GüzellikCilt bakımı

Siyah noktalar ile soda ile yüz maskesi. Evde soda ile yüz maskeleri

Soda uzun ihtiyaçlarını çok çeşitli çok başarılı bir şekilde kullanılmış olan çok yönlü bir malzemedir. sodası mükemmel bir antiseptiktir. Bundan başka, bu toksinler çekme yeteneğine sahiptir. sağlığına zarar vermeden bu nedenle bunun için pişirme ve diğer ev ihtiyaçları değil aynı zamanda kozmetik amaçlarla değil sadece kullanılabilir.

gerekli önlemler

antiseptik ve anti-inflamatuar özellikleri ile, aynı zamanda, bir kese olarak hareket edebilir. yüz maskesi Temizleyici soda ile tahrişe ve diğer alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Onun tek dezavantajı - bu cildi kurutur. Maske yıkandıktan sonra nemlendirici deri ve besleyici maddelerin tatbik Ancak, bu telafi edilebilir.

Soda maskesi yapmazlar, cilt iltihaplı ise, ve güneşlenme sonrası - tek ortak tüm kontra için vardır.

Derinin Pozlama

soda ile yüz maskesi sadece bir kez yapılır. Bu gelecek için hazırlamak gerekir, ancak pişirmek eğer karışımın büyük bir kısmı tüm vücut için kullanılabilir. Yani keratinize parçacıkların üst deriyi prodezinfitsiruete ve drenaj temizleyin. Kabartma tozu yumuşak kese ile Kaba uçlu yapısı cildin ince düzensizlikler hizalayın ve kan dolaşımını artırmak için yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, cilt yenilenir ve taze genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak olduğunu.

siyah noktalar Karşı

soda ile herhangi yüz maskesi haftada bir defadan fazla kullanılmamalıdır. bu daha sık, ilk deri ve soyma iltihabı etkisi çıkarılır katı partiküller, yapılırsa, hassas epidermis yaralama. soda ile genellikle yüz maskesi daha yağlı ve akne eğilimli ciltler için belirtilir fakat kulak ve burun kanat yakın siyah noktalar ortaya çıkar ve kuru cilt. Soda sadece gözenekleri temizler, aynı zamanda iltihabı önler. daha iri ve kostik olduğu gibi kabartma tozu soda iş yerine, tavsiye edilmez.

Tüm soda maskeleri ilişkin genel kurallar

İyi buğulama cilde uygulanır siyah noktalar gelen soda maske. rub gibi siyah noktalar yüksek bir konsantrasyon ile bölgelerde ışık dairesel hareketlerle birkaç saniye olmalıdır. Bu bir kızarmış yüzleri çizeceğinden yüzünü yıkadıktan sonra, aksi takdirde çok dikkatli yapılmalıdır. Bu birkaç gün boyunca restore edilecek bir yaralanma. Maske noktalardan soda on dakikadan fazla uygulanır. Bundan sonra, temiz su ile yıkanmalıdır ve cilt tonik uygulanır. Sonra epidermisi cilt kremi herhangi karşılık gelen tip nemlendirmek için tavsiye edilir.

Ev Güzellik

Evde soda ile yüz maskeleri güzellik salonlarında yapanlar neredeyse farklı değildir. Onlar ortalama cilt tiplerinde odaklı olması sebebi ile, maskenin salonlar daha çok yönlüdür. Sen bağımsız daha iyi benzersiz cilt için belirleyebildiğimiz - soda ve tuz, soda ve bal veya soda ve sabun Maske tıraş kremi ya da başka bir kompozisyon. Soda pratik olsun hiçbir kontrendikasyon ve yan etkilerini, şişkinlik, koyu lekeler veya alerjik döküntüler vardır. Güvenli bir şekilde herhangi bir yaşta tüm cilt tipleri için kullanılabilir.

