TeknolojininBağlantı

MTS zaman İnternet trafiğini nasıl kontrol edilir: adım kılavuz adım

müşteriler için kim sınırsız veri planları, web trafiğini kontrol etmek nasıl hep topikal sorunu yok. MTS olursa olsun üzerinde kullanıldığı cihazın çeşitli yollarla bunu yapmak için: Telefonunuz, modem ya da tabletinizde. (Bu tarife "Akıllı" satırı için geçerlidir) o yanlış zamanda internet olmadan kalır ve trafik ek bir hacmi ile otomatik bağlantı seçenekleri önlemek olmaz: Monitör trafik koşulu düzenli önerilir. Ben cihazların çeşitli MTS megabayt kalan miktarını kontrol edebilirsiniz nasıl biz bu yazıda anlatacağız.

Nasıl mobil cihazlardan MTS adresinden internet trafiğini kontrol etmek

megabayt bir dizi hakkındaki bilgileri görüntüleme harcanmış ve mobil cihazın standart işlevselliği ile yapılabilir. Bu özellik tüm modern araçlar mevcuttur. Ancak, trafik sayım algoritmaları ve hücresel operatörün cihazlarda farkı, veri sağlayıcı alır değerlerden farklı olabilir. Böylece, telefon aracılığıyla istatistikler benzer şekilde MTS internet trafiğinin diğer bölümlerine de bakın sadece kişisel kullanım için olabilir görüntülemek mümkün değildir. Bu nasıl olabilir? mobil operatör odasında aktif hale getirilebilir ana tarife planları ve ek seçenekler megabayt dengesinin kontrolü çeşitli seçenekler sunar. Bize her biri düşünelim.

tüm yöntemler

SMS ile trafik kontrol ediliyor. Kalan megabayt hakkında bilgi elde etmek için, şarj edilmese sayı 5340 gönderme mesajlarına soru işareti olan bir prob isteği göndermek için. Abonenin numarasına ne kadar kaldığını trafik hakkında bilgi alınan mesajlara cevap olarak. öyle bir şekilde verileri kontrol etmek kez sınırsız sayıda olabilir.

USSD-isteği ile trafiği hakkında bilgi edinme. tarife planları paketlerin bir dizi bağlamak için kullanılabilir megabayt belirli bir miktar temin edilebildiğinden dolayı, komut birkaç dengesi verileri almak için. İşte bunlardan tümü.

  • kontrol ne kadar kaldığını MTS İnternet trafiği, tarife planları (aylık ücretine dahildir) "Akıllı" talebinin tür aracılığıyla mümkündür: * 100 * 1 #;
  • (Trafiğin sınırını tükettikten sonra TA dahil "Akıllı" nin hattı için) Ek paketlerin aktivasyon sonrasında megabayt geri kalanı komutu ile olabilir kontrol etmek: * 111 * 217 #;
  • Ayrıca herhangi bir tarife MTS ayrı ayrı bağlanır diğer seçenekler (örneğin, "Bit", "İnternet Maxi", "Superboy" ve benzeri.) için, sorgu * 217 # kullanın.

tabletinizde edin

Nasıl tablet üzerinden MTS internet trafiğini kontrol etmek? değil tüm modeller USSD-istekleri girmek yeteneğine sahip çünkü Onların sahipleri biraz daha karmaşık var. Onlar için internet üzerinden kullanılabilen tek trafik izleme ( "Hesabım" kullanıcı) 'dir. Bu yapılabilir nasıl - bu aşağıda ele alınacaktır.

USSD-komuta girişi olasılığı varsa, dengesini kontrol etmek yararlı olabilir istekleri bir arada hatırlamak.

  • tarife planları trafiğini kontrol etmek için "Akıllı" satırı TS dahil için, bu mümkün, girmek kombinasyonu * 100 * 1 # (akıllı telefonlar için kullanılan aynı sorgu).
  • Toplu megabayt TA Smart hattı, mevcut komut * 111 * 217 # tükettikten sonra aktive edilmiş paketler için.
  • MTS herhangi tarife planına bağlanabilir diğer paketlerin dengesi, istek * 217 # üzerinden kontrol edilir.

modem üzerinden trafik denetleme

Kalan megabayt tarife planı veya daha önce tartışılan seçeneklere benzer ek internet seçeneklerinin İlke kontrolü. Tek fark yerine bir telefon ekranı veya tablet dizüstü veya bilgisayar monitörü kullanarak olmasıdır. modemler için MTS bir bilgisayarda yüklü ve yönetimi için araçlar içerir bir program sağladı. Özellikle, USSD-talebinin giriş formu trafiği kontrol etmek. TP "MTS Bağlan" için kullanılan çoğu modem yana, o zaman kombinasyonu * 217 # girebilirsiniz üzerinde megabayt geri kalanına bakın. Modeliniz komutları girmek için bir arayüze sahip değil ise, "Hesabım" aracılığıyla hareket etmelidir.

İnternet üzerinden trafik bilgilerini alma

Abone megabayt veri dengesine görüntüleme amacıyla daha önce açıklanan düzenlemelerini kullanmak sakıncalı ise, "Hesabım" kullanabilirsiniz. Nasıl Internet üzerinde MTS trafik dengeleri kontrol edilir? veri elde etme Bu yöntem ayrıca oldukça basit, ama her zaman imkansız olacaktır internete megabayt dahil miktar tüketilebilir beri kullanabilir ve bağlanma fırsatı yok. "Hesabım" gidin için, MTS operatörünün resmi web sitesini ziyaret edin ve uygun menü öğesini seçmelisiniz. Burada (Ekranın sol tarafını seçebilirsiniz) "Hesap Durumu" in, alt bölüm "paket Dengesi" mevcuttur.

İnternette "MTS Akıllı" trafik kontrol nasıl ilgilenen Aboneler, bu seçenek de uygundur. Burada, tarife planına dahil edilir megabayt veri kalmaz, aynı zamanda Internet için ek seçenekler. Not: olasılık tüm tarife planları için kesinlikle çevrimiçi özelliklerini etkinleştirmek için "Pano" içerir. (Fon bağlantısı için gerekli abonenin hesabına kullanılabiliyorsa) bağlantısı çevrimiçi modda yapılır.

Sonuç

Eğer USSD-isteği kullanabilirsiniz ve İnternet'e erişim sizi nasıl, MTS zaman İnternet trafiğini kontrol etmek? Bir iletişim merkezi işletim şirketi için bir çağrı - Bu tip durumlar için bir geri dönüş olduğunu. (Çağrı söz konusu SİM kart ile değil yapılırsa) Uzman sahibinin bir ön kimlik numarası ile, bu konuda öneriyoruz. Müşteri hizmetleri departmanı aracılığıyla da mümkün olduğunca kendiniz yapmak istiyorsa, trafik miktarını eklemek ek seçenekler bağlayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.