SağlıkKadın sağlığı

İlaçlı pedleri: Doktorların yorumlar, talimat

Jinekolojik tedavide geleneksel ilaç ilaçlar ile birlikte sıklıkla tıbbi bezlerden kullanılır. Bu araç hazır olmak ya da kendi önceden ıslatılmış yağlar (otlar, tıp çözümleri ve merhem kaynatma) yapabilirsiniz bulun. Tedavinin bu yöntemi seçerek, o bir jinekolog ile zorunlu danışma hatırlamakta.

Çin'den

Çin muazzam fabrika, bize öyle geliyor nerede birçok tanınmış markaların üretimi. Bu nedenle, "Çin Malı" ünlü cümle zaten bize tanıdık hale gelmiştir. Ruslar kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz ünlü Çin, internet sitelerinde alışveriş yapmak için daha olasıdır.

istisna böyle Kozmetik ve ilaç olarak bile alanlar yapmaz. salyangoz sır ile maske hiç de şaşırtıcı değil, ancak, daha sonra şifalı otlar hakkında tamponlar adil seks tüm duymadım.

Temiz Noktası

Güzel Yaşam ve Temiz Noktası - en popüler tıbbi temizleme bezi. Bu markalar altında, şirket Ltd Jilin Shengshitang Pharmaceutical Co, Uluslar arası sertifikalara ISO GMP ve CE vardır aynı ürünü üretir.

Fitotampony, üreticinin verdiği bilgilere uygun olarak, steril koşullar altında yapılır ve kimyasal katkılar içermez. Sonuç olarak, klinik çalışmalarda binlerce güvenli ve hiçbir yan etkisi olduğu tespit edilmiştir.

Temiz Noktası tampon ile baş yardımcı olacaktır hastalıkların listesi:

- polipler;

- servikal erozyon;

- ekleri iltihabı ;

- sistit;

- endometrit;

- maya;

- Kadınlarda hemoroid;

- kistik adneksiyal hastalığı.

Bazı satıcılar kısırlık etkili tedavi edici tamponlar olacağını iddia ediyorlar.

Temiz Noktası Kılavuzu üç gün boyunca bir bez önerir. Bunu çıkarılmasından sonra çözelti, furatsilina veya papatya ve bir gün için bir ara douching gereklidir. Tavsiye edilen kurs uzunluğu - altı prosedürleri.

Hamilelik ve emzirme: kontrendikasyonlara dikkat emin olun. adet döngüsünün başlangıcında ve tamamlanmasından sonra üç gün önce yedi gün kursa başlamayın. Önlemler: diyabet, yüksek tansiyon ve zayıf kan pıhtılaşma.

yapı

Üreticinin detaylı kompozisyonu, tabii ki, ifşa etmez. Ancak, bitki bileşenleri hakkında bilgi serbestçe mevcuttur:

  1. Angelica officinalis: antipiretik, tonik ve dezenfektan özelliklere sahiptir.
  2. Reçine "ejderha" ağaç analjezik etkileri vardır ve kanayan yaraların iyileşmesini destekler.
  3. Sofora flavescens kök uzantıları, ağrı ve rahim kanaması iltihabı ile yardımcı olur.
  4. Gugukçiçeği - inflamatuar etki, cinsel hastalıkların tedavisinde etkilidir.
  5. Kontis Çin - antipiretikler, analjezikler, antimikrobiyal ve diüretik özellikleri.
  6. Tannik Akasya erozyon sıkılmasını kolaylaştırır ve mukus zarlarında enflamasyonu azaltır.
  7. nar ağacının kabuğu - hemoroid ve rahim kanaması tedavisinde kullanılan durdurmak için.
  8. Mür pamukçuk ve ani başa, adet sırasında ağrı azaltmaya yardımcı olur.

beyaz örgü ile bağlı küçük bir çimenlik top, bireysel sarılı - yani Çinli ilaçlı tampon bak.

Doktorların Yorumlar

Temiz Nokta ve Güzel Yaşam, Rus eczanelerin birinde bulmak olası değildir. Buna ek olarak, kamu sağlık tesislerinde jinekolog hiçbiri, aklı başında olmak, "ilaç" gibi onun hastayı reçete değil.

Web'de kapıların birinde Çin tıbbi bezlerden yapılan analizi (belirtilmemiş marka) ile ilgili bilgi yoktur, buna uygun bir bileşim olup, bir kimyasal bileşik sınıfı sanrı amfetamin ve empathogen bulunmuştur.

örneğin tamponlar kullanımından sonra kızlar ve kadınlar yardım için bir doktora danışılması durumlar vardır. Adil seks kendi sağlıkları ile sonuç "deney" göre, sadece eski rahatsızlıkları ile kaldı, ama ilave Vulvovajiniti, sistit, pamukçuk veya serviks ve vajinanın kimyasal yanık alma.