Limon suyuyla Beyazlatma

Limon suyu mükemmel bir ağartma epidermis olarak bilinir. Aynı anda yüz beyazlatma ve hizalama ile yapmaya çalışın ve en gözde bu yüz maskesi haline gelecektir. Soda, limon, sıcak su ve kalın havlu - bu siz yeter. yarım çay kaşığı serpin, limon yarım fincan suyu sıkın kabartma tozu ve heyecan. sabun veya sabun emülsiyonu ile yüzünüzü temizleyin. Koruyucular, boyalar ve yapay tatlar içermeyen doğal, Doğal sabun maddeleri kullanmak daha iyidir. sıcak, ıslak cilde, soda ve sitrik asitten oluşan bir karışım uygulanır. tüm yüzey üzerinde yayılmış masaj hattı boyunca helezon hareketi. burun, çene için en büyük dikkat, kulak ve alnın yakın alanları. göz kapaklarının üzerine ve her halde gözlerinin altında geçerli değildir. Havlu sıcak su ile ıslatın ve fazla nemi sıkın. nazikçe yüzünüze ve basın sıcak bir havlu koyun. artık yaklaşık 10 dakika süreyle bir havlunun altında bir maske ile Uzan. Havluyu ve ılık su ile yıkayın. İyi bir beslenme veya nemlendirici cildinize uygulayın. Bu kanıtlanmış ve bir kişi için soda cilt maskesi odak pigmentasyon en etkili biri. genç kadınların Yorumlar hizalamasını ve rengini iyileştirmek için imkanlar açısından soda ile kombine limon etkinliğini doğrulamaktadır. Düzenli besleyici ve beyazlatma yüz, profesyonel güzellik uzmanları yardımı olmadan mükemmel durumda cildinizi koruyabilirsiniz.

Bal maskesi

Eğer arı ürünlerine alerjisi değilseniz, yorgun ve gevşek cilt için bal ve soda bir yüz maskesi için çok faydalı olacaktır. Mükemmel besler ve herhangi derisini temizler, ama bir başlangıç solmaya için daha uygundur. Yarım çay kaşığı kabartma tozu ve doğal çiçek bal bir çay kaşığı bir fincan karıştırın. Bu karışım, bir önceden temizlenmiş ve buharda yüzünde konulmuştur. 10 dakika ve durulama için bırakın. dekolte için çok iyi bir maske. yüz, boyun ve göğüs yüzeyi üzerinde bir 3-kat ve yayılma bileşenlerin miktarını arttırır. duruladıktan sonra, aynı yerde bir besleyici krem uygulanır. orta yaşlı bayanlar için bir kişi için soda son derece başarılı Maske olduğunu. kırk sonra kadınlar diyet hemfikir ve en iyi haftada bir kez yapılır şekilde yüzün temizlenmesini Yorumu.

Akneli ergenler için

Ergenlik, ergenlik, genç insanlara cildin aşırı yağlılık kaynaklanan sorunların çoğunu verir. Ve erkekler ve kızlar genellikle akne muzdarip. Bu normal bir yaşa bağlı fenomen zarar veremezler olduğunu. Bu durumda gerçek kurtuluş - soda ve tuz Maskesi. örneğin "Extra" olarak İnce tuz, kullanmamak daha iyidir. Mineral bakımından zengin Himalaya pembe tuz ince öğütülmüş böylece ciltte yerleşmek ister mikrop, bir engel oluşturulması en iyi yardımcısı olacaktır, artan sebum salgısı ile karakterize. Ayrıca, daha az iyi deniz tuzu ince öğütülür. Soda bakteriyel kontaminasyon ve epitelyumun üst tabakanın mekanik kökenli çeker ve tuz akne kalan yara dezenfekte eder. Bu bileşenlerin her ikisi de deri kurutulur. yeterince kabartma tozu ve tuz bir çay kaşığı dördüncü bölümünde maskeyi karıştırmak için. Yıkanmış olan karışımın ıslak yüzü uygulayın. Hafif masaj ağırlığı tüm yüzeye dağılmış ve 5-10 dakika bekletilir. Daha sonra yıkanır ve yüz uygun tonik uygulanır. Bunun yerine, nergis, papatya, fesleğen veya arkaya yüzü tonik kaynatma silebilir. Cildin durumuna bağlı olarak bir veya iki kez haftada olmalıdır maske kullanın.

