Sanat ve EğlenceLiteratür

Amanda Kvik: biyografi ve eserleri

Jayne Ann Krentz - Amerikan yazar da bilinir. Kitapları en çok satanlar listelerini, "New York Times" bırakmazlar. Yedi farklı isimler altında yayınlanan Romanları, bir yazar sadece üç takma kullanır şimdi. Yazar olarak onun adı bu durumda, okuyucu, kitapta açarak, her zaman üç dünyadaki o girecek olan bilir diyor neden hakkında sorular.

biyografi

Amanda Kvik - takma adlar yazar Dzheyn Krents biri. O Cobb, California, 03.28.1948 tarihinde doğdu. hayatının ilk on yıl Borrego Springs geçirdi. 1970 yılında Tarih BA ile Kaliforniya üniversiteden mezun. Bu derecesi ile bir iş bulmak zor olacağından emin olmak, o San Jose Üniversitesi'nde kütüphane bilimleri alanında yüksek lisans yapmaya karar verdi.

Mezun olduktan sonra, o üniversitede tanıştığım mühendisi Frank Krenz evlendi. Genç taşındı Virgin Adaları, Jane bir ilkokul kütüphaneci bir yıl boyunca çalıştı. hayatının bu dönem o kariyerinde bir felaket çağırır ve Duke Üniversitesi kütüphane sistemine taşındı.

yazarlık kariyerinin ilk yılları

Hatta çalışan Duke Üniversitesi'nde, Jane paranomalnym lezzet ile aşk romanları yazmaya başladı. Altı yıl boyunca o farklı yayıncılara eserlerini gönderiyordu. Ama kaçınılmaz reddedildi. o birkaç kez denedim gibi bu süre içinde yazılı durdurmak için. Ama kocasının Geleceğini Seattle'a taşınmak zorunda kaldı.

Ve Jane yazmaya devam etti. İlk romanı "Güzel Korsan" 1979 yılında yayınlandı. Aşağıdaki kendi adına Dzheyn Krents altında birkaç roman yayınlamaktadır. on yıl içinde yeni eserlerde adı kullanmak değil - Ama yayıncı koşullardan biri olan onlarla bir sözleşme içine girer. Bu takma adı Amanda Kvik dahil olmak üzere birçok isimlerin kurulmasına yol açmıştır.

Takma adlar ve türler

Fütüristik roman 1986, "aşk İhale yangın" diye isim Dzheyn Krents altında yayınlamaktadır. O heyecan verici bir aşk hikayesi ve fantezi unsurları birleştirdi. Ertesi yıl aynı tarz bir ikinci romanı yayımlanan "Kristal alevler." Her iki kitapta da geleneksel romantik arsa alışılmadık dünyada gözler önüne serilir. Romanlar görülmemiş bir başarı getirdi.

Jane takma Amanda Kvik altında bir aşk hikayesi hattı ile tarihsel roman yazmaya karar verdi. Büyük sayılar çıkan kitaplar, iyi onunla baş edebiliyor kanıtlamak. son veriler, basılı onun kitaplarından fazla 35 milyon kopya göre. yazar kitap pazarının popüler türler kapatabildim.

kızlık soyadıyla Kale altında - tarihsel kitapları Aşk Amanda Kvik bu takma o ismi Dzheyn Krents, bilim kurgu altında çağdaş roman yazdı belirtiyor.

"Gizli Toplum" serisi

2006 yılında seri "Secret Societies" Amanda Kvik kitaplar yazdı. Onlar gizemli yetenekleri olan, gizli toplulukların üyeleri hakkında konuşmak. Her yaptığı çıkartma yeteneği, onun roman karakterleri baş ve onlarla yaşamayı öğrenirler. Onun karakterleri her zaman güçlü ve onun kahraman gibi belirlendi. Kitabın yazarı birçok ödül kazandı. serisi adı Dzheyn Krents altında roman içerir:

 • "Masum Yalanlar";
 • "Blaze ve yanık";
 • "Kızgın";
 • "Ayna-1: Derin hiçbir yerde."

Ve takma Amanda Kvik altında basılan kitap,:

 • "Başka Bakış";
 • "Büyü daha güçlü";
 • "Gözünün önünden sihirli";
 • ;: "Gece Alev Işık rüya-2"
 • "Ayna-2: kaderin cilveleri."

Diğer yazarın kitapları

romantik kurgu ateşli destekçisi olan yazar tarz en temel kültürel değerlerini güçlendirir iddia ediyor. Romantizm aile ve insan duyguları değerlerini etkileyen en popüler ve saygı türlerinden biri çünkü.

"Wanze" serisi:

 • (1999) "Ben eşi olarak sizi";
 • "Günahkar dul" (2000);
 • "Ay ışığında iki" (2005).

Üçlemesi "Göl ve Mart":

 • (2001) "Saygın olmayan";
 • "Sihirli hediye" (2002);
 • "Gecikmiş Düğün" (2003).

Kitapları - başka bir dünyaya bir yolculuk, güçlü ve asil insanların bir dünya. okuyucularla yazarın toplantıda günü, (yukarıdaki resim) Amanda Kvik diyor, erkekler genellikle gelir ve onlar onun karakterleri gibi söylemek. kullanılan Birçoğu düşünülebilir için böyle romanların o sadece kadınlar için. Ama bağlılık ve kararlılık hangi ile onun roman kahramanları kadın resonates ve erkek okuyucular. Kitap serisi Rusça yayınlandı:

 • 1993'den 1999'a kadar: "Toplantısı", "Desire", "Teslim ol", "Obsession", "Tehlike", "Skandalı", "hazine", "Sürpriz."
 • 2000'den 2010'a, "Pervasızlık", "gece yarısına kadar bekleyin", "Temptation" ve "", "sevgili", "Beklenmeyen aldatma", "Companion Afrodit Yüzük", "Baştan çıkarma" ve "gizli ilişki".

Jayne Ann Krentz

Birçok yönden, roman yazarı, onun kahramanlarından bir kopyasıdır. Dzheyn Krents, Seattle sakini, vejetaryen yemekleri ve yeşil çay tercih eder. Espri ve keskin zekâ harika anlayışı vardır. yazma kurgu ek olarak, o Pennsylvania Üniversitesi'nde yayınlanan popüler bilim deneme "Tehlikeli Erkekler ve Macera Kadınlar", editörü ve eş yazarıdır.

Her yıl Jane "Yazarlar Amerikan tarz seviyorum" toplantıda yer alır ve kütüphaneciler için workshoplar düzenlemektedir. O zaten yayınlanmış 120'den fazla aşk romanları yazarı. sevginin iyileştirici gücüne bağlılık, cesaret, onur ve inanç: Jane romantik kitaplar kadınlar ve değerlerin erdemlerini nota yardımcı olduğuna inanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.