FormasyonÖykü

Doğu Planı: Mit mi Gerçek?

Şimdi Alman faşistlerinin planlarında Slavların milyonlarca eleme bulunduğuna şüphe yoktur. Öte yandan, güvenilir kanıt sözde Ost planı var olduğunu buldu. Avrupa tarafında sakinlerini yok etmek Nazi arayışı Kabulü Sovyetler Birliği Nürnberg Mahkemesi sırasında ortaya çıktı. Oldukça doğal ve o zamana kadar böyle bir fikir defalarca bilgi savaş uzmanları müttefik dile getirdi, ancak o zaman bu sadece propaganda oldu.

Almanlar tarafından Slavların ortadan kaldırılmasından Fikri destekleyenler birkaç belgeye bakın. Doğu'nun genel planı orijinal sürümü algılandı ve zamanımıza olmadığı gerçeğine rağmen, bunlardan ana olduğunu. Her ne idiyse, hâlâ sırasında söz Nürnberg Mahkemelerinde. O an mevcut olan tek şey "öneri ve yorumlar planına." Savaştan, İşgal Doğu Toprakları Bakanlığı Dairesi biri sırasında açtı E. Wetzel, atfedilen belgenin yazarlık. Genel olarak, geleneksel bir kurşun kalem imleri oluşan bir taslak oldu. resmen yayınlandı kaynak, dört bölümden oluşmaktadır. Bunlardan ilki "Doğunun planına yapılması gerekmektedir Açıklamalar" idi. İkinci bölüm - ve üçüncü "Germanization Üzerine Notlar" - "Polonya soruya kararı" başlıklı dokümanın son bölümü "Rus nüfusunun tedavisinin geleceği."

Wetzel göre en üstünde Almanların ilk aşamasında atık toprakları olmalıdır dört buçuk binlerce taşındı edilecekti. Bu durumda, istenmeyen ırkçı yerel halk Batı Sibirya bölgesinde göndermelidir. Yahudiler gelince, onlar bundan önce yok etmek vardı. İkinci bölüm İskandinav kökenli olan yörüngeye reyhovuyu Almanlara etkinleştirme açıklar ve bir sonraki en tehlikeli insanlar Polonyalıları denir. Aynı zamanda, o tamamen ortadan kaldırmak için sorun imkansızdı çözmek için vurguladı. Nihai, dördüncü, bölümde yazar kendi tasfiye etmenin kabul edilemez notları neden Rus ırk tipi, hayran. Her şeye rağmen, yaptıkları yorumlarda, sen Doğu'da bir plan yapmak gerekir, doğrudan Wetzel departmanı emanet faaliyetleri ile ilgili birçok bariz yanlışlıklar ve hatalar var. Bütün bu ciddi şüphe belgenin orijinalliğini atmalarını ve onun dolandırıcılık fikrini verir. Onun üzerine daha önce müttefiklerin çıkarlarını temsil eden uzmanlar çalıştı olması mümkündür.

Çoğu Batılı tarihçi ve bilim adamları uzun zamandır bu belgeyi algıladıkları yok ciddiye olmuştur ve otantik düşünmüyoruz. Öte yandan, Nazi planı Ost, bir kurgu olduğunu savundu her durumda olamaz, hatta bir kopyası bulunamadı olmasına rağmen. Her neyse, savaş sırasında Nazilerin korkunç eylemler düzenlenmesi için bir şey vardı. Hitler'in planında hiç şüphe yoktur milyonlarca büyük bir Yahudi ve Slavların sayısını, numara yok oldu. Yaşadığını veya Doğu planı olarak değil aslında böyle bir belge, bu arka planı, çok önemli değil olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.