TeknolojininBağlantı

Nasıl konuda yapılan son MTS 5 eylemleri kontrol etmek için?

operasyonları doğrulamak için ihtiyaç bir takım nedenlerden dolayı oluşabilir konuda gerçekleştirdi. Bunlardan biri dengesinde bir haksız azalmadır. Eğer interneti kullanmayan, herhangi bir ek hizmetler ve haber aktive olmadığından emin olmakla hesaptan para düşülen edilmişse, MTS son 5 eylemleri kontrol nasıl sorusuna ilgilenen muhtemeldir. Bu makalede ele alınacaktır hakkında budur. Sen tür hizmetlerin maliyeti ne odanızın hakkında bu bilgileri almak için nasıl öğreneceksiniz, ve herhangi bir kısıtlama bulunmadığını değerlendirir.

MTS kontrolü olarak son 5 eylemler

çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir cep telefonu hesabınızdan tahsil Açıklanamayan: Bağlı ek seçenekler veya bültenler, abone sayısı üzerindeki maliyet endişesi olmadan görüşme yapmak için (örneğin, şehirlerarası aramaları), sürece mobil interneti kapatmak için önerilen bir Internet bağlantısı (var vs.) sınırsız paketlere bağlı değil olumsuz tarafı dengesinde değişime neden oldu anlamak için, eylemler odasında işlendiği kontrol etmek gerekir. Bunu yapmak için, bir istek gönderebilir. Son 5 MTS eylem bir kısa mesaj gönderecek. herhangi hizmetin mesaj veya iptal göndererek, bir çağrı, internet olsun, operasyonların her harcandığını ne kadar para SMS açık olacaktır. USSD-komuta * 152 * 1 # tarafından yapılan bir isteği gönderme. Bu işe yaramazsa, * 152 # girebilir ve ardından "1" i seçin.

Son 5 MTS eylemlerin maliyeti

Bu hizmet MTS abonelerine ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bununla beraber kolayca harcanan para ne anlayabilir. Bir sorgusuna yanıt olarak size gelecektir raporu, sadece son hesap etkinliği içerecek unutmayın. Onlar sana garip ve yazma-off onları geçerli olabilmesi için yoksa, o ayrıntıyı sipariş mantıklı. Bu hizmet bir ücret karşılığında mevcuttur ve üç yıl boyunca, Internet üzerinden (bir abone bu aralıkta herhangi bir dönemini seçebilirsiniz) Son altı ay için veri sağlar - operatör ofisinin mobil operatörü.

Hizmet şartları

hizmet koşulları hakkında bahsetmiyorum, son MTS 5 eylemini nasıl kontrol edileceği hakkında bir soruyu yanıtlayan.

• Bilgi son iki gündür sadece sağlanabilir. Son üç gün önce dolayı düşülen Dolayısıyla, eğer son beş eylemler hakkında veri elde etmek, sonra sırası işe yaramaz - Boş SMS mesajı gidin. İnternet üzerinde kişisel hesabı üzerinden hesabın ayrıntılarını şirketin ofisine uygulamak veya almak için daha mantıklıdır.

• sürekli telefonla iletişim testi ve MMS mesajları alışverişi ve bu hizmet yararsız olması muhtemeldir çok girişken aboneler için. Gerçekten de, son beş eylemler arasında oda aktive herhangi bir abonelik için örneğin yazmak-off ilgili doğru bilgilere, aylık ücretler, görünmez.

Sonuç

MTS son 5 eylemleri kontrol olarak Şimdi, bu makalede sayesinde biliyoruz. Servis oldukça yararlı tür bilgileri aldıktan ve dengede bir azalmaya yol açtı nedenlerini belirlemek için yardımcı olacaktır. Bunun nedeni oda servisi aktive oldu, bu bunları kullanmak yoksa, tabii ki, onlardan kurtulmak için mantıklı. İstenilen süre için yazmak-off Full raporu sadece hizmet "Ayrıntılı hesap" kullanılarak elde edilebilir (1 gün süreyle kişisel kabine üzerinden bilgi sağlama maliyeti üç ruble).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.