SağlıkKadın sağlığı

En yaygın türleri ve tedavi: Kadınlarda Saç Dökülmesi

süreç hangi orada tamamlandıktan saç dökülmesi veya bunların sayısında önemli azalma alopesi denir. Bu hastalık erkekler hem de kadınlar ile karakterizedir. Onların zenginlik en önemlilerinden biri - kel erkekler için sık sık stil ve kadınların çekiciliğinin ölçü hatta bir tür Ama eğer, tabii ki, kel ve saç olamaz.

Kadınlarda Saç Dökülmesi tedavisi ve saç restorasyon yapmadan önce, tanımlamak için gerekli olan çeşitli nedenlerle görünür. nedenlerinin tanımlanması yalnızca bir uzman (trichologist) başa çıkabilirim veya bu yoksa, bir doktor, terapist görmek ve sorun hakkında konuşmak kolay olmalı ve o ilk teslim etmeyi analizleri ne ilk etapta osuschestvitt gerekenler eylem bildirimde bulunması zorunludur.

Kadınlarda Saç Dökülmesi genellikle basit üzerinde kendileri tarafından yazılmış olabilir saç dökülmesi vitamin eksikliğinden. Bu nedenle, sevgili tavsiyesi ya da kendi seçimine vitaminleri satın alarak, sorunu çözebilir inanıyoruz. Ama bu kadar değil. Tüm düzeltmek için neredeyse imkansız olacaktır kötü sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, saç dökülmesi büyük miktarlarda oluşur ve tedavi edilir hastalığı, makul bir açıklama vermek bir uzmana başvurun ve başlamayın yok aslında ufak bir şüphe o kadar kolay değildir. Saçlarınızı çok ağır düşüyor gerçeğinin önemli bir göstergesi, bir gün kayıp kıl sayısını belirlemektir. o 150 aşarsa derhal harekete yapmazsanız, o zaman yakında kel hale gelebilir.

Kadınlarda Alopesi birkaç türde, yüzden tanımak ve doğru tedavi reçete gereklidir. alopesi en yaygın türü% 95'e kellik tüm acılara maruz androgenetik vardır. Ve erkekleri hem de kadınları etkiler. Bu en popüler Minoxidil saç kökü üzerinde hareket olarak kabul edilir aralarında tedavi ilaçlar için kullanılır. Değil gereksiz ve masaj, elektriksel stimülasyon, hipnoterapi hitap ederim. Ve hatta ilk görünür sonuçlar için tedavilerin bu kadar büyük bir set ile sadece birkaç ay sonra görünecektir.

alopesi bu tip tedavinin bilinen yöntemler cerrahi ile var olduğunda taraf ve başın arka kafa derisi egzersiz nakli saç köklerinin saçsız alanları. Ama böyle bir operasyonun her zaman olumlu sonuç vermez ve herkes için uygun değildir olabilir.

Nadir bir hastalıktır alopesi areata, tüm saç ve sadece belirli alanlarda, dışarı denk geldiği. Bu durumda, baş kel noktalar cilt bir enflamasyon olmadan düzgün, küçük, yuvarlak bir şekil meydana. alopesi Bu tür ortaya çıkması, genellikle bağışıklık sistemi düzensizlikleri, enfeksiyonlu hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıkları ve kalıtım katkıda bulunur. Kadınlarda Alopesi areata çeşitli boyutlarda ulaşabilirsiniz - küçük lezyon sitesi kafasından kaş ve kirpik kaybı dahil, kellik tamamlayın. Ama alopesi Bu tip temel sorun değil biri için aynı anda birden doktorlar bakın Dolayısıyla bu durumda, görünümü nedenlerini belirlemede zorluk, ancak laboratuvar testleri birçok türü olduğunu. tıbbi prosedürlerin zamanında başlamasıyla birlikte saç dökülmesi bu tip iyi tedavi edilebilir ve sadece altı ay sonra, saçlarının ışık silahlar ortaya çıkmasını görebilirsiniz kel için alanlar, ve sonra kalınlaşır ve normal hale gelir. alopesi Bu tip tedavi tekrar ortaya çıkabilir bile. kullanılarak uygulanan tedavi vasıtası olarak sedatifler, ve saç yeri alkollü çözümlerin düşen sürtünme, çoğu yaygındır tentür capsicum. Ama aynı zamanda bozulma sürecinin durumlar vardır, güçlendirilmiş ve zaman alopesi areata kafasında saç, ama bütün vücudunda da etkiler ve evrensel hale gelir.

Kadınlarda Saç Dökülmesi dağınık ve: saç tüm başının üzerinde incelme ise. Hormonal vücudu değiştirir veya gerekli vitamin yoksun sıkı bir diyet "oturan" olanlar için, çünkü bu durum hamile kadınlar için normaldir. Saç dökülmesi durdurulur ve hormonlar normale döndüğünüzde görünüşleri geri yüklenir.

sebum ve yağlı saç ihlalleri kaynaklanan tuhaf ve seboreik alopesi yaygın doğası. Bu tür kadınlarda alopesi bunu yaparsanız, kurtulmak kolaydır sebore tedavisi, ayrıca deneyimli atıfta - dermatolog veya trichologist.

Saç dökülmesi mükemmel değildir, ancak önemli bir faktör, sağlıklı ve doğru beslenme geçerli: çinko, demir, selenyum yemek yiyecekler zengin. saç ve saç dökülmesine kalitesinin bozulmasına neden hastalıkları başlamayın ama saç özellikle uzun süre saçını çekmeye gerek yok.

Kadınlarda Alopesi, tedavisi yavaş yavaş kaybolur, zamanında planlandı ve saç güzel ve sağlıklı bir görünüm ve parlaklık haline gelecektir. Ve en önemli şey - Eğer hastalık seyrini ve kendi kendine ilaç almasına izin vermemeliydim. Eğer sağlık dikkat çekmek gerekiyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.