OtomobilArabalar

Lifan Solano: yorumlar ve özellikleri

Lifan Solano - 2007 yılında Çinli şirket Lifan tarafından üretilen araba. Bu model, 1.6 ve 1.8 litre motor hacmi sedan mevcuttur.

Lifan Solano: Özellikler

Makinenin uzunluğu 455 cm, aracın yüksekliği uzatıldı - 149.5 cm ve genişliği motor tipine bağlı olarak -170,5 cm, bir boş ağırlık Lifang Solano 1225-1230 kg .. Araç modifikasyonu bağlı olarak, 10.5 ila 12.3 saniye arasında hızlanma zaman aralıkları ile, 170-200 km / h bir maksimum hız gelişebilir.

Araba bu fiyat aralığı standardında bir model için oldukça etkileyici bir sahiptir. Ön koltukta yolcu için 2 ön hava yastıkları içerir, anti blokaj sistemi, ışık sensörü otomatik olarak ışıkların, ön yanar sis lambaları, elektrik aksesuarları ve baş ünitesine.

Sonraki ekipman maliyeti sahipleri yaklaşık% 15 daha pahalı tabanına daha. Neu olarak park sensörleri, ekler alaşım jantlar, ön sıra koltuklar ve deri döşemelere arka.

Lifan Solano: sahiplerinin yorum

Makine nispeten son zamanlarda Rus piyasaya çıktı yana, çok erken hala bu modelin güvenilirliği hakkında herhangi bir küresel sonuçlara varmak için. Ancak, araba bozulur unutulmamalıdır son derece nadir ve kaliteli ve dayanıklı araç arasında kendisini ispat çalışmasının ilk yıldır. Yüksek yerden yükseklik modelinin yararları isnat edilebilir Lifan Solano. Yorumlar sahiplerinin makine güvenle park ve Rus yolların düzensiz altındaki keskin grev olmadığını göstermektedir. gövde ferah, o ev aletleri olarak gelip, hem de piknik için şeylerin bir yığın ya da dışarıda gece geçirebilirsiniz. Ekonomik gaz kilometre bu modelin avantajları arasında sayabiliriz.

O kadar çok araba Lifan Solano şık bir görünüm çekti. Yorumlar araba olduklarını daha ucuz maliyetle, tasarım bütçe Koreli modelleri ve Avrupalı üreticiler de biraz gerisinde, modern ve zarif görünüyor olduğunu göstermektedir. konfor için gereken ve gereksiz bir şey yok her şeyi içerir İyi ekipman, de Lifan Solano sahipleri söylüyorlar. Yanıtlar da soğuk arabada kolayca başlatmak olduğunu göstermektedir.

Biz otomobil ve dezavantajları bir dizi var. Arabanızı satmak niyetinde sahipleri, düşük süreklilik modeli Lifan Solano yoktur. Yorumlar arabanın satış fiyatı hızla düşer göstermektedir. Bu rakipler daha ünlü modeller ve markalar bolluğu nedeni kısmen. Buna ek olarak, birçok kişi hala güvenilmez düşünüyor, Çin tekniğe olumsuz bir tutum var. İyi bilinen bir gerçektir - arabada Lifan Solano arka kapıları açmak için ham mekanizmadır. Yorumlar Ancak kapı giderek geliştiriliyor ve çok rahatsızlık neden olmaz göstermektedir. Gripe da inşa kalitesidir. vücudun parçaları ve yuvaları arasındaki Açıklıklar kötü birbirine takılan elemanlar, görülebilir makinesinin yalıtımlı da tatmin edicidir. Makine güvenilir olmakla kaçınılmaz periyodik onarımlar sahipleri pahalı mal oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.