Arıtma yağlı cilt sorunu

Çok iyi iltihabı azaltır ve tıraş köpük ve soda yağlı cilt genç yüz maskesi arındırır. İyi krem veya köpük soyucu kese gibi küçük çizikler ve soda eylemlerin iyileşmesini teşvik maddeler içerir. Maske nedir?

kabartma tozu ve aynı köpük yarım çay kaşığı karıştırın. Bu kadro yüz ve omuz masaj yapın. en iyi poz için beş dakika bekletin. Bu dakika hafifçe deri içine karışımı ovmak dairesel hareket olabilir. Erkekler ve kızlar için tıraş ve soda yüz köpük için maske. Bazı düşünmek gibi, saçın büyümesini teşvik etmez. köpük tıraş yumuşatır ve cildi dezenfekte eder.

Cildin koruyucu fonksiyonlarını geri avokado

olgun avokado ve kabartma tozu hamurundan maske agresif çevresel etkilere sonra deri geri iyi araçlardan biri olarak bilinir. Büyük şehirlerin sakinlerinin cildin üst tabakası daha hızlı ılıman ve nemli iklim kıyı bölgelerinde yaşayanların derisinin daha yaşlanıyor. Kuru hava, toz, radyasyon, kirlilik, stres, artı yanlış, dengesiz diyet - bu sakinleri her gün şehirlerde yaşayan budur. Er ya da geç, yaşam böyle bir yolu deri, saç ve tırnakların görünümünü yansıtmak başlar. Deri ilk alarmları çalmaya başlar. Yüz renk, sivilce, komedonlar, tıkanmış gözenekler kaybeder ve siyah nokta anlaşılacaktır - biriken kir ve yağ. Dekoratif kozmetik sadece algıyı kötüleşir.

Bu durumda Kurtuluş sadece temizlik, beslenme ve hidrasyon içeren günlük bakım olabilir. Bu anlamda Avokado - benzersiz bir ürün. 1 oranında soda ile birlikte meyve eti,: Aynı anda 1 ve temizler ve nemlendirir ve tükenmiş besler. cilde bir maske Gecelik uygulama bağışıklık sistemi hücrelerini yeniden ve parlaklık ve sağlıklı bir görünüm yüzünü dönmek için.

gözlerinin altında ödem çıkarılması

göz kapaklarından şişlikleri kaldırmak için, sıcak yeşil çay ve kabartma tozu zayıf solüsyon hazırlanması gerekir. Sıcak yarım çay fincan kabartma tozu yarım çay kaşığı eritin. Bu sıvı ile bir bez ıslatın ve yüzünüze koyun. yüz sağlıklı bir görünüşe sahipti 15 dakika yeterlidir. şişme giderilmesi yanında, bu maske de tondur. cilt kremi veya kozmetik yağlar daha açık hale gelir.

epidermisin üst tabakası geri kazanımı için Keten maske

soda Maske ve birçok kişi tarafından bilinen keten tohumu ve ekledi. Bu cilt için en iyi ve en yararlı biridir.

Yarım bardak koyu jöle keten tohumu hazırlayın. Haftada cildin elastikiyetini geri yüklemek için bir maske kullanmak için Bu miktar yeterlidir. Her gün, jöle bir çorba kaşığı kabartma tozu çeyrek çay kaşığı dışında bir maske yapmak. yatmadan önce geceleri yüzünüze bu maskeyi uygulayın. kurumasına izin vermeyerek, 20 dakika boyunca yüzünde tutun. Bunu yapmak için, bir sprey veya bir ıslak havlu ile kaplamak su ile serpin, sakin bir durumda, bu tutma süresi. Bu süre sonunda, maske ve yüz durulayın zamanki şekilde nemlendirmek - krem veya kozmetik yağ. Bu maske krem sadece uygulanmalıdır sonra cilt 40 yıl sonra, bir başka deyişle, solmaya başlıyor eğer.

Bir alın yararlı alışkanlığı kendisi bizim kağıt maskeleri gösterilen isimlerden biri yapmak için her hafta. Yani önümüzdeki yıllarda güzellik kaydedin. Gerek yalnızca başlarına idare etmekte tutarlı olduğunu göstermektedir yüzünde, üzerinde siyah lekelerin ortaya beklenecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.