Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kilo kaybı için kokteyller "Oriflame". Şişman kokteyl yanıyor. Oriflame Sağlık Doğal Denge: yorumlar

Birçok kız bir tonda vücut, ideal kilo ve güzel bir rakam var eğilimindedir. Ama bu büyük ölçüde modern genetiği değiştirilmiş gıdalar, ağır iş yükü ve hava kirliliğini engel. Bazen ben bile tüm sağlık ve şekil zararlı ne kadar, bu konuda sanmıyorum. kokteyller "Oriflame" yardımcı olacaktır iyi durumda kendinizi tutun. Neden bu kadar çekici ve nasıl doğru şekilde kullanmamız? Bu ürünlerin daha yakından bir bakış.

kokteyller nelerdir?

"Nechural Denge" - doğal olarak ağırlığının azaltılması için bir besleyici içecek hazırlanması için bir kuru karışım. Kokteyl, organik maddeler, anne sütünün besin değeri içindeki doğal kaynaklardan, sadece protein içerir. Küçük bir glisemik indeksi yerken Ayrıca, ürün, lif bir çok içerir. Bu "sağlıklı yaşam" sayesinde zararlı lokma için kilo kaybı ve kullanışlı alternatif başka yollarla için tam bir yedek olabilir.

Neden içtin mi?

Eğer sabit bir ağırlığı korumak için ya da vücuda zarar vermeden, rahatça kilo vermek istiyorsanız, o zaman Sağlık Doğal Denge en iyi şekilde yardımcı olur.

1. Kokteyl aşırı yemekten engeller ve daha az yemeye yardımcı olur. Bu durumda, doğal olarak azaltılmış ağırlık sonuçlanan açlık karşılaşmazsınız.

2. kompozisyon dengeli, yani vücut o gün için ihtiyacı olan besinlerin eksikliği, olmayacaktır.

3. içki düzgün yemeye yardımcı olur. O tam teşekküllü hale gelebilir , kullanışlı atıştırmalık sağlıklı yemek pişirmek için zamanınız yoksa, özellikle eğer. "Sağlık" çok besleyici ve düşük kalorili olduğunu.

4. Kokteyl, sadece kilo kaybı için, mükemmel bütün gün enerji ile doldurur. Bu kan şekeri optimum seviyede tutmak için özelliği ile elde edilir.

Kısacası, kilo ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için yardımcı olan, gerçek mucize içeceği.

ürün sınıfı

Satışta Eğer tat kokteyl "Oriflame'in" sadece üçünü bulabilirsiniz:

 • Çikolata.
 • Çilek.
 • Vanilya.

herhangi içki seçin ve favori lezzet eşliğinde ağırlığını azaltır. Kokteyl sadece tatlar farklıdır. Bunu bileşimin geri kalanı ile aynıdır. Farklı tatlar ile içki satın almak ve sırayla bunları içebilirsiniz. Üretici kolayca itiraf olduğunu.

Kokteyl "Oriflame": bileşimin

üreticilerin ürünlerini zayıflama "Nechural Dengesi" serisi sadece dengeli ve hassas seçilmiş maddeler içerdiğini kabul eder. Bunlar şu yüzdesine sahip.

 • Bezelye proteini - Biraz fazla 30%.
 • Elmalar -% 20.
 • Yumurta -% 17.
 • Peynir, peynir altı suyu -% 10.
 • vahşi tohumları gül -% 9.
 • Konsantre kesik süt suyu proteini, -% 6.
 • Yumurta akı -% 5.
 • Şeker pancarı lifi -% 2.
 • Tatlandırıcılar ve tat verici ajanlar -% 1 'den daha azdır.

Bu elma, yumurta ve yabani gül tohumları toz formunda olması dikkati çekiyor. Maddelerin tazeliğini korumak için gereklidir ve nihai ürünün etkinliğini etkilemez.

yumurta omega 3 ve 6 yüksek memnundu için, tavuklar özel yiyecek alırlar. Ama bu ifadenin gerçeği maalesef yapamam üreticisine kontrol etmektir.

bileşimin yararlılığı

Kokteyl "Sağlık" - iyi tasarlanmış bir üründür. Bu yağ oluşur, yavaş yavaş sindirilebilir protein ve karbonhidrat uygun oranına sahiptir. Bu nedenle, iyi vücut tarafından emilir içmek.

