TeknolojininBağlantı

En uygun tarife "Beeline". "Beeline" en karlı oranı nedir?

Bir kolayca piyasa oranlarında mevcut bolluk içinde gezinmek için zordur cep telefonu servisleri sağlayan herhangi bir şirket, hizmetlerini kullanarak kişiyi anlayabilir. Ve bunda şaşılacak bir durum yoktur - sağlayıcıları her zaman uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet ile onlara çekmek için mümkün olduğunca kendi ürünleri için birçok bağımsız ve ilginç müşterileri geliştirmeye çalışıyoruz.

Çoğu zaman, kullanıcıların örneğin istenir: "Ve en avantajlı tarife nedir" Beeline ""? Başlangıçta, hiçbir size veya o pakete ne kadar fayda belirleyen herhangi evrensel düzeni olduğundan bu sorunun tek cevabı, hayır olduğunu anlamalıdır.

Bu yazıda şirket hakkında "Beeline" gidin ama yerine onun tarife planları ve bunların özellikleri hakkında olacaktır.

ücretleri takvimi

Yani, önce her sağlayıcı abonelerin abone hangi bir ağ için kapsamlı bir planı olmadığını belirtin. Bu her kullanıcı için en uygun almak için izin verir normal bir uygulamadır. sorguyu tanımladıktan sonra, ne tarife "Beeline" dolayısıyla en belirli bir durumda karlı ve sipariş dışarı bulabilirsiniz.

Ancak, birçok kullanıcı mobil iletişim sunulmaktadır nasıl ve hangi fiyata anlamak onlar sadece değil (ve aslında, istemiyorum) neden olduğu isim ve terimlerin böyle çeşitli korkutuyor.

Bu demek: Bütün planları (biz dikkate almayan herhangi bir özel tarifeler hariç) üç ana gruba ayrılabilir. Mobil internet, hem de kapsamlı çözümlere olan "herşey dahil" ile çalışmak, mobil yüklemeler için paketleri. Ayrıca, ana avantaj ve bu planların dezavantajlarını listelemek, makale ayrıca operatör "Beeline" yürürlükte olan bazı tarifelerin koşulları verilecektir.

iletişim için

telekomünikasyon hizmetleri sunan adamıştır bir çekirdek grubunun parçası olan planları ile başlayalım. Böyle bir ambalajın parlak temsili "sıfır şüphesiz." Kullanıcılara bölgede bulunan "Beeline" sayıları, ücretsiz konuşma yapma olanağı sunmasını sağlamaktır tasarlanmıştır. Rusya'nın diğer bölgelerinden gelen kullanıcılardan gelen aramaların maliyeti 2.3 ruble / dakika olacaktır.

paket iletişimi desteklemek için öncelikle sağlanan ve kullanıcılar "çevirici" (anahtar girişi ile basit telefon) yanı sıra daha iyi bir bağlantı için ikinci bir SIM kart için uygun bu nedenle.

Esasen, mobil seçeneğiyle tek (şimdilik) mevcuttur ücret var. Diğer operatör seçenekleri kullanmayan ağ içinde tek numaralarını aramak için ihtiyacı olanlar için ilginçtir. en uygun tarife "Beeline" değil - o O çoğu kullanıcı için vardır.

"Herşey Dahil"

Çok daha büyük ilgi farklı seçenekler içeren paketler sunacak tarifeler bulunmaktadır. Böyle tarife oluşuyor "Herkes için ..." çizgisi ise, "200", "400 için tüm" yanı sıra 600, 900, 1500 ve paketin adına 2700, sen onların hızını tahmin edebileceğiniz gibi.

"Herşey dahil" - onlar bunun mümkün olmadığını tek servis (numaralara örneğin ucuz aramalar) kullanmak yapmak çünkü bu tarife adı için çok uygundur ve karmaşık seçenekler kez. Bunlar bir mobil internet ve SMS mesajları içerir.

