve musluğun püskürtme rahatsız edici gürültü üretmez. Sen lavabo ve tezgah birleştiren tek bir birim oluşturabilir. Şık görünümüne ek olarak, bu tür bir topluluk mükemmel kalitede özellikleri ve zevk içinde dönüş çanak sıkıntılar olacaktır.

Kuvars taş genellikle pencere eşikleri üretimi için kullanılır. Evde bu ürünü yükleyerek, onun gücü, dayanıklılık sürpriz ve her zaman taze bir görünüm olacaktır.

Ayrı bir tema - duvarları kaplayan ve zemin kuvars malzeme kullanılarak döşeme. Bu tasarım, her zaman zarif ve avantajlı görünüyor. geniş renk paleti sayesinde, çizimler ve tasarımcı fantezileri gerçekleştirilmesi için herhangi bir kombinasyonu seçebilirsiniz.

Eşit popüler şömineler, kuvars taşı ile kaplı. tek sınırlama, aksi takdirde herhangi bir karmaşıklığı ve formun şömine oluşturabilir, ateşle doğrudan temas bölgesidir.

özel pigmentler ilave edilerek elde edilir kuvars malzeme, birçok renkler vardır. Bu nedenle, belirli bir iç için uygun seçeneği seçmek zor değildir. Bu nedenle% 93 doğal kuvars, kuvars parçacıkları yapıştırmak için kullanılan ve yüksek mukavemetli kaya veren bir sentetik reçine, geri kalan% 7 kuvarsit.

Kuvarsit esas olarak doğal taş neredeyse tam bir benzerlik veren doğal maddeler, oluşmaktadır. Bu durumda, kuvars taşı çok daha ucuz ve daha pratik doğasıdır. Bu maliyetler ve olumsuz sonuçları empoze olmadan iç sağlamlığa vermek isteyenler için en iyi seçenektir.

Sonuç olarak, kuvars taşı böyle dairenizde gibi bir vurgu ve iç dekorasyon olabileceği unutulmamalıdır - ve tatil evi, saunalar, çardaklar veya bütün barbekü alanı - - uzun ömürlü ve çevre dostu malzeme olurken onu oturma odasına veya banyo veya sundurma olmak . Bu iç dekorasyon alanında yeni çözümler için arayanlar için en uygun seçenektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.