Doymuş yağ asitleri, yumurta ve peynir altı suyu içinde bulunan sağlık ve güzellik korumak için yardımcı olur. C vitamini ve kalça elma gül - derhal serbest radikalleri ortadan kaldırır mükemmel bir antioksidandır. Çözünmeyen ve suda çözünür diyet lifi, bileşime dahil edilir, bu mide-bağırsak sistemin normal işleyişi ve kalp-damar sistemini korur.

Içeceğin hiçbir trans yağ ve diğer zararlı asitleri karıştırmak dikkat çekicidir. Bir tatlandırıcı saf halde bulunmaz. Tatlandırıcılar yetersiz sayıda ürüne eklenir ve daha sonra glisemik indeksi ve hoş bir tat kaydedin.

tüm doğal maddeler musunuz?

kilo kaybı için diğer içecekler arasında "Oriflame" dan "Sağlık", önemli ölçüde göze çarpıyor. Şirket talep edilen bileşimin doğallığı bu sayesinde elde etmek mümkün oldu. Ama bu doğru mu?

dikkatle karışımı sökmeye yaparsanız, tüm malzemeyi aslında neredeyse yüzde yüz doğal olduğundan emin olabiliriz. Sadece en kullanışlı tercih kadınları, satın alamazsınız. Hatta çilek tatlar, vanilya ve çikolata doğal.

istisna bir parçası olan tatlandırıcı sukraloz vardır. O, modern gıda endüstrisinde mevcut, yapay bir ama düşük kalorili yerine kullanılan en zararsız vardır. Ayrıca biraz az bir yüzde karıştırın.

Kontrendikasyonlar

Ne yazık ki, bu harika içecek herkese değil alınabilir. Belirli maddelere alerjisi varsa o sana yakışmıyor. Ancak, uygulamada gösterdiği gibi çok üzücü değil. Bu ürünün kontrendikasyonlar nelerdir?

Yumurtaların 1. Hoşgörüsüzlük. Böyle alerjisi olan kişiler bir kokteyl içmek için tavsiye edilmez. Ama yumurta intoleransı olan kişiler hiçbir yan etkisi vardı vakaların çok. Her durumda, bu konuda doktorunuza danışın.

2. çilek alerji ve vanilya. "Nechural denge" sadece doğal tatlar, saf olarak ve küçük miktarlarda ürünler kendileri değil içeriyor. Dolayısıyla hoşgörüsüzlük kendini gösterebilir, ancak olasılık çok düşüktür. Bu içki içmeye karar yoksa, küçük dozlarda başlayarak vücudun reaksiyonunu kontrol ediniz. Ya size alerjiye neden olmayan bir tadı ile kokteyl "Wellness" i seçin.

3. Laktoz intoleransı. yaklaşık yüzde birini - onun yeterince iyi hizmet veren bitmiş içecek. Bu nedenle, alerji gerçekleşmeyebilir. Eğer risk istemiyorsanız, sadece süt ürünleri üzerinde bir kokteyl değil pişirin.

4. Gebelik. Kokteyl halde kadınlar üzerinde test edilmemiştir, yüzden vücut üzerinde nasıl bir etkisi olacağını bilinmemektedir.

Çalışmalar alerji durumunda, her biri kendi bir tepki verir gösteriyor. Bu nedenle, bir uzmana danışın, bir içki almak veya almamak, kendi başlarına karar vermek gerekir.

5. Çocuk Yaş. Kokteyl 14 yaşın altındaki çocuklarda tavsiye edilmez. Ama Momma güvenle pratik bu içecek bebek formülü değiştirin. değil olumsuz sonuçları kutlamak, ancak tam tersine, etkinlik ve esenlik yoktur.

kokteyli sonuçları

Değerlendirmeler, kokteyl "Oriflame" gerçekten kilo kaybı ve genel sağlık iyileşme sonuçlar vermektedir. Ne bu ürünü denedi kadınlara işareti değiştirir?

