TeknolojininBağlantı

"Yüzde 20 getiri," MTS. Şartlar, yorumlar. Nasıl "yüzde 20 geri" MTS bağlamak için?

mobil operatörlerden Ortaklık programları ve promosyonlar büyük talep oldular. Ancak aboneler en karlı kendilerine görünen olanlar aralarında seçerek seviyorum edecektir. "Yüzde 20 getiri," MTS - Birçok çeken bu olay. Ağın herhangi bir kullanıcı artık özelliklerinden yararlanmak yapabiliyor. Sadece tüm nedir? Nasıl bağlanmak ve kullanılır? Bütün bu makalede ele alınacak.

Hizmetlerin tanımı

"Getiri yüzde 20" - hizmetler için fon akışının% 20 almak için yardımcı olur "MTS" Şirket programının özel. aramalar, mesajlar ve Internet trafiğine indirim tür. çok müşteri çekiyor Oldukça yararlı bir özellik.

Ancak, 150 ruble aşamaz Programın tahakkuku ayında unutmayın. Bu kısıtlama telefon için geçerlidir ve internette (evinizdeki dahil). Buna ek olarak, aboneler (MTS) "getiri yüzde 20" bağlamak için bazı kurallara sahip olduğunu kaydetti. Programın üye olmak onlardan daha önce bilmeli.

koşullar

Bu eylemin memnun olduğunu varsayalım. Ve biz katılmak istiyorum. Ama ne MTS "yüzde 20 geri" koşullar? Belki bağlantı herkese açık değil mi?

Bir dereceye kadar bu doğrudur. Sonuçta, aksiyon bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Üye olmak için, olmadan bir şirket oranı bir SIM kart olmalıdır. Aksi takdirde, programın unutulabilir.

Özel teklif süresiz "yüzde 20 getiri" (MTS). Prensip olarak, fiş ve unut. kendisinden sürece GSM operatörü uygulamak reddeder. Bu konuda tüm haberler MTS resmi web sitesinde bulunabilir.

Ayda hesabındaki fon akışı KDV dahil en az 50 ruble olduğunda elde edilen noktalar sadece kullanılabilir gerçeğine dikkat edin. Aksi takdirde tüketimin% 20 alamayacaktır.

Her sayıda ayrı ayrı kaydedilmelidir. Bazı arayanlar bazen o kadar rahat olmadığını söylüyorlar. Örneğin, 20 maliyetlerin ve% telefonla ve İnternet'e evden almak istiyorum. durumda programda hem numaralar kayıt gereklidir.

"MTS Bağlan" programı "yüzde 20 getiri," MTS tarafından sunulmuyor. Buna ek olarak, "Onlayner" ve iPad için birikmiş fonları geçiremem. Bu gerçek dikkate alınması gerekecektir, bu yüzden hiç problem yaşamadım.

SMS ile bağlantı

Nasıl "Geri yüzde 20" bağlamak için? MTS İlginizi eminiz olayların çeşitli seçenekler sunar. Tüm aboneler yardım ve tamamen ücretsiz olmadan süreçleri uygulamak edebiliyoruz.

Örneğin, en popüler yolu bir SMS isteği göndermektir. Cep telefonunuzdan Bunu yapmak için, özel bir mesaj oluşturmak. Bu sizin üyelik numaranızı yazıp telefon 7 veya 8 olmadan olmalıdır 4545. Not gönderin.

Şu anda ev bölge içinde ise programa bağlanması sadece serbesttir. Kendi şehir insanlar programında "yüzde 20 getiri," MTS ile çalışmaya başlamak içinde Prensipte, öyle.

Biz isteklerine yanıt

Ama bu SMS mesajları kullanarak bağlamak için yeterli değildir. iki mektup birer birer alacak sizin gönderdiğiniz bir talebe yanıt olarak. Olması gerektiği gibi, endişelenmeyin. İlk ekranda kullanıcı sözleşmesi katılmak. Orada stokunun kuralları ile tanışırız. Bir numara zaten programa kayıtlı ise, bu konuda bilgilendirecektir.

