GüzellikCilt bakımı

Kilo kaybından sonra cildin sarkmasını - ne yapmalı? Egzersiz, deri, masaj için beslenme

Son yıllarda bu "sırayla rakamları muhafaza" ve "kilo kaybı" kavramını birleştirmek moda haline geldi. tüm kilo verin. Ancak, orada ciddi ciddi durumlar kilo vermek gerekir. Bir kişinin Aşırı beslenmeden ya da başka nedenlerle kilo aştı önemli ölçüde ettiyse, tabii ki, kilo kaybı gereklidir olacaktır.

hızlı kilo vermek herkesi ilgilendiren bir konu

ağırlık o kadar büyüktü azaltmak ise, cildin sarkmasını hoş olmayan bir görüntü var sürecinin sonunda genellikle. Bu nasıl olabilir?

kilo kaybından sonra cildin sarkmasını - numaralı sorunu. Böyle bir rakam çağırmak amacıyla verilen Çünkü çok zordur.

Şu anda, hemen hemen her kadın kilo nasıl bilir, doğru nedir ve ne değildir. Bu nedenle, özenle gerçekten kilo vermek isteyenler, dava için alınan. Ve uzun zamandır beklenen sonucu. Denge doğru numarayı gösterdi. kilo kaybından sonra sarkmış cilt - Ama sorun, bir sonraki daha da karmaşık birinci, daha geldi.

Ne yapmalı? Tavsiye için arkadaşlarıyla gelirsek sarkma cilt sıkılaştırmak için nasıl farklı şekillerde deneyebilirsiniz. Sonuç mutlu değilse Ama, vücut düz gevşeklik kaplı, onun sıkılaştırmanın doğru yöntemlerle düşünmek gerekir.

fazla derinin nedenleri

kilo kaybından sonra cildin sarkmasını nasıl ki olabilir? Ne yapmalı? Bunlar sorunla karşı karşıya herkes tarafından sorulan sorulardır.

Bir kadın genç Tabii ki, eğer, kilolu olma sonra cilt sarkık hale 5-10 kilogram sıfırlandıktan sonra, kritik değildir. O hızla gerekli tonu kazanmak ve çizgi figür haline gelir. Genç değişim süreçleri oldukça hızlı bir şekilde meydana insanlar, bu nedenle kg yakında ve hızla terk ve sağlık ve vücut görünümü için sonuçları değil. kırk ve üzeri arasındaki orta yaşlı kadınlar, kilo verme çok zor bir görev verilir. metabolizma yağ en sorunlu bölgelere bırakılan ve son derece zor oradan tekme edilir yavaşlatır.

görünüm ve sağlık için olumsuz sonuçlar veremez, normal seyrinde ve süreci hızlandırmak amacıyla, konuyu zorlamak için ve gelişmiş zayıflama önlemlere başvurmadan neden birçok budur. Bunun sonucu genellikle deri fazlalığı olmasıdır. vücut üzerinde kırışıklıklar vardır. Ne sıklıkla diyetler doku dehidratasyon ve deri altı yağ tabakasının kaybı meydana gelir.

Aslında kilo kaybı, özellikle öz-düşünce-out için, vücut normal aktivite maddeleri için gerekli bir çok kaybetmesidir. Aralarında sadece cilde gerekli sıkılığını ve elastikiyetini tutmaya yardımcı olanlar vardır. Ayrıca orantısız ve yanlış düzenlenmiş fiziksel aktiviteler etkiler. Bu yöntemlerin sonucu ve haline pervasız fazla deri.

Bu en sık karın, uyluk ve kollarda gibi durumlarda görülür. İnsan derisi oldukça yumuşak ve gerekirse mükemmel gergin olduğunu. Ama ne yazık ki ters süreç onu çok zor verilir, bazen de özel önlemler kullanmadan mümkün değildir.

tavsiyeler

kilo kaybından sonra cildin sarkmasını oluşmuş ise, düzeltici önlemler almalıdır. tabii ki, kilo kaybı süreci sırasında akıntı olmaması için en iyisidir rağmen. Hepimizin Herhangi bir sorun, sağlık dahil olduğunu bildiğimiz için, sonuçlarını tedavi etmek daha önlemek için çok daha kolaydır.