Birçok jinekologlar en fazla üç gün boyunca bir tampon önerir şaşırtıcı beyanı. Buna ek olarak, ayrıntılı kompozisyon tam olarak bilinmemektedir, ancak paket üzerindeki tüm bilgiler karakterlerin şeklinde sunulmuştur. Kadınların sadece körlemesine satıcıyla inanıyoruz ve iyi bir kalite için umut olabilir çıkıyor.

Paranın peşinde

Bugün Çin'den İlaçlı swablar birçok bayanlar görüşmek üzere. Ancak, bunların kullanımı ile ilgili olumlu geri bildirim daha gerçek dünya deneyimi açıklamak için daha reklam gibidir.

Biz sadece cerrahi müdahale yardımcı olabilecek mucizevi tedavi, ilgili hikayeler inanmak istiyorum. Büyük olasılıkla, bu masalların dürüst olmayan satıcılar icat - onlar sadece tıbbi bezlerden talebinin artması ile ilgilidir. Yorumlar bazen telefon numarası veya e-posta adresine sipariş edebilirsiniz kimden kişi tarafından desteklenmiş "sahte değildir."

övücü kasidelerini büyük kitle henüz bazen adil yorumunu bulabilirsiniz. Örneğin, geleneksel Çin eczanelerde örneğin tamponlar yokluğu. Belki de bu mucize ürün sadece ihracat için üretilmiştir?

"Levomekol"

Dediğimiz gibi, jinekologlar genellikle kadınlar bezlerden tedavi batırılmış ilaçları reçete. Başlıca avantajı etkilenen alan veya inflamasyon üzerinde direkt olarak etkili olduğunu. Böylece organizma Antibiyotiklerin yan etkileri muzdarip değildir.

Etkili bir aracı uzantıların iltihabı için kullanılan merhem "Levomekol", erozif servikal epitel değişikliği, hem de diverjans vajinal dikiş işlemini hızlandırmaktır. Tedavinin gidişatı sadece geceleri kullanılan 7-10 tamponlar vardır.

"Lidaza" ve "Dimexidum"

Bu ilaçlar genellikle inflamasyon çabucak kaldırılması için eşzamanlı reçete edilir. "Dimexidum" viral ve mantar enfeksiyonları, servisit, vulvovajinit ile başa çıkmak için. Dimexidum ile tamponlar da epitel tabakası (enflamasyonu azaltmak ve hücre yenileme arttırır) azalttı.

Çözüm "Lidaza" yapışıklıklar durumunda etkinliğini kanıtlamıştır.

Eylemler bir kez 8 saat tampon. Elbette süresi hekim tarafından belirlenir.

"Troxevasin"

"Troxevasin" genellikle varis bacaklarda ödem ve ağrının tedavisi ile ilişkilidir. Ancak, jinekoloji onun uygulama aralığı talimatlarında bilgi olmamasına rağmen, oldukça büyük.

Vajinal "Troxevasin" kan damarlarının duvarlarını güçlendirmek ve kan akışını normalleştirmek için reçete. dilatasyon kadınlar genellikle pelvis kronik ağrı şikayeti nedeniyle - İlaç duvarını geri ve rahatsızlık kurtulmak yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, "Troxevasin" başarıyla ameliyat sonrası hematom baş edebiliyor.

halk ilaçları

Sen tedavisinde halk ilaçları etkinliğini inkar edemez jinekolojik hastalıklar. Ancak, bileşenleri ve tüm tarifler de bir uzmana belirtmek için gereklidir.

Servikal erozyon - maalesef her saniye kadın tarafından sıkça karşılaştığı bir tanı,. hastalıkla mücadele etmek Geleneksel tıp propolis, bal ve soğan, deniz topalak yağı veya% 10 tuz çözeltisinin bir seçim kullanarak önerir.

Myomlar - Şiddetli kanama eşlik huylu bir tümör. Bu hastalığı olan soğan veya propolis ile tıbbi bezlerden baş yardımcı olacaktır.

karın ağrısı neden ve uzun süreli adet genellikle endometriyumda enflamatuar bir süreçtir. durumda uygulanması tavsiye edilir bal ile aloe veya deniz topalak yağı.

Adil seks Birçok tanıdık pamukçuk belirtileridir. kaşıntı uzaklaştırılması ve bertaraf için halk kaynatma tıp papatya yağı karışımı (topalak, çay ağacının, kekik ve adaçayı), Kalanchoe veya bal ile meşe kabuğu tavsiyede çöker.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.