 • tatlılar ve hızlı yemek arzusunu kaybolur.
 • Azaltılmış ağırlık.
 • Vücut hacmi azalır.
 • Enerji hem zihinsel hem de fiziksel olarak daha uygulanabilir hale görünür.
 • konsantrasyon seviyesi, daha toplanmış hissediyorum.
 • Normal kan basıncı.
 • Kan şekerini optimize eder.
 • Gastrointestinal sistemde çalışmalarını organize eder.
 • vücudun toksinlerden temizlenmiş bir duygu yoktur.
 • Genel olarak, çok daha iyi ve daha genç hissediyorum.

Gördüğünüz gibi, kızlar sadece olumlu etkisi "Oriflame" kokteyller derler. Onunla iyi ve hatta vücudun yararına zarar vermeden kilo kaybedebilir. Ama üretici bir besin takviyesi olarak ürünü konumlandırma olduğunu hatırlamak önemlidir. Tam bir diyet eksikliği nedenle, ek multivitamin kompleksleri almak mantıklı.

Bir kokteyl kilo vermeye yardımcı olur gibi?

Her şeyden önce, düşük insülin üretimi ile ilişkili kilo kaybı sürecinde içeceğin katkısı. Öyle , anabolik bir hormon o dolgun insanlara ekstra kilo oluşumuna katkıda bulunur böylece. kokteyl sayesinde normale geri getirmek ve hızla doğru beslenme ile kilo vermek mümkündür. Bu eylemin kompozisyonun sırrıdır.

Çeşitli ülkelerde Bağımsız çalışmalar göstermiştir ki "Oriflame" düşük glisemik indeksinden "Sağlık" (hepsi 28). oran, 55 bir işareti aşıyor Dikkate son derece zararlı ürünler Onlar "hızlı" karbonhidratlar denir. Bunlar kanda glikoz içeriği en iyi yolu (arttırmak) değil değiştirin. Bu zarar, örneğin rafine buğdaydan hamur işleri ve ürünleri içerir.

Tercih yavaş sindirilebilir karbonhidratlar verilmelidir. Bu sebzeler, baklagiller, tam tahıl ekmeği. "Nechural Dengesi" sadece bunları beğenmezseniz diyette bu ürünleri yerine edebilmektedir. "Yavaş" karbonhidrat kısmı ve alt kalori içeriği azaltmaya yardımcı olur. Bu tatlı veya açlık ihtiyacı ortaya çıkmayacak.

Düzenli kullanımla Böyle basit bir şekilde kokteyl anlamlı kilo ve sağ diyet sadık yardımcı olur.

Ve kaç kilogram sıfırlanabilir?

detaylı bir kokteylde, "Oriflame" yanıtlarını eğitimi, bunu sonuçları çeşitli sağladığını görebiliriz. Tipik olarak, görünür etkisi hemen değil, fakat belirli bir süre sonra. Bazı kızlar nefret kilogram sadece bir ay ya da iki gitmiş söylüyorlar. Ama bu zaten iyi bir sonuçtur.

Örneğin, küçük bir stoutish fiziği var ve bir kokteyl akşam içmek, ancak bunun yerine, ayrı bir yemek olarak, her ay üç ila beş kilogram kaybedecek eğer. ağırlık sürece tekrar normale gelmez olarak azalacaktır.

Eğer kilogram birkaç on kaybetmek gerekiyorsa Daha net sonuç olacaktır. Bu içecek tüketimi ile paralel yoğun spor yapacak eğer, ayda yaklaşık yedi kilogram kaybedecek.

Her durumda, etkidir ve oldukça iyi. Birçok kız kilo kaybı kokteyl Oriflame için yemek tavsiye edilir.

"Sağlık" protein içecekler yerine mu?

Kadınlar aktif spor salonunda katılmaktadırlar, genellikle "Nechural Dengesi" yerine spor beslenme mağazaları sunuyoruz protein ve karbonhidrat içecekler kullanılıp kullanılamayacağını merak ediyorum. Mümkünse "Oriflame" iddia temsilcileri. aslında oldukça fazla% 32 karbonhidrat ve% 41 protein bileşimi. Bu nedenle, tekrar şarj ve egzersiz sonrası kas yeniden inşa etmek için egzersiz öncesi ve sonrası bir kokteyl içebilirsiniz.

