Spor ve SağlıkFutbol

Lekheto Dzheykob - "Lokomotif" Afrika

diğer ülkelerden oyuncuların - Son yıllarda giderek daha fazla damla Lejyonerlerin Rus futbol şampiyonası. Ancak bu uygulama şu anda başlamış değil - yabancı oyuncuların Rus kulüplerinde oynamak için önce. sıfır başlamasından en çarpıcı örneklerinden biri - Güney Afrikalı savunma oyuncusu Lekheto. Dzheykob Lekheto uzun Moskova "Locomotive" savundu ve taraftarlar uzun süre hatırlanacak. Onunla aşina değilseniz, bu yazı size ait kitabın bazı ayrıntıları anlatacağım. Lekheto Dzheykob - Bu dünya çapında bir yıldız değil, ama ekip o oynadığı için, yeterince fayda getirecek.

Erken kariyer

Lekheto Dzheykob Güney Afrika'da, Soweto'daki 24 Mart 1974 tarihinde doğdu. zaten profesyonel kariyerinde, başlamadan önce, çoğunluğun yaşına kadar, birkaç kulüpleri değiştirmek için zaman var çoğu Avrupa oyunculardan farklı olarak, Jacob özellikle çocuklukta tercih etti. O kulübe, "Moroka Swallows F.C." Afrika akademide ve kulübün genç takımında oynadı. Hatta Lekheto kulübün rezerv takımın oynadığı 1992 yılında profesyonel sözleşme aldıktan sonra bir süre - Ne yazık ki, hemen ana takımda bir yer edinmiştir vermedi. Sadece 1996 yılında, 22 yaşındayken, kadının yıldızı Lekheto şekillenmeye başlamış vakıf, transfer edildi. Jacob konumu ve defans ve orta saha oynadı, ama bir oyun korunacak sola onu vermek en iyisidir.

memleketi kulüp için oynamak

Dzheykob Lekheto tamamen neredeyse yüz elli oyunu oyna "Moroka" ile beş yıllık sözleşme yerine getirdi. Doğal olarak, kulüp oyuncu ile anlaşma uzatmak çalıştı, ancak erken 2001 yılında, o zaten yurtdışından aramaları, aralarında en cazip görünüm teklif Moskova "Lokomotif" almaya başlamıştı. Doğal olarak, Lekheto güçlü kulüp için bir zam ve oyun kabul oldukça ciddi bir Avrupa Ligi da güzeldi olduğunu. yirmi altı Dzheykob Lekheto - Bu nedenle, "Loco" Yeni bir lejyoner vardır. bunda Biyografi oyuncu, elbette, sona değil - bu daha yeni başlıyordu.

Lekheto ve Rusya

Yani, 2001 yılında Güney Afrikalı macera Rusya'da başladı. Onun yaşı ve tecrübesi göz önüne alındığında, Lekheto körü bir domuz olarak değil alınan - onun yeteneklerine güvenen vardı ve hemen onun gücünü göstermek başladı. Jacob hemen koç güvenini var ve oyuncu üssü haline gelmiştir. O görevini tamamladı ve dört yıl boyunca bu yana düzenli olarak geri bıraktı rolünü oynadı. Lekheto sıfır başında "Lokomotif" başarısını çalıştı ekibinin önemli bir üyesi oldu. Oldukça etkileyici bir başarı - Birlikte Moskova kulüp ile iki şampiyonluk Jacob, bir Kupası'nı ve bir Süper Kupa Rusya kazandı.

Oyuncu fanlar ve takım arkadaşlarına sevdi ve görünüşte, tüm başarıyla daha geliştirdi. Ama 2005 yılına kadar, eve dönen ve kendi şehrinin kulübü, "Moroka" ile sözleşme yapmadan, her şey değişti ve Lekheto "lokomotif" ile sözleşme yenilemek vermedi. Bu neden oldu? Kesin cevap kimse bilmez, ancak birçok farklı versiyonları vardır. eşi Rusya'da tüberkülozlu hasta beri çoğu muhtemel göre, Yakup, Afrika'ya geri dönmek zorunda kaldı. bu sadece bir arkadaşı olduğunu ve hatta bazıları o hiç arkadaşı olduğunu yazdı - bazı kaynaklar Lekheto eşi gerçekten diğer olduğunu iddia Elbette, bu hikaye, haksızlığına bir kısmını olabilir. Ama bütün bu hikayeleri de Jacob hakkında bilgi eşlik ediyor, AIDS geliştirdik görünüyor.

eve dönüş

Böylece, 2005 yılında Lekheto geri o iki yıl daha kendi şehrinin kulübü, "Moroka" için gerçekleştirilen Güney Afrika, taşındı. bir yıl sol futbol vardı Ama 9 Eylül 2008, 34 yaşındaki öldü. Yine, ölüm nedeni hakkında kesin veri yoktur. Orada farklı versiyonları vardır, ama büyük olasılıkla hala Rus Dzheykob Lekheto içinde sözleşmeli aynı AİDS vardır. Ölüm nedeni Rus medyasında yayınlandı, ancak hiçbir acelesi futbolda evde aynı onaylaması.

Milli takımın Performanslar

Bu futbol milli takımı için performansları özetlemek sadece kalır. Doğal olarak, o 26 maç oynadı kendisi için Güney Afrika'nın milli takım için oynadı. Son kez 2006 yılında Dünya Kupası eleme turnuvasında 2004 yılında çağrıldı. Sonra Gana maçında sahada çıktım ve bu maç 0 puan ile ekibi tarafından kesildi: 3. Hatta daha sonra o maç tecrübe kazanıyorlar durdu çünkü altı ay önce her üç maç oynadı rağmen Lekheto problemleri, başladı açıktı Afrika Uluslar Kupası Güney Afrika takımı gruptan çıkmak için başarısız 2004 yılında Benin sadece ulusal takımını mağlup yönetme ve hatta sınıf Faslılar çok daha aşağı olan kravat yönetmek. Böylece, Lekheto onların son kupa kazanma şansı kaçırdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.