cilt kilo kaybından sonra gevşek hale gelmemesi Yani, bir kaç basit kuralları takip etmek gerekir:

1. Birçok kilograma hızlı ve doğrudan kilo vermek gerekli değildir. Bu sağlığa son derece zararlıdır ve sarkık cilt haline emin. Ortalama kilo kaybı haftada yarım kilogram fazla izin verilir. kilo kaybetme sürecinde 2. diyete uyum, vitamin ve mineral takviyeleri almak en dengeli besin içeriğine sahip bir diyet seçmek gerekir. Ve bir gün fazla iki litre dahilinde, su veya başka bir sıvıya bol içmeyi unutmayın. kırk sıvı alımı çok yerinde kadınlar günün ilk üçte birlik odaklanmalıdır. Geceleri Yapmaya değer değildir. Aksi takdirde hiçbir şekilde kapağın elastikiyet katkıda bulunan, şişme olacaktır ve diğer taraftan, gevşek deri görünür.
3. cildi beslemek için ilave araçlar kullanmak da gerekmektedir. Sarar, saunalar, besleyici maskeler kullanarak. Bütün bunlar cilt ve deri altı yağ dengesini tutmaya yardımcı olacaktır.
4. Ve makul bir yaş ve kuvvetler egzersiz almak için emin olun. Çok iyi uyum yüzme, yürüyüş, top oyunları, sabah ve öğleden sonra egzersiz.

Zaman önleme cevapsız ve kilo kaybı sonrasında gevşek cildi çıktı Ama eğer özel yöntemlerin etkileri kurtulmak zorundayız. Nasıl hareket etmelidir? Şimdi anlayacaktır.

kilo kaybından sonra cildin sarkmasını. Ne yapmalı?

kilo kilo kaybı sürecinde azaldığı takdirde kilogram çok sayıda değil, masaj kullanmak mümkündür, vücut sarar. Su altı masajı çok iyi. Vücut suya batırılır zaman vücutta aynı zamanda suyun iç tabakasında sadece, hareketleri masaj yapmak. Bu güvenle ve yavaşça cilt daha elastik ve esnek hale getirmek için yardımcı olacaktır.

Güzellik salonları mezoterapi sunuyoruz. Yani, elementler yumuşatma cilt doyurmak yardımcı olacak cilt pull-up malzemesi altında enjeksiyon bağlantı noktasıdır. Böyle oturumları genellikle yaklaşık beş ya da altı küçük gerektirir. Ama bazı Bayanlar enjeksiyonlar ve sonraki minör çürükler rahatsızlığını kabul etmiyoruz. Özellikle iç önkollarındaki, ellerde deri sarkma varsa Ama, geçici kusur görmezden gerektiğini mümkündür.

vakum masaj

Ayrıca yardımcı olabilir masaj emilmesidir. Cilt bu durumda masaj vakum etkisi altında çekilir, hızlı bir şekilde sağlam ve gergin hale gelir. bunu yapmak zordur tek yer - yüzünde sarkma cilt almaktadır. Tri Lipo Gövde, kasların kasılmasını etkilediği ve ayrıca cildi sıkılaştırmak radyo frekansları etkisinin yöntemi vardır uygulanacaktır. Bu işlem ağrısızdır ve ona yüz için çok önemli vücut üzerinde hiçbir iz bırakır.

sauna

Aynı zamanda bir kızılötesi sauna başvurmak değer. Aynı zamanda kilo kaybı sonuçları tasfiyesi yardımcı ve kilo kaybı sürecinde önleyici bir tedbir olarak edecektir. Bu umutsuzca selülit ile mücadele edenler tarafından kullanılır. Tabii ki, biz geleneksel sauna pes etmemelidir.

banyo

Banyo su dengesinin deri, doyma buhar bileşimi ve düzeltilmesi için genel olarak kullanışlı. Bundan başka, aynı zamanda zayıflama katkıda gövdenin, dehidrasyonunu neden olmadan vücut ter büyük miktarda, gelen buhar. Ama sağlık kısıtlamaları bir devlet yoktur. kalp hastalığının varlığı, bu tip bir yöntemde, kan damarları çok dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca adet sırasında ve iltihaplı kadın hastalıklarının tedavisinde banyoları ve saunalar ziyarete yasaktır.

sarar

Ayrıca bağımsız dürüm gerçekleştirebilirsiniz. a - Onlar bal, hardal, çikolata ve biber ile yapılabilir sıcak sargı. Soğuk için yosun çamur, kir, yağ ile tedavileri içerir.