Ancak, "sağlıklı yaşam" küçük glisemik indeksi unutmamalıyız. Bu spor beslenme ürünleri sağlamaktır anabolik etkisi için yeterli olmayacaktır. Eğer protein ve karbonhidrat artmış dozunu gerekiyorsa bu nedenle, bir kokteyl "Nechural Denge" için kuru karışımın bir çift doz alır. Artı hiçbir su içmek pişirmek ve yüksek kalorili sıvılar.

"Nechural Dengesi" ile kilo edebilirsiniz

karışımın bileşimi, sadece kilo değil, aynı zamanda kas kütlesi elde olup kullanılabilir, böylece benzersizdir. kilo vermeye çalışırken, ağırlık kazanacaktır, endişelenmeyin. "Sağlık" vücut yağ yakmak ve normal vücut fonksiyonu için yeterli değilse, vücudun hacmini artırır. Bu doğum, stres veya hastalıktan sonra kaybolan ağırlığı kadınlar için özellikle doğrudur.

Kokteyl "Oriflejm" tam protein besin kaynağı olacaktır proteinin üç kaynağını oluşturmaktadır. Ama karışım insanın çabaları olmadan kendi ağırlığını artıran bir steroid ajan değil. içki sadece kilo alma sisteminde kullanılmalıdır. Sen, bir ay içinde hedefe ulaşmak, bir yemekten sonra bir kokteyl içerseniz, sağ ve egzersiz yiyecekler.

karışımı bir kokteyl nasıl yapılır

içki hazırlamak için çalkalayıcısını ve şirket "Oriflame'in" temsilcilerinden ayrı olarak satın alınabilir ölçme kaşık gereklidir. sırasıyla, 250 mililitre ve 18 gram, Onların hacmi. Herhangi bir kokteyl "Oriflame" toz al: çilek, çikolata veya vanilya. çalkalayıcı bir kaşık karışımı, suyun 150 mililitre ekleyin ve kuvvetli bir şekilde karıştırın. Hepsi bu yararlı içeceğin hazır oluyor!

Kaşık bir çalkalayıcı yerleştirilir, böylece saklamak ve yanınızda kolaydır. Ayrıca doğru oranlara bulmaya çalışırken, icat ve ölçmek için başka bir şey gerekmez. Kokteyl bu aksesuarları yoksa - bu önemli değil. The Cup suyun 200 mililitre dökün ve iki çay kaşığı toz koydu. Bir karıştırıcı ile veya pürüzsüz kadar el karışımı ile çırpın. Ayrıca kokteyl aynı şekilde bir elektrikli blender içinde hazırlanabilir.

Her halükarda bir içecek hazırlamak için su, sıcak veya ılık karbonatlı gerektiğini belirtmek gerekir. kilo kaybı için yağ yakma kokteyl iyi serin eğer çok daha güzel olacaktır. esas olarak, isteğe bağlı olarak su için. Bu meyve suyu, meyve suyu, süt, kefir, yoğurt, fermente pişmiş süt ve fazla olabilir. Her tat tercihlerine bağlıdır. Sadece nihai ürün alt tabakaya bağlı enerji değerini artıracağını unutmayın gerekir. hızlı kilo vermek istiyorsanız, o zaman sadece su için. Eğer kalori ve yüksek protein içeriği çok gerekiyorsa, daha yağlı süt içecek seyreltin.

Bitmiş ürünün depolama Özellikleri

Kokteyl kullanılmadan hemen önce hazırlanmıştır edilebilir ve önceden yapabilirsiniz. Sadece bir günden fazla olmamak serin bir yerde saklayın. ısı (masa gibi) idi Hazır içki, içme kuvvetle gün önerilmez. Böyle bir ürün bozuk olduğu kabul ve bunu atmak için daha iyidir edilir. Ancak bir paketin açılması, kuru karışım, 3 ila 6 ay arasında kullanılmak üzere uygundur.

