Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Çorba çok tuzlu ise Ne: ipuçları

Her kadın kendini iyileştirme hedeflemektedir. Ve bunun ne alan olursa olsun başarılı olmak. pişirme daima yetenekli kadın: toplumda kalıcı bir klişe vardır. Hava çörekler, folyo lezzetli et, balık - tüm bugünkü sahibi kuvveti altında.

Bütün marifet için ve büyük bir deneyime sahip, hatalar hala herhangi bir kadın önlemek etmez. Yanmış Burger, Refried sebze, çiğ köftesi - Bu, hiçbir metresi kurtarılamadı. Ama çorba çok tuzlu ise? Onun hazırlama süresi harcanan kuvvet (ve hatırı sayılır) aldı ve üzücü çöpe dökün.

Her şeyden önce, biz sakin olmalı: Aynı sorun birçok kadınların karşılaştığı ve hatta deneyimli bir aşçı tatsız kazalar karşı bağışık değildir. Bu nesnel nedeni olabilir, her zaman doğrudan bağlı değildir, ancak bir emrivaki, aslında, daha az nahoş olmaz. abartmak için çorba bir beceriksiz hostes olmak zorunda değildir: Bir an için bir kenara ayakta ve çorba umutsuzca kusurludur. Kendine lüksüne izin vermeyin: pişirmek çorba ve onsuz bıraktı? Basit tavsiye ve yenilikçi çözümler: çeşitli şekillerde günü kurtarmak için deneyin.

ninemin daha eski ve kanıtlanmış bir yoludur - kaynamış su ile seyreltilmiş bir çorba için. o kesinlikle kaybetmedi nitelikleri Taste fakat yoğunluk gitmiş olacak.

Ne çorbası çok tuzlu olur? Beklenmedik yardım geleneksel şekerlerden elde edilebilir. eriyene kadar bu çorbanın içine povaroshku ve damla konulmalıdır. şeker tuz çorba aşırı miktarda kaybolmaya yeterli olur: Bir süre sonra denemek gerekir. Gerekirse, bu prosedür başarıyla sonuçlanması için yukarı yapılabilir. Bu durumda Şeker katalizör tuzlarının rol oynamaktadır.

Çorba çok tuzlu ise, fazla patates eklemek mümkündür: Bu kaynaşmak ve aşırı tuz emer. patates için alternatif bir pirinç kap olabilir.

Diğer, daha az geleneksel ve alışılmış yöntemler vardır. Mükemmel beyaz ekmek aşırı tuz kırıntı emer. Sen gazlı bez ve çorba kapta batırılmış bir kaç dakika içinde tamamlamayı gerekir.

Ne çorbası çok tuzlu olur? Panik yapmayın. yerine pirinç ve ekmek unu kullanarak birçoğu girişimci ev kadınları. Çorba çok tuzlu dan değil, aynı zamanda her zamanki şeffaf tutarlılık dan sadece kaydeder.

Bunun yerine, geleneksel bir yeşil olabilir tuz emme yeteneğine sahip maddeler arasında. Ince kıyılmış dereotu veya maydanoz aşırı tuzluluğa seyreltin.

Daha yaygara et suyu bölümünü değiştirmek zorunda kalacak olan bir süreci tetiklemektedir. Çorba zenginliğini ve lezzetini kaybetmeye yapabileceğiniz pot, yarım sıcak su dökün gerekecek.

Çorba çok tuzlu ise, artık biliyorsun ne. o benimsenen bir kural olun: tam olarak hazır olduğunu ya da her zaman pişmiş yemek tadı sonra çorbaya tuz ekleyin. Bu elbette, her zaman daha kolaydır düzeltmek daha bir sorun çıkmasını önlemek: Önemli olan gelecekte abartılı önlemek için deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.