Hizmet paketlerinin maliyeti nedeniyle bunların her kapasitesinin belli bir miktar taşır gerçeği birbirinden farklıdır. Örneğin, "400 All" eğer - "Beeline", "Herkes için 900" (ön ödeme) sayısın bir 2GB internet, 100 SMS ve 400 ücretsiz dakika - Bu 12 GB Internet 1100 dakika ve 500 SMS olduğunu. Buna göre, büyüyen maliyetinde bir artış ve hizmetlerin hacmi ile. genellikle en uygun tarife "Beeline" olduğu için bu tür plan akıllı telefon kullanıcılarının çoğunluğu için açıkça uygundur.

Internet

Bağlantıyı gerekmiyorsa, bir saf İnternet paketi sipariş edebilirsiniz. Bu "Otoyol" denir ve kullanımı veri zenginliği sunuyor olarak, tablet bilgisayarlar için öncelikle tasarlanmıştır. Örneğin, 400 ruble ayda, trafik 4 GB erişebilir. Maksimum hızı karmaşık tarifeler "için ... Tüm" durumunda daha da yüksektir, bu nedenle internet kullanıcıları için en uygun tarife "Beeline" dir. İkinci SIM kartta koymak ve sörf, film izlemek, ve sosyal ağ için kullanmak olabilir.

veri hacimleri

Aradığınız varsa, örneğin, en karlı internet tarifesi "Beeline", o zaman sağlanan hizmetlerin pakete çok dikkat edilmelidir. Örneğin, aynı "Yolu" 4 GB veya 20 GB trafik taşıyabilir. Bu nedenle, tüm yeterli olacaktır cihazınızda ve hangi trafik İnternet'i nasıl kullandıkları aktif bağlıdır.

En rekabetçi oranları "Beeline" (Moskova bu veya başka şehir - önemli değil) bulmak için, cihazınızın kullanım özelliklerini analiz ettikten sonra, paketin en uygun hacmini belirlemek için gereklidir. Yani, sadece son bir ay içinde, örneğin, ne kadar harcama İnternet trafiği dikkat edin. Bu size ne kadar ihtiyacım olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

hareket etme olanağı

2014 yılında bir kez en uygun tarife "Beeline", örneğin, operatör tarafından devre dışı bırakıldıysa Her durumda, cesaretiniz kırılmasın. sağlayıcı herhangi bir plan iptal ederse, o zaman yeni tarifeye kullanıcıları taşımak karşılığında daha cazip şeyler sunmaktadır. Bu gitmek anlamına gelir.

Aynı seçilen tarife örneğin, yetersiz ses ya da çok pahalı için ispat durumlarda geçerlidir. İstenirse, her zaman değiştirilebilir. Önemli olan böyle bir geçiş için ön koşulları okuma ve bu konuda abone tarafından herhangi bir gizli ücret olup olmadığını ortaya koymaktır. Operatörler, başka hizmet planına geçmek ek bir ücret ödemek abonenin yükümlülüğü değişen paralel zorunda kalan böylece olur.

bulgular

Her operatör kendi tarifelerini vardır ve tabii ki, müşteri şirketini hizmet sunabilmektedir olmayan bir şey seçme hakkı yoktur. Bununla birlikte, bazı daha uygun bir plan bulmak her zaman mümkündür.

Sizin için en kârlı bile - sınırsız tarife ( "Beeline" Böyle seçenekleri, abonelerine sınırlı planları sağlamaz), yine bir yedek olarak bir şeyler bulabiliriz. siyah ürün ve şirket sarı hakkında özellikle konuşmak, o zaman büyük ölçekli internet tarife "Highway" (20 GB) veya "tüm 2700" bahsedebiliriz. En azından, bu seçenekler sınırsız planlara kabiliyetlere benzer olacaktır.

Ve istediğiniz seçeneği çok basittir seçin. sağlayıcılar artık bu prosedürü kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Yani "Beeline", örneğin, hatta anlamak çok kolaydır özel bir "tasarımcı" geliştirdi var. Aşırı bir durumda, kendi operatörü iletişime geçerek mükemmel bir plan bulmasını isteyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.