İkinci mesaj - bir doğrulama kodu. Bununla beraber, başlıklı eyleme katılma niyetlerini teyit etmelisiniz "yüzde dönüşü başına 20," MTS sayı 4545. Not metin göndermek için daha fazla kod gerektirmez: gün boyunca kayıtlı olması kabul etmiyorsanız, bu iptal edilecektir. Ve baştan tüm süreci başlatmak zorunda.

web sitesi aracılığıyla

Sonraki senaryo - Program web sitesi üzerinden kayıt. Bir web sayfasını ziyaret edebilir ve orada MTS eylem aramak zorunda "yüzde 20 getiri." En kısa sürede, bir sayfaya orada özel bir başvuru formu doldurun. Tüm zorunlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Kural olarak, katılımcı mutlaka adınız yanı sıra bir telefon numarası vermesi gerekir. Çoğu zaman, ek aboneler e-posta adresinizi yazın. Bu herhangi bir sorun ve soruların durumunda yardımcı olacaktır.

Hazır? Biz sonuna kadar anket sayfaları çevirmek ve okumak lisans anlaşmasını. çek koy "okudum." "Kabul ediyorum" ya da Bu özel kayıt olmadan imkansız olacaktır.

Şimdi ilgili butona tıklamak. Yanıt olarak, kayıt onay kodu ile telefonunuzda SMS mesajı gelmelidir. Biz sayfadaki ilgili alana bir arada tanıtmak ve daha sonra İsteği iletmek. Bu kod "Benim MTS" girmek için kullanılır unutmayın.

Hizmetler

Bu pay da ev Internet ve televizyon ek olarak, sen bağlayabilir. durumda hizmet "My MTS" uygulamak için gereklidir. süreci "yüzde 20 getiri," MTS olağan kayıt numarası çok farklı değildir.

Kullanıcı adı ve şifresini kullanarak atanmış bir servise gidin. Ardından - "Promosyonlar ve Bonuslar" hizmet tekabül arayın. Bizim durumumuzda - "% 20 getiri." Açılan kayıt sayfası bulun ve üzerine tıklayın. giriş formu görüntülenir. Bunu doldurup ardından bağlanmak için niyetlerini teyit etmektedir. Bu yardım tuşu "Tam Kayıt" ve SMS mesajlarının belirttiğiniz numaraya gelecektir özel gizli kod.

çağrı operatörü

incelemede belirtildiği gibi Ancak, bazen, her zaman mümkün olmayan kullanıcılar görev ile başa çıkmak için. Bu durumda, genellikle operatöre başvurmaları gerekmektedir. Yani çağrı merkezindeki, programı oluşturmanıza yardımcı eminiz olduğunu "getiri yüzde 20'si." Bu anlamda çok iyi olur MTS gözden geçirmektedir.

Sonuçta, tüm ihtiyacınız - 0890 çevirmek ve operatör cevap beklemektir. Bundan sonra, harekete katılmak arzularını edelim. hızlı sonra başvuru formunu doldurun ve için için talep olduğunu söylüyorlar. Ve uyarı, numaranın 4545 altında, içinde yazılı kodu alındığında bir mesaj göndermek gerekecektir.

Genel görünümler

Ama genel olarak bu eylem değerlendirmeleri yapar? Genel olarak aboneler koşulları ve hizmet kalitesinden memnun. Şimdi iletişimi kaydedebilirsiniz. Sonuçta, bu amaçla, biriken fonlar. Ancak, zaman zaman bazı abonelerin MTS teklif şikayet "yüzde 20 getiri." Para kayıp para gelme - bunlar en sık şikayetler vardır.

Bu tür olaylar nadirdir. onlar sizi yakalandı Ama eğer 50'den fazla ruble linke bir ay geçirmek emin olun. Ve durumu açıklamaya operatörü arayın. Sistem arızası durumunda, hızlı para geri yükleyin. Böylece, hatta bazı sorunların müşteriler sorun getirmezler. Bu programın gerçekten güvenebileceğiniz çıkıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.