GüzellikCilt bakımı

Evde Yüz gerdirme

yerçekimi kanunları kimse iptal ederken. Bu nedenle, er ya da geç, her kadının kendi sesi ve elastikiyetini kaybeder, yüzündeki cilt daha az çekici olduğunu fark başlar kaybolur. Tabii ki, bayan bu kusurları gizlemek için bir istek vardır.

Ne yapmalı?

Tabii ki, dükkanda yardım isteyebilirsiniz, ama göze eğer bir yapmaya çalışıyorum değmez evde yüz germe. Bu prosedür, akne pigmentasyon azaltmada ve küçük izleri kurtulmak, yüz hatlarını sıkma, kırışıklıkları yumuşatma, derinin yenilenmesi hedefleniyor. cerrahi olmayan tekniği evde yüz germe zaman ve masraf olmadan cildin görünümünü iyileştirmek için yardımcı olur. Bu yöntemin bir diğer önemli avantajı - Böyle bir ameliyat odası ziyaret ederken mümkün komplikasyonlar riski yoktur.

Nerede başlar?

İlk bayanlar onlar yapacak şeklini tesbit etmelidir, evde yüz germe tutun reshivshiesya. Her durumda, evde bu süreci yürütmek üzere, yüzeyde ve derin yüz germe için özel aletler olması gerekir.

Anlamı: nelerdir ve ne fark var?

Yüzey - çok ince kırışıklıkların ve kaldırma döngüler ile mücadeleyi yönetti. kaldırma çeşitli araçlar, bir kural olarak, hızlı bir şekilde hareket ederler. Hissedilir sonuçlar prosedürlerin sadece birkaç sonra görülebilir. bu eylemler sona Ancak, yüz derisi yeterince hızlı esnekliğini kaybeder, bu yüzden sürekli yürütülen gerekir. asansörün bu tip fonlar kremler, maskeler, serumlar şeklinde üretti.

kırışıklıkların katkı katkı maddelerine ilave olarak, bu tür araçlar da içerir ve cilt sıkın olanlardır. Kozmetik ürün bileşiminde zorunludur olan yosun - üreticileri yazma ve kolajen, çeşitli kompleksler.

Evde derin yüz kaldırma yönelik fonlar, kolajen ve glikozaminoglikanlardan üretimini artırmaya yardımcı, daha derin vardır. Ama hızlı sonuçlar vermeyecektir. Bunlar yüz için maske, kendinden masaj ve kaldırma egzersizleri çeşitli içerir. maskeleri kullanarak, dolaşım o düzeltilmiş metabolizma ve cilt başlar iyileştirir "nefes".

Kendinden masaj

Bu prosedür elastikiyetini ve sıkılığını korumaya yardımcı olacaktır yüz kaslarının, bu besinlerin bol cildi girmek için yardımcı olur. Bu masaj - harika bir yoldur yüzünde şişlik kurtulmak için.

Bu sürecin temeli kan dolaşımını ve lenf akışını iyileştirmek, hem de yüz kaslarını güçlendirmek yardımcı olmak için hafif okşayarak hareketlerdir. yanağını okşayarak yukarı yönde ve ardından tapınaklar yönünde alnını okşayarak 3 dakika, Parmak uçlarınızı kullanarak. Onlar haftada en az 3 kez yapılmalıdır ederken iyi bir seferde yaklaşık 20 prosedürleri masaj yapmak olabilir. Bundan önce, elleri ve yüzünün derisini temizlemek için emin olun.

Ayrıca yüz germe ev bazen yönelik özel, zıt samomassaj içeren çift çene. Bir havlu ve su ile yapılır. Katlanmış bir kumaş tuzlu soğuk suda ıslatılması gerekmektedir. Daha sonra, en az 10 kez uçlarını kaplar ve yavaşça çene bunları pat. Sonra ılık suda zaten havlu nemlendirin ve işlemi tekrarlayın.

jimnastik

yardımıyla yüz için egzersizler kaldırılması 'ın kaslarının eğitimli ve konturları daha net konturlar hale gelir. Kan dolaşımını artırma, hücreler besin ve oksijen ile beslenir. Bu yüz kasları esnek, daha güçlü hale geldiğinden, cilt rengini iyileştirir, cildin gençlik ve güzellik için önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.