"Nechural Dengesi" önceden hazırlanmış ve yanınızda edilebilir. Sadece kokteyl, "Oriflame" çekmeden önce, o sallamak gerekir. Aslında içecek kıvamı nedeniyle doğal süreçlere değiştirme eğiliminde olmasıdır. Zaten fraksiyonlara bölünmüş kokteyl pişirme sonra bir 10-15 dakika sonra. Bunu içme bu formda gerekli değildir. "Sağlık" stand up sonra, sallamak veya karıştırıcı fırçalamak gerekir nedeni budur.

Kendilerini "Oriflame'in" temsilcileri kuvvetle varsa, ayrı ayrı su ile toz almak ve sadece alımı öncesinde bir kokteyl için pişirmeye önerilir.

Nasıl kilo kaybı için bir kokteyl, "Oriflame" içmeye?

напиток употребляют два раза в день. 1. Kilo kaybı içki günde iki kez tüketilmelidir. Eğer üç porsiyon alımını artırabilir, ancak bunu yapmak için azami tavsiye edilmez. Kokteyl yerine bir yemek veya aperatif önce yarım saat içmek daha iyidir. Bu yüzden kan şekeri seviyeleri normale -, istek rahatlatmak açlık hissi künt ve genellikle iştah azaltır. Eğer büyük zayıflama etkisi gerekiyorsa içecek cam talebi üzerine, günde bir ila iki tam yemek ile değiştirilebilir.

чудо-коктейль пьют, когда хочется чего-нибудь сладкого, или вместо перекуса от одного до двух раз в день. Eğer tatlı bir şey ya atıştırma yerine bir iki günde istediğinizde 2. mucizevi kokteyl içki gücünü ve ağırlığını korumak için.

делают двойную порцию «Нэчурал Баланс» и употребляют строго после физической нагрузки. 3. kas kütlesi "Nechural Dengesi" çift bir kısmını yapmak ve egzersiz sonrası kesinlikle kullanmak arttırmak. sıvıdan iki yüz mililitre kuru toz, iki ölçüm kaşık alınması tavsiye edilir.

"Sağlık" vücudunuza zarar korkusu olmadan uzun süre kullanılabilir olması dikkat çekicidir. Aksine, kadınların uzun kursundan sonra olumlu bir değişiklik fark.

"Oriflame'in" dan "Nechural Denge" uzun bir süre için alınabilir Kokteyl, onlar vücuda istisnai faydalar sağlayacak kilo kaybı teşvik ama sınırlamalar hala vardır.

"Wellness" dan etkili kilo kaybı için öneriler

Şirket "Oriflame'in" ile özel olarak diyet içecek yanan yağ iyi sonuçları verdi, kilo kaybı için net bir programı geliştirmiştir. Uzmanlar tavsiyelerine uymaları tavsiye ne?

1. İçecek "Sağlık" Yemekten önce, o zaman yarısı kadar yemek.

2. Tamamen kahvaltı veya akşam yemeği kokteyl yerini ve kilo daha hızlı gitmek başlayacaktır.

porsiyon büyüklüğü nedeniyle, küçük tabaklar al 3. Yumruk fazla değildir.

4. Bir gün doğru 3. 6 kez yiyin - aperatif - bu sabah, öğle ve akşam yemeği ve dinlenme bu.

5. Aynı zamanda yemeye çalışın.

6. yavaş yiyin ve iyice çiğneyin. Sen okuyabilir veya TV izlemem.

7. Her gün maden suyu net ücretin içilir. vücut ağırlığının her bir kilogramı için, sıvı 30 mililitre almak gerekir.

8. Her gün, ayak en az 30 dakika yürümek.

9. yarım saat haftada 3 kez en az, vücut egzersizi (yoğun egzersiz, fitness, aerobik, dans, vb) bildirin.

10. gerisini düşünmeyin en az 8 saat uyuma.

Kolayca kilo sorunları çözebilir bir sihirli değnek değil - kokteyller "Oriflame" unutmayın. İyi bir sonuç için biraz çaba harcaması gerekecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.