Sadece, bir vücut parçası koymak streç film ile buraları sarın ve sıcak bir battaniye kendinizi sarmak gerekiyor. Bu nedenle tüm ılık su ile ciltten durulanır sonra birkaç dakika (30-40), tutun. Bu prosedürler açıkça doğumdan sonra gevşek cilt ortaya kadınlar için uygun değildir. tür önlemlerin kısa bir süre sorunun keşif ve ilk süre sonra genç bir anne hala meme bebeğinizi besliyor olmalı alın ve o yeterince zayıflamış edilmiştir. Bu nedenle, böyle bir durumda son derece sualtı masajı önerilir. Bu banyosunda veya havuza ziyareti sırasında tamamen yapılabilir, yani emziren annelere yasak değildir.

gıda

Ayrıca, iyi bir beslenme ile ilgili unutmayın bile diyet bile. Vitamin ve mineral açısından zengin yiyecekleri almak için emin olun. Bu kilo kaybını önlemek ve hızlı bir iyileşme için gerekli besin ve kilo kaybı etkileri eksikliği ile vücuda nüfuz etmesini sağlamak yardımcı olmayacaktır.

C vitamini, B, potasyum içeren sebze açısından zengin Narenciye, çilek, aynı zamanda, su-lipit dengesinin geri kazanımını etkileyen bağışıklık sistemi geliştirmek cilt esnek olmaya yardımcı olur. Yulaf Kabuğu, karaciğer de vitamin açısından zengin olan yemekler, sinir sistemi için gereklidir. Sonuçta, vücudun durumunu düzenleyen ve tonunu geliştirir.

Et, balık, fasulye protein bir sürü içerir. Ve hücreler için bu "yapı malzemesi".
Süt ürünleri cilt kendisi, yapısının ve tonu çok önemlidir vitamini PP, hücreleri sulanacak. Bu süt, peynir ve süt ürünleri. Ayrıca, E vitamini, gençlik sözde vitamini içerir. Bu kozmetik yaşlanma önleyici maddelerin üretimi için kullanılır.

beden eğitimi

Ve tabii ki, yararları hakkında unutma asla egzersiz. Güzel bir cilt sesi kadar kasları güçlendirmek yardımcı olacaktır. Sorun karın derisi ile ise basın için Egzersizler gerekecektir. Bu tükenme salıncak basına gerekli değildir. Sadece farklı yönlere derin gövdesini alabilir.

gövde daire boyunca Kaslar sıkın ve cildi çeker. Ayrıca yamaçları yapabilir ve oturma pozisyonunda olabilir. iyi egzersiz "makas" dir ayak ve ellerde cilt çekin. Onlar da, bu alanlarda farklı kas gruplarını dahil etmek farklı yönlere yapılabilir. çift çene oluşumu ise baş ve boyun derin dairesel dönüşünü uygun. Çömelme, yürüyüş ve tüm vücut tonlama kas tonu için çok faydalı olduğunu ve aslında cilt güçlendirmek oksijen ile doyurulması için küçük bir yardım koşu.

Yüz Egzersizleri

Orada egzersizleri, yüz için sarkma ve sarkma izleri eğer. En etkili - bir masaj türüdür. Ama oldukça kelimenin olağan anlamıyla. yüz ifadeleri ile masaj yapın. Sen en korkunç ve düşünülemez yüzleri inşa edebilirsiniz, yüz kasları güçlendirmek ve cildi sıkılaştırmak edecektir. Yüz ifadeleri ağız ve gözlerde alanında güçlendirilmelidir. Yoğun yanıp sönüyor, şaşı ve maksimum göz açıklığı. Ağız benzer hareketler yapabilir. Ve ağız kalemle alıp aktif farklı yönlere dudaklarını taşıyabilirsiniz. Yani yanak ve ağız ve burun çevresinde kasları eğitim verecek. cilt pürüzsüz ve böylece daha genç hale edilir. De, düz yüz masajı da yüzey okşayarak okşayarak gerçekleştirilebilir. Bu prosedürü azaltmak için, C ve E vitaminleri de iyi krem kullanımı, zengin edecek

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.