ÇirkinlikInşaat

Adım kılavuz adım: tornavida nasıl kullanılır

en az bir kez hayatlarında her kişi ev ya da kendi daire ya da villa onarmak için ilgili performans iş yerinde onarımını yapmak. Bugün, bir tornavida onarımında vazgeçilmez bir araçtır. Bunu Alış, güç, paketleme, hem de Cihazın garanti süresinin bulmak emin olun.

kaza önleme

Eğer tornavida kullanmadan önce, alete bağlı notta güvenlik bilgilerini mutlaka okuyun. Çoğu zaman, bu araç üretiminde kullanılmaktadır. Kural olarak, talimat "tornavida nasıl kullanılır" ille güvenlik ve sağlık yasaları olmalıdır. tornavida ile çalışan, kazaları önlemek için, tüm güvenlik düzenlemelerine uymak gerekir. Tornavida nasıl kullanılacağını bilmiyorum ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olmayabilir insanlar için bir araç güvenme. Alkol zehirlenme durumunda Örneğin, çocuklar, yaşlılar, hasta insanlar ve insanlar.

Bu aracı kullanarak, koruyucu giysi ve gözlük öncesi giyen. bu ne olursa olsun herhangi bir araç, bir tehlike kaynağı olduğunu unutmayın.

Pil tornavida nasıl kullanılır

Başlamadan önce, pil tam tornavida şarjlı olduğundan emin olun. şarj cihazına takın ve ekrana not edin. Yeşil ışık pilin şarj olduğunu gösterir. LED kırmızı rengini şarj edilmesi gerektiğini belirtir.

tornavida zamanını artırmak amacıyla ikinci bir pil olması yeterlidir. İlk Taburcu olduktan sonra ve ilk sen, bir saniye ile değiştirin şarj yerleştirin. Pil şarj edildikten sonra, şarj tutmak için gerekli değildir. Bu bir bütün olarak pilin ömrünü kısaltır. Ayrıca olumsuz pilin ömrü çok sıcak veya hangi işletim tornavida içinde odanın çok soğuk sıcaklığıdır etkiler. Bir pil çalışma modu beş saat için tasarlanmıştır.

Pim matkap ucu veya

iki şekilde bir tatbikat veya tornavida ucunu takın. İlk yöntem kılavuzudur. Bit prizine takılı ve elle sıkın edilir. İkinci yöntem - döner aynası ile bir sıkma ya da matkap uçları, ikinci el tutun. Eğer biraz basit sabit nasıl kontrol edin. Bir vidayı sıkmak için çalışın ve parşömenler bit ya da değil anlayacaktır.

Nasıl bir tornavida kullanmaya

tornavida üzerinde doğrudan dönme gücünü ayarlamak için bir ölçek vardır. Düğmeyi çevirerek, sen yapmak niyetinde çalışmalarına bağlı olarak, istediğiniz modu seçin. Aynı kontrolör sondaj modunu seçebilirsiniz. Sadece ona zarar vermemeye şekilde, tornavida, sert, beton ve taş yüzeylerin delmek kalkmayın. Sondaj sert yüzeyler, özellikle bu amaç araçları orada tasarlanmıştır. operasyon tornavida sırasında kumandayı açmayın. Bu alet arızalanmasına neden olabilir. Tornavida nasıl kullanılacağını bilerek, onun ömrünü uzatabilir.

Özel bir anahtarla üç çalışma modu seçebilir. modu sıkma ve tornavida çalışma modunu kilitleme modunda gevşetme. Üçüncü mod güvenliği için gereklidir. Eğer tornavidanın sapı, yukarıda bulunan bir pil tutarsan Bu modların tamamı, geçiş çok uygundur. sap genellikle kauçuk malzeme ile kaplanmış ve bu nedenle operasyonda çok güvenlidir. Bu tornavida en uygunsuz anda elinizin dışarı kayma etmemesini sağlar. Şüpheye için, kayış özel tornavida el sıkıştırın.

sondaj modu

Eğer delik kalitesi, nesnelerin altında olduğunu matkap, ahşap düz katmak için gerekli olduğunu sırayla, ahşap veya plastik sondaj delikleri amacıyla bir matkap olarak tornavida kullanmaya karar verirseniz. Bu delme işlemi sırasında çatlak ve fiş önler.

Sondaj delikleri metal belirli kurallara bağlı kalarak içerir. Delikler kazığa geleceği ihtiyaç yerleştirin. Bu metal matkap yüzeyinde kaymayı engellemek için yardımcı olacaktır. Matkap modunu tornavida seçerek, metal delme matkap uçları genellikle metalin çıkışında yıkmak unutmayın. Bunu önlemek için, delme işleminde tornavida sertçe basmaya çalış. matkap ucu takılıp, o zaman büküm modunda tornavida geçecektir sökün. Eğer küçük bir ayrıntıyı açarsak, dur amacıyla, bir mengene kullanın.

Uygulama tornavida

Bugün mağazalarda satılmaktadır olanlar tornavidalar modelleri, bu sıkı bunları birbirlerine uyacak şekilde metal vidalar sopayla almak için izin verir. vidanın her sıkma mükemmel olduğunu, çok basit oldu bir tornavida kurdu.

tornavida matkap, büküm ve vidaları sökmek sadece kullanılabileceğini sanmıyorum. Bir araba tamir, vida ve cıvata, çeşitli zımpara ekleri yüzeyini sökün ve sıkın mümkündür. tornavida çok uzun zaman alabilir kullanmadan mobilya montajı. Asın korniş veya tornavida kullanarak kitap rafları tornavidayla koşturup ve gayret çok daha kolaydır. Yani bugün tornavida hanede en önemli araçlardan biri onur yerini almıştır.

Aracın Bakımı

Yumuşak bir bezle Zamanında temizleme tornavida çalışma ömrünü uzatacaktır. Su ve neme tornavida tutun. Kuru bir yerde saklayın. tornavidayı düşürme. dikkatlice tornavida ele çalışılıyor, şarj cihazı ve şebeke onun kablo bağlantısı için de izle. Eğer tornavida ve arıza şarj bir arıza olarak görürseniz, servis merkezine başvurun. profesyonellere dönersek, büyük ölçüde sizin tornavida ömrünü uzatmak, hangi yüksek kaliteli onarım ve kalite parçalar alacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.