Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Ivan Nikolayev: Biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Aktör Ivan Nikolayev Rus gençlerinin çok üyesi için bir idol. O televizyon dizisi "The Club" filme katılımına ünlü sayesinde olmuştur. Ancak, onun yaratıcı domuz diğer başarılı projelerin bir sürü banka. Bu makalede ele alınacaktır. Ayrıca aktörün biyografisi ve onun kişisel hayatı ayrıntılarını öğreneceksiniz. Hepinize keyifli okumalar!

Biyografi: çocukluk ve gençlik

Kahramanımız Moskova'da 23 Şubat 1983 doğdu. O eğitimli ve saygın ailede büyüdü. Anne ve Ivan babası uzmanlık "mühendis" yüksek eğitim almış. Onlar meslekte çalışmaya devam ediyoruz.

Aktör Ivan Nikolayev aktif ve girişken bir çocuk büyüdü. Ve bahçesinde ve okulda o çok arkadaşı ve kız arkadaşı vardı. Ebeveynler ev oğlunu "drive" için büyük çaba gerekiyor. O gece geç mobil oyun oynamak olabilir sonu: futbol, catch-up benzeri ve saklambaç.

Genellikle çocuk tedavi ve bakıma muhtaç sahipsiz hayvanların daire içine getirdi. Bu nedenle, ebeveynler geleceğin oğul seçecek kuşkusu yoktu veteriner hekimin mesleğini. Ama yanılmışız.

yetenekleri

Okul Vanya iyi okudu. En sevdiği konular beden eğitimi, müzik ve çizim bulunmaktadır. akrobasi ve atletizm - Haftada birkaç kez çocuk spor kulüpleri gitti. Koçlar parlak bir gelecek öngördü. Ve ilk başta Ivan kariyeri düşündü. Ama bir noktada, sahnenin aşk galip geldi.

Ivan balo salonu dans dersleri devam etti. Bu konuda, birkaç kişi biliyorum. Öğretmenler çocuğa, incelikle hareket ve ritim hissetmek yeteneği esnekliğini kaydetti.

o bizim kahraman okudu okulda bir gün dökümü ilan edildi. ORT ekibi Televizyon proje için yeni yüzler aramaya oraya geldi. seçtikleri ilk kişi Ivan Nikolaev oldu. Yüksek yeşil gözlü adam her bakımdan yürüdü. Onun işi Rus platformunun yıldızlı görüşme oldu. Ivan görevle başa% 100'dür.

öğrenci

Nikolaev televizyon kariyerine devam etmek değil, aynı zamanda ünlü bir sanatçı olmak için değil sadece istedik. Bu yüzden Moskova tiyatro okullarından birinde kayıtlı. oyunculuk temellerini var kalıcı bir adam var.

tamamladıktan Ortaokuldan sonra Vanya VGIK başvurmuştur. Başarılı giriş sınavları olduktan sonra ders A. Romashin alındı edildi. Ama öğretmenin ölümünden sonra o grup V. Solomin açtı. o çalışma ile herhangi bir sorun Nikolaev zaman. Adam yakında ihraç etti. O üzgün değildi. Ertesi yıl GITIS girdi.

Ivan Nikolaev (oyuncu): filmleri

Bizim kahraman filmi ilk 2003 yılında gerçekleşti. O filmin küçük bir rol oynamıştır "Çay, kahve, dans." Genç aktör çerçevesindeki ilk deneyimi var.

2005 yılında, yönetmen Bondarchuk filmiyle "9 rota", Ivan Nikolaev kaldırdı. Adam Gri isimli karakterin karakter ve duygusal durumu iletmek başardı.

Bizim kahraman ile üçüncü resimde dışarı ekranlarında Bir yıl sonra. Bu "Dünyanın Sonu" olarak adlandırıldı. Düzenlendi Ivanom Nikolaevym görüntü parlak, ama seyirci pratikte ezberledim.

Gerçek şöhret MTV'de "Club" serisinin yayımlanmasından sonra genç adam geldi. Aktör Ivan Nikolayev çekici parti müdavimleri Victor görüntü üzerinde deneyin. dizi 8 sezondur çekildi o kadar başarılı ve popüler olmuştur.

Bugüne kadar hesap Vanya Nikolaeva filmlerde 30'dan fazla rolleri. yıllar 2007-2015 için en canlı ve ilginç bir iş listeler.:

  • "Külkedisi. Ru »(2007) - Andrey Tsvetkov;
  • "Mutluluk Time" (2008) - yüz kontrolschik;
  • "Mutlu" (2009) - Ana rolü;
  • "Moskova - Paradise" (2010);
  • "Vahşi 2" (2011) - Üsteğmen Levashov;
  • "Petroviç" (2012) - çetesinin lideri;
  • (2013) "100 milyon Cinayet" - Alexander Ptitsyn;
  • "Benim samimi düşman" (2014) - Kostya Razumovsky;
  • "Kader Özeti" (2015) - Stas;
  • "Ülke Öğretmen" (2015) - piyanist.

Ivan Nikolaev, aktör: kişisel yaşam

Yeşil gözlü yakışıklı adam ben karşı cinsle herhangi bir sorun yoktu. O, herhangi bir sokak kız onunla tanışmak için gitmek telefon numaranızı alıp bir tarihte davet edebilir.

Genç aktör "yıldız" bir sürü arkadaş. Bunlar Milla Jovovich arasındadır. Onlar 2006 yılından bu yana arkadaşlar. Yılda birkaç kez Vanya Los Angeles'ta, Mila ziyaret ediyor.

aktörün özel hayatında gelince, o meraklı gözlerden gizlemek için tercih ediyor. Şu anda, uygun tekli sayısı Ivan Nikolaev (aktör) içerir. eşi güzel ekonomik, iyi ve sadık olmalıdır - bu yüzden bizim kahraman diyor. Şimdiye kadar ufukta tüm bu gereksinimleri karşılayan bir kız vardı. Nikolaev Ivan evli değil. Çocuklar yoktu.

Sonuç olarak

Şimdi doğduğu yerde, o okudu ve o harika bir film aktör Ivan Nikolaev nasıl girdiğini biliyoruz. Asıl nitelikleri herhangi bir iş için sıkı çalışma, bağlılık ve ciddi yaklaşım çağrılabilir. Ona aşk cephesinde iyi şanslar ve yaratıcı zaferler diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.